Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą mnie powiesić

Utworzony przez lublinianka, 5 kwietnia 2008 r. o 07:24 Powrót do artykułu
no coz w glowie to juz mu sie raczej nie da poukladac ale na glowie to moglby mu jakis fryzjer porzadek zrobic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spece od PR wiedza co robia zostawiajac na jednej glowie balagan a na drugiej porzadek lub wrecz krystaliczna czystosc w postaci lysiny. Kto wie czy ludziom Urban czy jaki inny Oleksy by przed oczami nie stawal gdyby to co slysza od Posla Janusza Palikota mowila glowa z inna fryzura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p oseł podkański zszedł tak nisko? ahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwuję posła Palikota od jakiegoś czasu i po prostu żal mi tego człowieka. Spójrzmy na to spokojnie bez emocji. Przecież cały swój image ludzie normalni budują na uczciwej pracy, osiągnięciach swojego intelektu i wiedzy. Tych ludzkich "przypadłości" niestety Palikotowi brakuje, zatem ucieka się do budowania swojego wizerunku na skandalach. Chociaż nie jestem wierzący, ale od czasu gdy się pojawiły zmasowane ataki na Rydzyka, zacząłem obserwować to co on robi. Mogę stwierdzić, że zrobił ogromnie dużo. Nie wiem czy ludzie, którzy z nim współpracują są z niego zadowoleni, ale chyba tak, skoro jest ich tylu. Jak ktoś jest miernotą , to poprzez oczernianie innych, wywoływania wszelkiej maści skandali taki ktoś próbuje zwrócić na siebie uwagę i się wywyższyć. Zawsze tak było i tak jest teraz. Zostawcie Palikota w spokoju bo właśnie takie osobowości dostają orgazmu, jak ktoś się nimi interesuje. Obojętnie z jakiego powodu. Nie róbcie mu krzywdy. Życiego wystarczająco skrzywdziło, co widać po jego występach. A, że jest posłem? Rydzyk ma swoich zwolenników a Palikot swoich. Wolny kraj. Tylko niech jeden na drugiego nie pluje.(nie słyszałem, żeby Rydzyk pluł na Palikota) Niech wreszcie coś mądrego zrobi i wtedy powie - TO JA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalną rzeczą jest że ludzie myślą.Jedni chcą zaistnieć i wciskając kit osiągają to co zamierzają.Dobrze że są również tacy którzy bardziej trzeźwo patrzą na świat i usiłują zdemaskować tych szarlatanów.To że spotykają ich przy tym przykrości to zapewne wliczają w swoją działalność.Należy jednak to docenić że mają odwagę powiedzieć to o czym inni wiedzą lecz boją się o tym mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...