Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciecierzyn: Zatrąbiła, więc ich pobili

Utworzony przez Beret, 4 października 2010 r. o 12:44 Powrót do artykułu
Najgorsze jest to, że gdyby napadnięci zachowali się jak należało, czyli przejechali śmieci, to odpowiadali by jak za ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobicie z wyrokiem 3 lat to śmiech a nie kara. Może by tak panie prokuratorze postawić tej zwyrodniałej bandzie zarzut rozboju? Za to się idzie za kraty nawet na 12 lat. Może podobnym do nich kozakom zmiękłaby rura? Bo jeśli nie, to niedługo strach będzie podróżować nawet drogami krajowymi po tej wschodniej dżungli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzieje nie mieści się w głowie. Idą pijane łebki środkiem ulicy jak panicze, a samochodem po polu najlepiej jeździć, na dodatek nie można zwrócić uwagi bo się dostanie po pysku. Co za czasy co za naród aż włos się jeży na głowie. Panowie w polonezie powinni się zatrzymać, otworzyć bagażnik, wyciągnąć pałę i nauczyć gówniarzy kultury. Myślę że porządny wpier..... załatwił by sprawę na przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakos nikt nie popatrzyt w glenbie problemu co Pelowcy skrycie ukrywaja. brak perspektywicznego patrzenia za praco dla mlodych ludzi zdegenerowuje ich i czyni podatnymi na kryminalistyke. karac nie mozna za wszystko i wszystkich bo kraj w potrzebie ronk do pracy a z wienzienia nie beda przydatni rekonwalescencja tych ludzi w duchu milosci i wyrozumienia drugiego czlowieka by byla lepsza ale do tego trzeba kogos co na trzezwa glowe widzi problem lubelsczyzna jak jeden monz glosowala na PiS i na pana prezydenta Jaroslawa Kaczynskiego, ale oczywiscie ciemnota nie dojzala naszego problemu regionalnego i wybrala niedoksztalconych baranow z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
a jakos nikt nie popatrzyt w glenbie problemu co Pelowcy skrycie ukrywaja. brak perspektywicznego patrzenia za praco dla mlodych ludzi zdegenerowuje ich i czyni podatnymi na kryminalistyke. karac nie mozna za wszystko i wszystkich bo kraj w potrzebie ronk do pracy a z wienzienia nie beda przydatni rekonwalescencja tych ludzi w duchu milosci i wyrozumienia drugiego czlowieka by byla lepsza ale do tego trzeba kogos co na trzezwa glowe widzi problem lubelsczyzna jak jeden monz glosowala na PiS i na pana prezydenta Jaroslawa Kaczynskiego, ale oczywiscie ciemnota nie dojzala naszego problemu regionalnego i wybrala niedoksztalconych baranow z PO.
Kolego - zapoznaj się najpierw ze słownikiem ortograficznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozstrzelać, powiesić, spalić ścierwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... czwórka młodych ludzi ... Ludzi? Na pewno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
a jakos nikt nie popatrzyt w glenbie problemu co Pelowcy skrycie ukrywaja. brak perspektywicznego patrzenia za praco dla mlodych ludzi zdegenerowuje ich i czyni podatnymi na kryminalistyke. karac nie mozna za wszystko i wszystkich bo kraj w potrzebie ronk do pracy a z wienzienia nie beda przydatni rekonwalescencja tych ludzi w duchu milosci i wyrozumienia drugiego czlowieka by byla lepsza ale do tego trzeba kogos co na trzezwa glowe widzi problem lubelsczyzna jak jeden monz glosowala na PiS i na pana prezydenta Jaroslawa Kaczynskiego, ale oczywiscie ciemnota nie dojzala naszego problemu regionalnego i wybrala niedoksztalconych baranow z PO.
Weź zamilcz baranie ty niepisaty, bo oczy i głowa boli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabić gnoi, wykastrować ojca, usunąć macicę matkom tych gnoi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co by groziło kierowcy gdyby wtedy ruszył i przejechał tą babę?Bo jak dla mnie to by było w obronie życia i zdrowia swojego i pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara śmierci dla takich hamów!!!!! nic więcej dać nauczke dla innych takich śmierc i tylko śmierć dla takich !!!!!!!!!! ] JP na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta pijacka grupa byla pijana i mieli glupie mysli ktos z nich wpadl na taki pomysl to inni sie przylaczyli hehe ot taka glupia zabawa mam racje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mati napisał:
A co by groziło kierowcy gdyby wtedy ruszył i przejechał tą babę?Bo jak dla mnie to by było w obronie życia i zdrowia swojego i pasażerów.
Nic, "Wysoki Sądzie, poszkodowana sama wpadła pod maskę, ale nic dziwnego, była pijana". I wsio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyeliminować pasożyty z tkanki społeczeństwa. Przywrócić domkowi kata przy ulicy Długosza jego pierwotne przeznaczenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noż k.....wa czego takie coś nigdy nie może przydarzyć się mnie.tyle razy jeżdże tą 19-tką.już cierpie na brak jakichkolwiek rozrywek recznychi nożnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozjechał bym tą dziwkę co leżała na jezdni... tak dla przykładu, a resztę bym łomem zajebał - zawsze mam w aucie pod ręką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za pobicie człowieka kara powinna być jedna. Kawałek pniaka, siekiera i odrąbać łapę jednemu z drugim, tak, żeby na nikogo innego już nie podniósł. Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Weź zamilcz baranie ty niepisaty, bo oczy i głowa boli...
zastanawia mnie fakt niewybrednych atakow wszejkiel Pelowskiej swoloczy na prawdziwe slowa prawdziwych Polakow, ktorym dobro ojczyzny, honor i Bog sa bliskie! Nie wszyscy mieli okazje i mozliwosc konczyc studia i osiagac spoleczne wyzyny. Sa wsrod nas ludzi mniej sklonni do nauki, ale zauwazylem, ze najczesciej wyksztalcenie potrzebne Wam bylo do wzbogacenia zasobu slow przydatnych przy ohydnych atakach na braci Kaczynskich i co najgorsze, na nasz przenajswietrzy kosciol z jej slugami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden taki napisał:
zastanawia mnie fakt niewybrednych atakow wszejkiel Pelowskiej swoloczy na prawdziwe slowa prawdziwych Polakow, ktorym dobro ojczyzny, honor i Bog sa bliskie! Nie wszyscy mieli okazje i mozliwosc konczyc studia i osiagac spoleczne wyzyny. Sa wsrod nas ludzi mniej sklonni do nauki, ale zauwazylem, ze najczesciej wyksztalcenie potrzebne Wam bylo do wzbogacenia zasobu slow przydatnych przy ohydnych atakach na braci Kaczynskich i co najgorsze, na nasz przenajswietrzy kosciol z jej slugami....
Ale ci dzisiaj w szpitalu fajnych tabelek dali, bo czasami dostajesz jakieś przeterminowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby mi ktoś położył się na ulicy to najpierw trochę bym cofnął, tak żeby mieć więcej miejsca na rozpęd, a następnie rozpędził bym tak bardzo jak się da żeby możliwie najefektywniej rozsmarować wroga na asfalcie. A jeżdżę sprzętem sporo cięższym niż Polonez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...