Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
UCZMY WOBEC TEGO NASZYCH PSEUDO PRZEDSIĘBIORCÓW EKONOMI, JEŻELI WOLĄ CHMIEL OD NIEMCÓW A POLAKOM PROPONUJĄ CENĘ 3ZŁ, NIECH POLACY ZACZNĄ KUPOWAĆ WYŁĄCZNIE NIEMIECKIE PIWO A ZA NASZE KRAJOWE ZAPROPONUJĄ 0.30 ZŁ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miesiąc temu pisałem o problemach z chmielem przy okazji wiadomości jak to Perła zdobyła meksykański rynek. Oczywiście wszyscy obrzucili mnie wyzwiskami, że tylko krytykować potrafię i nie cieszę się z sukcesu. Ręce opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90 % marek piw w Polsce jest w rękach obcych koncernów więc proste że kupują swój chmiel. Nasz nie ma przyszłości trafia mnie jak się młodzież zachwyca tymi szczynopodobnymi wynalazkami z konserw a nie zna prawdziwego smaku piwa. Pijcie Perłę bo jak padnie to już nic nie będzie z lubelszczyzny tylko tą prawdziwą w butelce z kaucją a nie popłuczyny które zaczynają już też produkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta w butelce bez kaucji jest ok czy to popłuczyny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...