Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ceny paliw

Utworzony przez etyl, 9 lutego 2010 r. o 08:57
Witam. Wszyscy wiedzą jak wysokie są ceny paliwa. Wybierając odpowiednią stację można zaoszczędzić do 20 groszy na litrze paliwa. Nie opłaca się jazda po wszystkich stacjach i porównywanie cen jednak jest proste rozwiązanie. Znalazłem ostatnio stronę www.cenapaliw.pl gdzie każdy może wpisać cenę z określonej stacji paliw (gdy koło takiej przejeżdża lub mieszka). Wtedy w określonym mieście można się szybko zorientować gdzie można najtaniej zatankować. Moja prośba do wszystkich kierowców, wpisujcie w miarę możliwości ceny paliw. Pozdrawiam wszystkich kierowców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.translatica.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwiedź moją stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie miejsce na reklamę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zna ktoś ceny w lublinie na Solidarności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Zna ktoś ceny w lublinie na Solidarności?
Ja nie znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
up
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odświeżam wpisujcie ceny paliwa bo idzie w górę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widzę często,że na ul.Łęczyńskiej na Stacji Neste są zazwyczaj najniższe ceny ON.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...