Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą 800 tys. odszkodowania za śmierć syna

Utworzony przez ja, 9 kwietnia 2008 r. o 15:58 Powrót do artykułu
Popieram Policję w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....Użył broni maszynowej do niewinnego, bezbronnego człowieka..... Gdyby był niewinny to by nie uciekał lecz powinien zatrzymać się przed blokadą. Dobrze się stało że zginął.Co by mogło się stać gdyby motocyklista został przyjęty do policji?Na pewno w takiej sytuacji też by strzelal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popierając ryzykujesz, że następnym razem jakiś niedoświadczony policjant bezrefleksyjnie użyje broni w stosunku do ciebie; przeciez policjant stzrelał do chłopaka w południe w centum osady - to naprawde fart, że tylko dwie osoby w wyniku tego zostalo poszkodowane. Stosowane środki powinny być adekwatne do sytuacji, a tu użycie broni w ten sposób było NIEUZASADNIONE. zapoznajcie się z okolicznościami tego wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko część prawdy. Nie zatrzymał się na blokadzie jadąc od Kraśnika do Chodla. Uciekł policjantom w stronę Ratoszyna, ( znam tę okolicę i gdyby chciał uciec, bo nie miał prawa jazdy, to by uciekł a on zawrócił, bo kpił sobie, a może prowokował los, a może...) goni go policyjny radiowóz, motocyklista "prawy" użytkownik dróg, obywatel, pretendent do policyjnego fachu co robi? Nawraca i nie zatrzymuje się na sygnał policjantów radiowozu, omija ich i jedzie od strony Ratoszyna w stronę Chodla. Tam policjant daje sygnały, by się zatrzymał na blokadzie - drugi raz, już teraz świadomie najeżdża na blokadę, świadomie kieruje się w stronę policjanta, ten uskakuje, czy motocyklista w ostatniej chwili go omija, tego nie wiem, ale wiem, że Marcin ucieka w stronę Chodla. I nadal można go traktować jak niewiniątko, które zginęło, bo policjant był zły? Dokładając okolicznośći napadu i fakt, że bandyci uciekali motorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz już wszystko wiadomo - rodzice psychiczni to i dziecko miało po kim odziedziczyć głupotę. Bezczelność ludzi nie zna granic. Jako podatnik nie zgadzam się, aby ci co nie wychowali dziecka dostawali jakieś pieniądze. Powinni jeszcze zapłacić za koszty pościgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
popierając ryzykujesz, że następnym razem jakiś niedoświadczony policjant bezrefleksyjnie użyje broni w stosunku do ciebie; przeciez policjant stzrelał do chłopaka w południe w centum osady - to naprawde fart, że tylko dwie osoby w wyniku tego zostalo poszkodowane. Stosowane środki powinny być adekwatne do sytuacji, a tu użycie broni w ten sposób było NIEUZASADNIONE. zapoznajcie się z okolicznościami tego wypadku.
