Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Club Nokaut Trawniki Skandaliczna Postronność Ochrony

Utworzony przez Lukas, 8 listopada 2009 r. o 22:04
Club Nokaut Trawniki Skandaliczna Postronność Ochrony Większość młodych ludzi pochodzących z Lublina lub jego okolic słyszała pewnie o Clubie Nokaut w Trawnikach. Fajne imprezy , super klimat , Muzyka w porządku , jednak ostatnimi czasy dochodzi do incydentów które nie powinny się zdarzać na dyskotece czy innej masowej imprezie !!! Chciałbym przedstawić obraz ostatniej imprezy która odbyła się 07.10.2009... Dokładnie rzecz biorąc chodzi o zachowanie ochrony. Każdy z ochroniarzy powinien zachować bezstronność wobec uczestników imprezy ale czy tak jest??? Moim zdaniem jak pewnie wiekszosci ludzi to nie... Chodzi o nastempujaca sprawe na ostatnia dyskoteke przyjechało kilku agresywnych chłopaków którzy dobrze znaja sie z ochroniarzami tego klubu. Znajomy ochroniarzy wyciągną jedenego z chłopaków który był z bratem i kolegą na zewnatrz dyskoteki przed wejscie, ochroniarze wyszli razem z nimi ten kolega ochroniarzy kopał i uderzył kilkakrotnie po twarzy , brat i jego kolega chcac pomóc katowanemu chłopakowi zostali zatrzymani przez ochroniarzy , jeden z nich skomentował to " a ty tu czego " trzymajac go za szyje i szarpiac go , Czy tak własnie powinna postępować ochrona dyskoteki??? Rozmawiając z czescia bawiacych sie osób dowiedziałem sie ze ochroniarze powiedzieli swoim znajomym kolegom że moga wyciagać kogo chcą na zewnatrz " i walić w ryj"... Po godzinie ten sam Bandyta zaczepił siedzacego w samochodzie innego chłopaka karzac mu wysiaśc z samochodu gdy ten odmówił , Bandyta wybił mu przednia szybe w samochodzie raniąc mu reke i glowe , po interwencji policji dyskoteka nadal sie odbywała a sprawa zamilkła... Tak nie powinni postępować!!! Ochroniarze smiejąc sie i nie reagując mogła świadomie pozwolić na tragedie!!! To jest Skanadal takie sytuacije zdarzaja sie nagminnie , Do dyskoteki wpuszcza sie młodzież w wieku nawet 15 lat... Być może ktoś powiedzieć jesli ci sie nie podoba to nie chodź , OK powinni coś z tym zrobić. Nikt nie czuje sie bezpieczny , nawet za spojrzenie czy ubior można oberwać . Taka sytuacija miała już miejce w dawnej dyskotece o nazwie ENIGMA (w tym samym budynku jest club Nokaut) która została zamknieta z podobnych przyczyn, Czy nikt nie wyciągnał z tego wniosków??? Poszkodowani szykują odwet skoro ochroniarze czują sie bez karni!!! Prosze o komentowanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze to nie podlubelska dyskoteka ale podpiasecka bo te Trawniki sa za Piaskami po drugie mowienie ze tam fajny klimat podpiaseckich chlopkow dresiarzy i malolactwa graniczy z nieporozumieniem co do ochrony sie zgodze - przypadkowa zbieranina tepych osilkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durniu 7 październik to byla sroda wiec imprezy nie bylo ! koniec tematu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj gdzie wogole teraz w jakim kolwiek klubie jest normalna ochrona ????? wszędzie jest do baniiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem w nokaucie prawie co sobotę i to co piszecie o NOKAUCIE to same bzdury bo club ma prawie rok i ani razu nie było karetki ani policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nokaut to impreza dla dzieci z gimnazjum ja w ogóle dziwie się ze rodzice puszczają tam takie dzieci a co do ochrony to jest to bardzo prawdopodobne po prostu nie maja równych siebie i wyżywają się na słabszych cóż jedyne rozwiązanie nie uczęszczać na takie imprezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno słowo a właściwie dwa (RASOWY