Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zastanawiam się nad takim Zachowaniem "Władz Samorządowych" ??? Czy nie jest to narażanie mieszkańców-ludzi na utratę zdrowia lub życia ??? Chyba trzeba komuś coś - SKOPAĆ ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem że w niektórych miejscowościach pan wójt gasi o 22.50 około niektóre znaczy prawie wszystkie - oprócz swej wioski(która jest też przy drodze powiatowej jak moja) i wioski-stolicy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak. Burmistrzowie, wójtowie wraz ze swoimi zastepcami. Do tego sekretarze i skarbnicy co rocznie są obdarowywani podwyzkami do 1 tys. zł miesięcznie. Do tego powszechnie wystepujace u tych osób pobieranie ekwiwalentu za niewykorzystane urlopy. To dopiero obciążenie budżetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gasz we wsiach i miastach...mogli by w lecznej wylaczyc wiekszosc latarni przy szpitalu...bo swiatlo przy budkach robotnikow to napewno nie potrzebne jest...a tam jest ok 100swiecacych sie latarni i po co/??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wuje kamila napisał:
Ja wiem że w niektórych miejscowościach pan wójt gasi o 22.50 około niektóre znaczy prawie wszystkie - oprócz swej wioski(która jest też przy drodze powiatowej jak moja) i wioski-stolicy .
Jeszcze ze dwie kadencje i wójt przeniesie gminę do Ratoszyna co by nie musiał z domu do pracy tak daleko jeździć. Takie "równe" traktowanie mieszkańców całej gminy jest typowe dla tego pana. Inwestuje się głównie w Chodel i Ratoszyn a reszcie gminy dostają się ochłapy co by głośno nie marudzili. Szkoda że wójt gminy Chodel nie określił o której będzie zapalał latarnie. Bo było i tak że świeciły się one około poł godziny dziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...gmina jastków najciemniejszą gminą w Polsce. Niektórzy oszczędzają...wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wójt i jego świta mogliby pozmniejszać swoje i pozostałej biurokracji pobory takiego bufona jak ma Kurów szukać ze świecą-dba o koleżków reszte ma w d...aleeeko wójcie czy policja wykryła przystankowych wandali i kiedy zapłacą za wybite szyby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pomysł jak zaoszczedzic na swietel a mianowicie co druga latarnie zaznaczyc odblaskowym swiatlem i niech co druga latarnie swiecie uzyska sie dobry elefk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rinn napisał:
wójt i jego świta mogliby pozmniejszać swoje i pozostałej biurokracji pobory takiego bufona jak ma Kurów szukać ze świecą-dba o koleżków reszte ma w d...aleeeko wójcie czy policja wykryła przystankowych wandali i kiedy zapłacą za wybite szyby
CHODELSKI WÓJT to też niezły gagatek. Może zamiast gasić światło i fundować mieszkańcom gminy ciemności, żeby oszczędzać bodaj 5 tys jak sam mówi, to niech zacznie od swoich poborów. Na coroczne podwyżki poborów to są pieniądze panie wójcie? a na oświetlenie uliczne nie? Eksperymentów mu się zachciało " fizykowi z bożej łaski" - eksperymentuj na sobie a nie mieszkańcach gminy. Przyszedł gołodupiec a teraz panisko 12 tys miesięcznie zarabia i jeszcze mało? te 5 tys zaoszczędzone przez wakacje na oświetleniu pewnie już we wrześniu dostanie na nagrodę. BANDA ZŁODZIEI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzony napisał:
CHODELSKI WÓJT to też niezły gagatek. Może zamiast gasić światło i fundować mieszkańcom gminy ciemności, żeby oszczędzać bodaj 5 tys jak sam mówi, to niech zacznie od swoich poborów. Na coroczne podwyżki poborów to są pieniądze panie wójcie? a na oświetlenie uliczne nie? Eksperymentów mu się zachciało " fizykowi z bożej łaski" - eksperymentuj na sobie a nie mieszkańcach gminy. Przyszedł gołodupiec a teraz panisko 12 tys miesięcznie zarabia i jeszcze mało? te 5 tys zaoszczędzone przez wakacje na oświetleniu pewnie już we wrześniu dostanie na nagrodę. BANDA ZŁODZIEI!!!!
Cholera jasna, pajacowi w Chodlu eksperymentów na ludziach się zachciało. Nie umiesz pacanie rocznych kosztów oświetlenia podzielić na 12 i uzyskać koszt miesiąca, jeśli cię w MO nie nauczono to zapytaj swojego skarbnika, ten to potrafi. A swoją drogą to wcale was nie żałuje chodlanie, chcieliście, to macie. Nie pozdrawiam. Sąsiad. U mnie latarnie świecą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...