tak tak - masz rację lepiej już teraz zlikwidujmy policję, oddajmy wszystko bandytom i złodziejom, drogi piratom itd - idź się leczyć 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje rodzienie, ale synek był winny i to co zrobił niestety ale zakończylo sie z tej drugiej strony policjantów tak jak powinno sie zakończyć w ich przypadku - mieli do tego prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógł się zatrzymać, nie zrobił tego, ale to nie jest powód żeby zapłacił za to smiercią... nawet ci co okradli ta hurtownię czy coś tam innego to zasługuja na więzienie, a nie na śmierć. Policja chciała się pobawić w W11 to sie pobawiła... tylko jakim kosztem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam dobrze to sprawę... Zu nie jest do konca prawda napisana... Zanim coś napiszemy to postawmy sie w sytuacji policjanta, którego chce rozjechać motocyklista, a potem komentujmy. Bądźmy obiektywni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Anksa - Ty oglądasz W 11? Sam żyjesz w fikcji i dlatego tak trudno pojąć ci szarą rzeczywistość, wyreżyserowaną "na cito' przez bohaterów zdarzeń a nie przez scenarzystę i reżysera. Scenaruiusz do tej tragedii napisał sam poszkodowany, nie przewidział tylko zakończenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra za co odszkodownie się pytam????? kto mu kupił motocykl za kilkanaście tysięcy złotych - sam wątpię? a może to właśnie rodzice mu kupili ten sprzęt tylko tyle że przecież wiedzieli że gość nie na prawka to po co ten zakup ? żeby mógł laski na dysko wyrywać? 800 tysi to trochę za dużo jak na odszkodowanie za zakupiony synkowi motur!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli ktos nie zna sprawy niech sie nie wypowiada...ten chlopak,,,w dodatku kandydat do policji chcial sobie chyba zrobic jaja z policji...skoro byl scigany skrecil w strone ratoszyna to po jaka cholere wracal i to w dodatku w miejsce ktore mijal i wiedzial kto i co na niego czeka///wg mnie sprawa powinna byc juz dawno zamknieta.bo moze dojdzie do tego ze policja nie bedzie miala prawa nikogo zatrzymac a w tym wypadku nawet strzelac...gdzie my zyjemy???prawo jest prawem kto je lamie musi sie liczyc z konsekwencjami...ten koles dobrze wiedzial czym to grozi...szkoda go ale sam jest sobie winien...a co do rodzicow to brak mi slow...wy lepiej idzcie na grob i zapalcie znicz a nie kase na zmarlym synu chcecie zrobic...to jest straszne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uwazam ze policja nie moze bezkarnie strzelec do kazdego podejrzanego ......Nie znam sprawy ale ten człowiek mógł zyc a nie lezec w grobie..... A co jesli ja bym jechała motorem ..tez by mnie zastrzelili?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pago7 napisał:
Znam dobrze to sprawę... Zu nie jest do konca prawda napisana... Zanim coś napiszemy to postawmy sie w sytuacji policjanta, którego chce rozjechać motocyklista, a potem komentujmy. Bądźmy obiektywni...
Tak bądź obiektywny i się postaw w roli motocyklisty...dostał w plecy, jechał wprost na policjanta więc?Strzelił jak przejechał, więc nie było zagrożenia dla policjanta,chyba to logiczne...bądźmy obiektywni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suzi45 napisał:
Ja uwazam ze policja nie moze bezkarnie strzelec do kazdego podejrzanego ......Nie znam sprawy ale ten człowiek mógł zyc a nie lezec w grobie..... A co jesli ja bym jechała motorem ..tez by mnie zastrzelili?????
Popieram w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, bo policjant jest "be" a chłopak "cud". Nie zrozumcie mnie źle, śmierć młodej osoby to zawsze tragedia, ale niestety - chłopak swoim zachowaniem sam się prosił o taki finał. Oni nie zastrzelili go od razu, gdy tylko go zobaczyli, jak to sugeruje suzi45 - chłopak nie dość że nie zatrzymał się do kontroli, zaczął wiać, to jeszcze na tej blokadzie o mało co nie potrącił policjanta. I co? Oficer powinien był stać jak kołek i mówić "Proszę się zatrzymać."? Albo lepiej - powinien był dać się przejechać, bo "to dobry chłopak był". Eh... Sąd powinien oddalić powództwo jako bezzasadne i na tym sprawa powinna ostatecznie się zakończyć, a temu policjantowi i całej policji powinni dać w końcu spokój. I jak słusznie zauważył Andrzej - po co kupowali mu motor, skoro ten chłopak nie miał prawa nim jeździć? Tyle mojego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nickii napisał:
teraz już wszystko wiadomo - rodzice psychiczni to i dziecko miało po kim odziedziczyć głupotę. Bezczelność ludzi nie zna granic. Jako podatnik nie zgadzam się, aby ci co nie wychowali dziecka dostawali jakieś pieniądze. Powinni jeszcze zapłacić za koszty pościgu.
