Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
te same mordy od lat...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wychodzi na to, że litwiniuk ma spadek dochodów czyżby ukrywał ? A może już mu się do dupska dobierają ! Bo jak można płacić za nic i szkodnictwo dla Polski ! To powinien organ wymiaru sprawidliwości zbadać i to szybko !
0
Tyle mnie to obchodzi co zeszłoroczny śnieg.
0
JAK MA BYC DOBRZE JAK STARE KOMUCHY NON STOP PRZY ZLOBIE
0
no same rolnikochłopki  w dupe jeb..e
0
to wszystko z miłości do Ojczyzny, wspólczuję tym patrotom cięzkiej orki na kilku etatach
0
Prosimy też o ośw. majątkowe chociaż kilku działaczy PiSu z Lubelszczyny
0
Prosimy też o ośw. majątkowe chociaż kilku działaczy PiSu z Lubelszczyny
O zdrowie i rozum POproś,bardziej ci się przyda komuchu.
0
osiągnąłem dochód 26,573 tys. zł ile to jest   ? jaka to liczba?  niemal ćwierć setki, niemal ćwierć ze 100 000, czy niemal ćwierć setki milionów?       
0
O zdrowie i rozum POproś,bardziej ci się przyda komuchu.
a dlaczego nie? Nietykalni są? I dlaczego obrażasz prostaczku? Do kościółka zaraz pobiegniesz i komunię przyjmiesz?   Widać, matka kultury nauczyła... 
0
Cieszmy się, że województwem rządzą ludzie, którzy odnieśli sukces, a nie nieudacznicy i miernoty!
0
ojoj jakie to rolnictwo niedochodowe -  ale samorządy w woj. lubelskim to nieknontrolowane ksiąstewka i towarzystwo wzajemnej adoracji, w wielu przypadkach bez jakichkolwiek umiejętności
0
Jakim cudem 250-metrowy dom może być wart tylko 300 tys. zł? Zbudowano go z bambusa?
0
normalnym, stary dom na wsi  lub niewykończony
0
normalnym, stary dom na wsi  lub niewykończony
  Zerknąłem na oświadczenie, Wprawdzie nie jest zaznaczone w jakim stanie jest budynek, faktycznie może być niewykończony, natomiast przy następnej nieruchomości jest wspomniany stan surowy. A budynek jest położony na działce siedliskowej. Mimo wszystko wydaje mi się to niewielka suma za tak duży dom.
0
KUPIĘ dom lub mieszkanie w cenie deklarowanej w oświadczeniu majątkowym.
0
Jakim cudem 250-metrowy dom może być wart tylko 300 tys. zł? Zbudowano go z bambusa?
zależy gdzie jest położony.Ja na powiedzieć by można prowincji wybudowałam dom 230m kw. za 300 tys właśnie. oczywiście oszczędzaliśmy, budowaliśmy kilka lat, brak ekstrawagancji, ale widocznie można. Działka też była tania w porównaniu do np. działek w Lublinie.Mnie zastanawia coś innego. Co to za udział w mieszkaniu ma ten młody z zarządu? Gdzie są mieszkania o powierzchni 605 tys m kw?
0
A na koniec włożą ich do kryształowych urn.
0
Czyli będzie z czego ściągnąć te skromne 43 mln.z tytułu niegospodarności w PKS(raport NIK)
0
No tak: panowie politycy-rolnicy ponieważ to koledzy rozporządzaja dotacjami unijnymi dla "rolników" ( dodatkowy "mandat" ;)
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: