Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co takiego wyróżnia Wonga na tle innych serwisów oferujących pożyczki krótkoterminowe

Utworzony 7 sierpnia 2015 o 10:41
Właściciel tej dłoni niech sie zgłosi do dermatologa. Ma wstępne stadium grzybicy paznokci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mają bardzo dobra oferte i oferują pierwszą pożyczkę na długi okres za symboliczną opłatą. Mi to odpowiada i dzięki pieniądzom mogłam kupić wyprawkę dla syna. A spłacę we wrześniu.
0
To jest złodziejstwo
0
Witam! Bardzo miło słyszeć, że pożyczka z naszej firmy pomogła Pani w przygotowaniu dziecka na nowy rok szkolny. Nasza oferta jest unikalna na tle konkurencji, bowiem oferujemy do 60 dni na spłatę pożyczki. Za pierwszym razem można pożyczyć aż 750 zł. Aby złożyć wniosek o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, adres e-mail, dowód osobisty oraz numer telefonu komórkowego, który będzie konieczny w celu weryfikacji. Cały proces składania wniosku trwa ok.15 minut. Po pozytywnej weryfikacji pożyczka trafi bezpośrednio na konto bankowe. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 30 70 599 lub skorzystania z chata na naszej stronie wonga.com. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com
0
firm pożyczkowych pojawiło się na rynku finansowym mnósto, prześcigają się w ofertach tworząc coraz to bardziej atrakcyjniejsze oferty. najlepiej do tego typu produktów przygotować się merytorycznie, ponieważ nic nas nie uchroni przed błędami jak własna świadomość. swoją wiedzę możemy poszerzać za pomoca eksperckich stron takich jak loando - ***s://loando.pl/wpis/madre-pozyczanie-czyli-umowy-na-chwilowki-podpisuj-z-glowa  - szukając korzystnej oferty kierujmy się internetowymi rankingami i sami porównywujmy oferty 
0
A wonga jak to jest z kosztami kolejnej pożyczki?
0
Witam! Mochito, każdorazowo kolejna pożyczka w wonga.com udzielana jest na indywidualnych warunkach i możesz o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wzrosnąć do wysokości 5000 zł, ale kwota ta ostatecznie jest uzależniona od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Całkowity koszt pożyczki widoczny jest już podczas składania wniosku - pod suwakami, na których wybiera się kwotę oraz czas, na jaki ma zostać udzielona pożyczka. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=dziennikwschodni. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: