Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chomęciska: mieszkańcy żyją pod ostrzałem

Utworzony przez Ale numer, 23 maja 2008 r. o 08:00 Powrót do artykułu
Skoro komisja odebrała bez zastrzeżeń to ta właśnie komisja albo powinna być zmieniona jako niekompetentna albo płacić okolicznym mieszkańcom odszkodowania. Jak widać w wojsku dalej niekompetencja aż miło. (Nie matura a chęć szczera .... dalej ma największe znaczenie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 20 lat dali się ostreliwać? Naprawdę anielska cierpliwość. Ludzie jednak nadal niechętnie walczą o swoje prawa a nawet bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby nic nie wydostawało się ze strzelnicy trzeba zrobić porządne zadaszenie stanowisk i postawić kilka przesłon wyłapujących pociski po ewentualnych rykoszetach. Proste? Jeżeli do tej pory nikt na to nie wpadł, jakaś armiejna komisja powinna zobaczyć jak to się robi na profesjonalnych obiektach sportowych. No i jeszcze parę groszy trzeba wyłożyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe???a ja słyszałem, że mieszkańcom chodzi tylko o kasę którą mogą zyskać na zamknięciu strzelnicy. Teraz wojsko jest złe, a jak dochodzi do różnych klęsk i sytuacji kryzysowych to wtedy wołają "WOJSKO - POMOCY"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA BZDURY SPECJALNE ZADASZENIA GŁUPOTA TO NIE KARABINKI DO ZABAWY NA ZAWODACH SPORTOWYCH TYLKO WOJSKO CI CHŁOPCY MUSZA SIE NAUCZYC STRZELAC ZEBY NASZE DUPS.... OCHRONIC W RAZIE CZEGO. KOMENTARZ NA TEMAT ANIELSKIEJ CIERPLIWOSCI I TO ZE POLACY NIE UMIA WALCZYC O SWOJE CO ZA BZDURY FACET 20 LAT SIEDZI CICHO ZEBY NAGLE SIE OCKNAC ZE ZABI GO MOGA WIDZIELISCIE ZDJECIA PO TEJ KULI CZY TO WYGLADA JAK PO KULI DLA MNIE TO ROWNIE DOBRZE WIARTARKA W DACHU WYKRECIŁ ZEBY I JEGO W GAZECIE POKAZALI (POCISK PO 1.5 KM LOCIE NIE BYŁBY W STANIE TAK CZYSTEGO OTWORU ZROBIC I POD TAKIM KATEM) BZDURY BZDURY I JESZCZE RAZ BZDURY SOŁTYS SIE Z RESZTA ZMOWIŁ BO MOZE TURYSTÓW PRZYCIAGNIEM DO WIOSKI CUDÓW W KTÓREJ OD 20 LAT PADA GRAD KUL I JESZCZE WSZYSCY CUDEM OCALELI BO SIE SCHYLILI DLACZEGO W TEJ POLSCE JEST TAKIE ZACOFANIE DO KOSCIOŁA WYMODLIC SIE O PIENIADZE OD ARMII BO POLACY TO KLAPKI NA OCZACH W NIEDZIELE DO KOSCIOŁA PRZYKŁADNA RODZINA A ZA PLECAMI TO JEDEN DRUGIEMU NOZ W PLECU BO JEDEN MA LEPIEJ A DRUGI GORZEJ TEN MA CHAŁUPE OTYNKOWANA TO I JA BEDE MIAŁ A CO WOJSKO MI ZAPŁACI LITOŚCI!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...