BURDEL)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nokaut to powtórka ostatnich czasów dawnej Enigmy. a wiec dużo małolatów, ochrona hmm całkiem inna ekipa niż w "Enigmie" jednak o takich samych mozgach i nastawieniu do społeczeństwa no ale jak w głowie jest tylko myśl komu obić twarz szczególnie w kilku to raczej nie ma o kim rozmawiać. Właściciele jak zwykle płacą deb***om bo myślą ze chronią ich klub przed kilkoma gówniarzami i nawet dobrze nie dobiorą sobie ochroniarzy lub nie zatrudnia porządnej firmy która wie jak obezwładnić najbardziej agresywnych i co z nimi zrobić jeśli zdarzy się taka potrzeba. Dyskoteka i tak w końcu upadnie jestem tego bardziej niż pewien(no chyba ze co tydzień będą zamawiali tancerki lub tzw. wybory miss mokrego podkoszulka wtedy chociaz gimnazjaliści będą mieli okazje popatrzeć na nagie kobiety i nagrać parę filmików) Szczerze nie polecam tego klubu (jeśli tak go można nazwać). Muzyka do kitu jedno i to samo czyli disco polo a wiec i do tego społeczeństwo bawiące się przy takiej muzyce mówi samo za siebie. Jeśli jednak chcesz po męczyć się przy tej muzyce wypić piwo z puszki lub plastiku dostać przypadkowo od ochroniarzy to śmiało możesz wbijać do tego "klubu" dziewczyn ładnych też tam nie znajdziesz wiec na podryw nie ma co liczyć chyba ze jesteś w zaje... desperacji to może jakaś napita małolata na coś Ci pozwoli... Pozdr.:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu dużo gadać niema o czym jak ktoś tam pare razy był to wie ocb, tam było tak od zawsze tyle że kiedys wiecej było bójek miedzy uczestnikami imprezy, teraz jak juz to z ochroną, sam doświadczyłem tego hamstwa nieraz, ale pewnie predzej czy później trafia na porządna ekipe napitych buntowników i sie zakończy impreza. A zamkną to napewno, beda mieli dość albo ludzie niebedą przychodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
clubowicz napisał:
ja jestem w nokaucie prawie co sobotę i to co piszecie o NOKAUCIE to same bzdury bo club ma prawie rok i ani razu nie było karetki ani policji
Jak skaczesz na parkiecie zajarany od 20 do 4 rano to nawet niewiesz co sie dzieje lub bronisz zawściekle tego burdeliku z wsiurami z całej gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że wypowiadają sie ci co nie mają pojęcia co sie dzieje w clubie i kiło skoro nawet nie wiedzą nawet do której jest club otwarty a jest zawsze do 3.00 a w clubie na prawdę jest spokojnie wystarczy zadzwonić na 997 i sie zapytać czy była jakaś skarga w ciągu roku na ochronę w nokaucie i poco pisać te bzdury no ale konkurencje widzę ze próbują wszystkich sposobów żeby oczernić nokaut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hwdp napisał:
Jak skaczesz na parkiecie zajarany od 20 do 4 rano to nawet niewiesz co sie dzieje lub bronisz zawściekle tego burdeliku z wsiurami z całej gminy
ha ha dobre widzę że nie masz kompletnie pojęcia o tym klubie założę się że nie byłeś tam ani razu nawet nie wiesz do której są tam balety pewnie jesteś małym chłopczykiem ze wsi na której psy d*pą szczekają i mamusia nie chciała cię puścić na imprezę och jak mi przykro a ochrona jest w porządku wiele razy widziałam jak interweniowali od razu jak tylko ktoś zaczynał jakąś bójkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyn ładnych też tam nie znajdziesz, Owszem nie znajdziesz bo pożądane dziewczyny w takim burdelu się nie kręcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgodzę się z tym że to burdel był. I nic dziwnego, że w końcu zamknęli, bo moim zdaniem gdyby nie tancerki i nie które uczestniczki zabawy to impreza mogłaby się jeszcze ciągnąć. ostatnim czasem to na prawdę same łepki i żadnej normalnej osoby z którą można