Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
te same mordy od lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to, że litwiniuk ma spadek dochodów czyżby ukrywał ? A może już mu się do dupska dobierają ! Bo jak można płacić za nic i szkodnictwo dla Polski ! To powinien organ wymiaru sprawidliwości zbadać i to szybko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle mnie to obchodzi co zeszłoroczny śnieg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK MA BYC DOBRZE JAK STARE KOMUCHY NON STOP PRZY ZLOBIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no same rolnikochłopki  w dupe jeb..e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko z miłości do Ojczyzny, wspólczuję tym patrotom cięzkiej orki na kilku etatach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosimy też o ośw. majątkowe chociaż kilku działaczy PiSu z Lubelszczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosimy też o ośw. majątkowe chociaż kilku działaczy PiSu z Lubelszczyny
O zdrowie i rozum POproś,bardziej ci się przyda komuchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osiągnąłem dochód 26,573 tys. zł ile to jest   ? jaka to liczba?  niemal ćwierć setki, niemal ćwierć ze 100 000, czy niemal ćwierć setki milionów?       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zdrowie i rozum POproś,bardziej ci się przyda komuchu.
a dlaczego nie? Nietykalni są? I dlaczego obrażasz prostaczku? Do kościółka zaraz pobiegniesz i komunię przyjmiesz?   Widać, matka kultury nauczyła... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszmy się, że województwem rządzą ludzie, którzy odnieśli sukces, a nie nieudacznicy i miernoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojoj jakie to rolnictwo niedochodowe -  ale samorządy w woj. lubelskim to nieknontrolowane ksiąstewka i towarzystwo wzajemnej adoracji, w wielu przypadkach bez jakichkolwiek umiejętności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim cudem 250-metrowy dom może być wart tylko 300 tys. zł? Zbudowano go z bambusa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnym, stary dom na wsi  lub niewykończony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnym, stary dom na wsi  lub niewykończony
  Zerknąłem na oświadczenie, Wprawdzie nie jest zaznaczone w jakim stanie jest budynek, faktycznie może być niewykończony, natomiast przy następnej nieruchomości jest wspomniany stan surowy. A budynek jest położony na działce siedliskowej. Mimo wszystko wydaje mi się to niewielka suma za tak duży dom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUPIĘ dom lub mieszkanie w cenie deklarowanej w oświadczeniu majątkowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim cudem 250-metrowy dom może być wart tylko 300 tys. zł? Zbudowano go z bambusa?
zależy gdzie jest położony.Ja na powiedzieć by można prowincji wybudowałam dom 230m kw. za 300 tys właśnie. oczywiście oszczędzaliśmy, budowaliśmy kilka lat, brak ekstrawagancji, ale widocznie można. Działka też była tania w porównaniu do np. działek w Lublinie.Mnie zastanawia coś innego. Co to za udział w mieszkaniu ma ten młody z zarządu? Gdzie są mieszkania o powierzchni 605 tys m kw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na koniec włożą ich do kryształowych urn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli będzie z czego ściągnąć te skromne 43 mln.z tytułu niegospodarności w PKS(raport NIK)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak: panowie politycy-rolnicy ponieważ to koledzy rozporządzaja dotacjami unijnymi dla "rolników" ( dodatkowy "mandat" ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...