Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm, Biała Podlaska, Zamość: Święto Trzech Króli w Lubelskiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2018 r. o 16:42 Powrót do artykułu
sprostowanie;króli było 6 -ciu,dorzućcie jeszcze jakich 3 muzynów i 3 osioły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Jaro bedzie nasz król
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiego koloru skóry byli ci "królowie"? to nie przeszkadza naszym katolikom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szerzona przez katabasów nienawiść do normalności i osób niekoniecznie podzielających wizję świata preferowana przez tłuszczę czynią niemożliwym wziąć udział w tej zabawie moich wnuków....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tradycja ubecka Wigilii przy paszteciku i bez orszaku Trzech Króli to znak rozpoznawczy PO.N PO.Nów. Nie masz czym się szczycić. Polska zawsze była i jest tolerancyjna, ale wobec nacji, która nie chce panoszyć się w gościnie. Skoro w Arabii Saudyjskiej zakazane jest noszenie krzyżyka i Światu to nie przeszkadza, to dlaczego my mamy akceptować oznakę ciemiężenia kobiet... noszenie burki i amputację żyletką warg sromowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, Polska jest krajem tradycyjnie tolerancyjnym, ale Ty ewidentnie jesteś przejawem "nowej" Polski, która z tolerancją nie ma nic wspólnego. Gębę sobie nią tylko wycierasz. Co ma wspólnego z tolerancją zakaz noszenia jakiegokolwiek symbolu religijnego? Podajesz Arabię Saudyjską jako przykład kraju tolerancyjnego i do niego chcesz równać? Nie chcesz akceptować obrzezania kobiet? Zdajesz sobie sprawę, że przed wojną mieszkało w Polsce kilka milionów Żydów i żadna władza, z zaborcami włącznie, nie wnikała, co kto sobie robił z wargami sromowymi czy napletkiem? Taki z Ciebie tolerancyjny Polak jak z Hitlera człowiek kompromisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...impreza na 12! moje dzieci otrzymały od swoich edukatorów religijnych po 6 za udział w tej imprezie, a więc dla mnie 12!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubisz Hitlera, że go tak wspominasz? On rownież tolerował pożyczki od tych co sobie napletki ucinali. A ci mu chętnie ich udzielali, do końca nie wierząc, że tych bogatszych z ich kasty też usunie. (rodzina Warbergów). Między tolerancją, a durną akceptacją istnieje znaczna różnica. Powtórzę jeszcze raz, toleruję wszystkich w mym domu, kto nie przestawia w nim mych mebli. Eurofioły natomiast akceptują każdą formę dewiancji. Przepraszam, ale gdyby mi nawet kumpel po mieszkaniu chodził nago, to bym go z buta wywalił z gościny. Dlatego przestańcie liberałowie zeszmacać znaczenia słowa tolerancja. Tolerancja działa w obie strony. O czym przekonał się pewien hiszpanski klub piłkarski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że lubisz gadać te swoje banialuki, a jak ktoś ci wskazuje konkretnie, że gadasz banialuki, to wygodnie się do tego nie odnosisz, tylko dostarczasz nową porcję nowych-starych banialuków. Jakieś ogólnikowe bzdety o "przestawianiu mebli", które nic nie znaczą. Chcesz zakazać kobietom w Polsce noszenia burek? W imię czego? A dzieciom chodzenia w zimie w czapkach z zasłoniętą całą twarzą też zakażesz? Jesteś komunistą, że tak lubisz ludziom życie ustawiać? Piwa ci zabronię lewaku pić i tatuażu zrobić, bo co mi będziesz po moim domu sie z alkoholem panoszył. Ja nie piję i ty też nie będziesz. To twoja definicja tolerancji. Taka "niezeszmacona". Twoja mojszość i tylko twoja się liczy. Najbardziej nie znoszę u takich ludzi jak ty, że wydaje im się, że w ogóle wyznają jakąś formę tolerancji, a nie potrafią wskazać JEDNEGO przejawu tej ich koncepcji tolerancji. Robią natomiast coś przeciwnego: postulują takie czy inne ograniczenia. Koncepcja tolerancji wg osoby upośledzonej umysłowo: będę tolerancyjny jak będziesz robił tylko to, ci mi się podoba. Napisz po prostu, że nie znosisz tolerancji, że jesteś jej przeciwnikiem. Bądź mężczyzną, nie rób z gęby dpy. Dzieci może się ciebie będą wstydzić, może nie będą, ale przynajmniej nie powiedzą, że byłeś zakłamany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...