Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał kupić działki. Radni się nie zgodzili, by nie eskalować sąsiedzkiego konfliktu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lipca 2016 r. o 21:04 Powrót do artykułu
Radni zgodnie zagłosowali nad status quo czy za utrzymaniem dotychczasowego konfliktu i marnego stanu drogi dojazdowej, będących własnością i w gestii miasta, a więc i obowiązku miasta o jej stan. Brawo! To teraz niech radni znajdą pieniążki na położenie na drodze płyt ażurowych i zasianie trawy oraz kwiatków wzdłuż płotu państwa starszych sąsiadów, bo myślę, że tak postąpiłby pan Słotwiński uradowany mądrą decyzją radnych. Radziłbym jeszcze raz pochylić się nad tą sprawą, bo to wielki wstyd dla miasta, którym macie niezaprzeczalny ZASZCZYT, HONOR I OBOWIĄZEK ZARZĄDZAĆ! No może z tym obowiązkiem trochę przesadziłem, zawsze można zrezygnować albo być odwołanym, jak już rządzenie nie wychodzi, a tu wyraźnie widać, że RZĄDZIĆ to wy lubicie, nie ważne czy mądrze czy nie, aby rządzić i jeszcze za to diety pobierać. A żeby nikogo z wrażliwych na ludzkie sprawy radnych nie urazić na tym zakończę! I dla jasności jeszcze jedno - nie znam pana Słotwińskiego, sąsiadów, burmistrza, ani radnych, jestem z innego miasta i powiatu. Ot czytam sobie wiadomości lokalne i widzę, że utrwalaczy złego mamy nawet w Opolu Lubelskim słynącym z mądrych sądów i decyzji sięgających średniowiecza, o czym niedawno dowiedziałem się od przewodnika podczas zwiedzenia... Sandomierza... I to byłoby na tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz do dymisji , natychmiast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opole Lubelskie... i wszystko wiadomo. Kiedy dobra zmiana w UM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule poznajemy stanowisko jednej strony. Myślę, że rada miejska postąpiła słusznie, widocznie były poważne argumenty przeciw. Albo radnym wydało się podejrzane takie szybkie przygotowanie uchwały o sprzedaży bez wcześniejszego poinformowania ich o takim zamiarze, żeby mogli przyjrzeć się tej sprawie. Coś na rzeczy musiało być, skoro głosowali przeciw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marianie. Cieszyłbym się na Pana miejscu - mniejsze podatki. Teraz trzeba pisma słać do właściciela działek niech :naprawia drogę, chodnik zrobi, krzewy przytnie. I tak co 14-dni pismo. Na brak reakcji od właściciela pismo do Wojewody. Wyleczysz Pan urząd szybko - jeszcze przyjdą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...