Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciecierzyn: Zatrąbiła, więc ich pobili

Utworzony przez Beret, 4 października 2010 r. o 12:44 Powrót do artykułu
tylko ze ta kobieta nie dodala ze jechal maz pijany i nikt jej samochodu nie chcial zabrac bo poco komu polonez a ty cwaniaku ciekawe czy bys wysiadl wogóle mimo tego ze masz ciezszy samochód cos by ci pomoglo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta "czwóreczka" za[ewne odpowiadała z wolnej stopy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co trzymac takie smieci?? po co pytam?? recydywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie tego dziadostwa aż za dużo. Powinno być tak jak w Stanach: Dom i samochód -moja twierdza. Sam wożę pałkę teleskopową,kajdanki i gaz. Jakby taka swołocz mnie zaczepiła dostałby tą pałą po plerach i kolanach! Bez szpitala by się nie obeszło! Po łbie pewnie bym się nie odważył, bo jak takiego śmiecia niechcący zabiję to zmarnuję sobie kawałek właściwie poukładanego życia. Swoją drogą Panowie i Panie: wozić gaz w samochodzie (grosze kosztuje!) -wsadzi taka menda łeb do samochodu -od razu po oczech!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedno trzeba dodać! BRAWO POLICJA! że udało się złapać te śmieci! Teraz pole do popisu dla prokuratora i sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porządny obywatel napisał:
Jeszcze jedno trzeba dodać! BRAWO POLICJA! że udało się złapać te śmieci! Teraz pole do popisu dla prokuratora i sądu.
ze wzgledu na mala szkodliwosc czynu prokurat umorzy postepowanie albo symbolicz kara grzywny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z tej 4 napisał:
tylko ze ta kobieta nie dodala ze jechal maz pijany i nikt jej samochodu nie chcial zabrac bo poco komu polonez a ty cwaniaku ciekawe czy bys wysiadl wogóle mimo tego ze masz ciezszy samochód cos by ci pomoglo
Co to ma do rzeczy, że jej mąż był pijany, skoro nie on siedział za kierą? No i po co ta wasza suka położyła się przed samochodem? Ja bym wysiadł. Doprowadzają mnie do furii tacy frajerzy jak ty, mocni, ale w liczebności przynajmniej dwóch i wzwyż. Mniejsza z tym, że sam, ale zrobiłbym wam taką jazdę, że balibyście się później zatrzymać nawet taxi. Jest też opcja, że poległbym w walce, ale zrobiłbym wszystko co w mej mocy, żeby tak się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO tak, jakby jeszcze słuchali nielegalnie ściągniętej muzyki, dostaliby pewnie 5 lat do odsiadki, a tak to tylko max. 3 lata bo to przecież niewielka społeczna szkodliwość...... Ciekaw jestem jaki będzie wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sunia ma cieczkę to trzeba na łańcuch, bo inaczej kładzie się na plecach przed ludźmi. Pozdro frajerzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...