Za jaki pościg?jego wcale nie było!Gdyby był chłopak by żył, a tak nawet nie miał szans się zatrzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bn napisał:
Tak bądź obiektywny i się postaw w roli motocyklisty...dostał w plecy, jechał wprost na policjanta więc?Strzelił jak przejechał, więc nie było zagrożenia dla policjanta,chyba to logiczne...bądźmy obiektywni
A nie przyszło wam do głowy, że policjant nie chciał narażać wielu ludzi, którzy byli w tym czasie w centrum Chodla na niebezpieczeństwo. Wyobrażacie sobie co by było. gdyby nagle w środek osady, z zaskoczenia, wjechał z dużą predkością motocyklista a za nim radiowóz. Dla mnie Policjant zadziałał jak powinien i tym samym być może uchronił wielu ludzi. Poszkodowana została jeszcze jedna osoba, ktora stanęła na drodze motocyklisty, a przecież już ludzie z centrum byli cokolwiek zorietowani, że coś się dzieje, bo wcześniej słyszeli strzały, a co by bło, gdyby stało się tak jak pisałam wcześniej? Ci sami krytykanci zlinczowaliby policję, że nie zrobiła nic, by uchronić ludzi przed użytkownikiem drogi, ktory kpił z prawa, policji, życia innych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywna napisał:
A nie przyszło wam do głowy, że policjant nie chciał narażać wielu ludzi, którzy byli w tym czasie w centrum Chodla na niebezpieczeństwo. Wyobrażacie sobie co by było. gdyby nagle w środek osady, z zaskoczenia, wjechał z dużą predkością motocyklista a za nim radiowóz. Dla mnie Policjant zadziałał jak powinien i tym samym być może uchronił wielu ludzi. Poszkodowana została jeszcze jedna osoba, ktora stanęła na drodze motocyklisty, a przecież już ludzie z centrum byli cokolwiek zorietowani, że coś się dzieje, bo wcześniej słyszeli strzały, a co by bło, gdyby stało się tak jak pisałam wcześniej? Ci sami krytykanci zlinczowaliby policję, że nie zrobiła nic, by uchronić ludzi przed użytkownikiem drogi, ktory kpił z prawa, policji, życia innych ludzi.
Ale bzdury wypisujesz!Proszę mi wyjaśnić na jakie niebezpieczeństwo byli by narażeni mieszkańcy Chodla, gdyby ten chłopak tam wjechał??ze co planował powybijać ludzi?Według twojej teorii, policjanci to nie myslący gatunek, mysląc w ten sposób, według twojej teorii powinno się strzelać we wszystkich motocyklistów wjeźdzających do miasta, bo według twojej teorii, są oni niebezpieczni i chcą powybijać ludzi. Jeśli tak to wszyscy poruszający sie jakimkolwieg pojazdem powinni być wystrzelani bo jadą do centrum i narażają na niebezpieczenstwo wszystkich, a policjanci jako stróże prawa oceniają takie postawy jako pozytywne i jeszcze im się za to nalezy medal. W jakim my kraju żyjemy?Ten policjant uchronił wielu ludzi....no nie mogę az się śmieje teraz...ale mnie przeraża jak tacy ludzie tak myślą. On powinien odpowiedzieć za to że naraził tą kobietę na rowerze i inne osoby na niebezpieczeństwo!!!!To policjant strzelał!I to on był tym zagrożeniem dla ludzi!Jeszce może medal mu przyznać?Po prostu żenada, nie osmieszajcie się ludziska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinieneś wiedzieć, że to "niewiniątko" na motorze kilka razy zawracało i próbował nawet najechać na policjanta, który później dosłownie w ostatniej chwili uskoczył na bok. Jeżeli by wjechał do centrum Chodla to uciekając nie patrzyłby na innych uczestników ruchu drogowego tylko gnałby przed siebie jak wariat i oczywiście po trupach. Ten policjant słusznie zrobił, że użył broni maszynowej, natomiast gdyby to "niewiniątko" zatrzymało się do kontroli normalnie, to najprawdopodobniej cała sprawa zakończyłaby się mandatem za jazdę bez wymaganych uprawnień. Ale niewiniątko chciało rżnąć kozaka i bawić się w kotka i myszkę z Policją, więc zasłużył sobie na swój los. Pomimo tego szkoda tego chłopaka, ale sam sobie zgotował ten los. Co byś zrobił, gdyby jakiś idiota na motorze zabiłby kogoś z Twojej rodziny? Też byś go bronił i tłumaczył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...