się pobawić. Co do ochrony to nie widziałam takiej akcji opisanej na samej górze, ale byłam świadkiem kiedy ochrona interweniowała dla dobra klubu. mogliby więcej uwagi poświęcać na zastanowienie się kogo wpuszczają i komu sprzedają alkohol, bo widok pijanych do nieprzytomności małolatów jest mało fajny. a w ogóle straszny jest widok kiedy wchodzisz do łazienki a z niej wychodzi dziewczyna z chłopakiem którzy nie zdążyli się nawet jeszcze ubrać do końca. Ale nokaut już zamknięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ha ha dobre widzę że nie masz kompletnie pojęcia o tym klubie założę się że nie byłeś tam ani razu nawet nie wiesz do której są tam balety pewnie jesteś małym chłopczykiem ze wsi na której psy d*pą szczekają i mamusia nie chciała cię puścić na imprezę och jak mi przykro a ochrona jest w porządku wiele razy widziałam jak interweniowali od razu jak tylko ktoś zaczynał jakąś bójkę
bylem nieraz i jestem z trawnik dla twojej świadomosci i starszy tez z pewnością, enigma to było to samo... a i spierda+=j tempa dzido! i jest git ha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bylem nieraz i jestem z trawnik dla twojej świadomosci i starszy tez z pewnością, enigma to było to samo... a i spierda+=j tempa dzido! i jest git ha!
skoro to taki burdel to po co tam chodziłeś bo z twojej wypowiedzi wynika że byłeś tam kilka razy jak ci się nie podobało po pierwszym razie to po co szłeś kolejny, żal mi ciebie i to słownictwo naprawdę na poziomie widać że zbyt bystry ani wykształcony to ty nie jesteś do szkoły to się chyba nie chodziło bo nauka jakoś ciężko szła :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brechta z ciebie napisał:
po pierwsze to nie podlubelska dyskoteka ale podpiasecka bo te Trawniki sa za Piaskami po drugie mowienie ze tam fajny klimat podpiaseckich chlopkow dresiarzy i malolactwa graniczy z nieporozumieniem co do ochrony sie zgodze - przypadkowa zbieranina tepych osilkow
Jebac jakies piaski, Trawniki sa podlubelska wsią a nie podpiasecką, skąd ci takie pomysły.Piaski sa może nawet mniejsze niż Trawniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
skoro to taki burdel to po co tam chodziłeś bo z twojej wypowiedzi wynika że byłeś tam kilka razy jak ci się nie podobało po pierwszym razie to po co szłeś kolejny, żal mi ciebie i to słownictwo naprawdę na poziomie widać że zbyt bystry ani wykształcony to ty nie jesteś do szkoły to się chyba nie chodziło bo nauka jakoś ciężko szła :]
Kilka razy to nie to samo co w każda sobote, a co do mojej nauki to ciekawe jak z twoim wykształceniem skoro tam chodziłaś/eś, Niewiadomo jakiego niemam ale mature mam, ty pewnie i tak niewiesz co to jest i koniec tematu bo burdel zamkneli tak jak mówiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w nokaucie prawie co sobotę i żadnych takich incydentów nie było ! Jeśli zaczynała jakaś bójka to ochroniarze od razu wkraczali do akcji..i wyprowadzali ich z clubu. Wszystko było w porządku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że już Club zamknięty ( Młodzież z Trawnik i okolic teraz nie ma zbytnio gdzie się bawić.. tutaj był najbliższy dla nas club. Teraz tylko KOMETA gdzie jest dośc daleko..i Grand Ziro... do baani ! Okropne miejsce !Podłogi normalnej nie ma ;/ ehh w Nokaucie było przyjemnie i elegancko... muza boska. Teraz są wakacje ..i co teraz ma robić młodzież w letnie sobotniE wieczory.?! Pójść pod sklep i sie upić...albo co gorsza nad jakies jezioro...żeby wynikło z tego jakieś nieszczęście??!!! A tak w NOKAUCIE było bezpiecznie... iludzię chętnie tam przybywali na prawde z dalekich miejscowośći.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...