Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej fotoradarów w woj. lubelskim

Utworzony przez kontroler budżetu domowego, 4 marca 2013 o 06:53 Powrót do artykułu
Polska to jednak państwo policyjne.Z jednej strony proboszcz ma swoje kartoteki (których nie powstydziłą by się SB).Z drugiej strony pozostałe organa kontrolne:policja (różne formacje),żandarmeria ,SOK,ITD,Straż Miejska,Straż Graniczna,Urząd Celny,Urząd Skarbowy,Straż Leśna,Straż Rybacka.......Sporo tego. Zastanawiam się,czy więcej jest osób uprawnionych do kontroli czy też osób kontrolowanych.A wracając do radarów -może to i słuszne.Nie wiem czego się tu obawiać.Radary ustawiane są po to,aby "kontrolowały" czy przypadkiem nie są łamane przepisy drogowe w "szczególnie niebezpiecznych" miejscach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
OK. NIECH ŁAPIĄ, LECZ NAJPIERW GDDKiA NIECH ZROBI PRZEGLĄD OZNAKOWANIA PIONOWEGO I DOSTOSUJE JE DO RZECZYWISTYCH WARUNKÓW DROGOWYCH. ŻEBY NIE BYŁO SYTUACJI TAKICH JAK TO, ŻE NP. KIEDYŚ NA ZAKRĘCIE JECHAŁ "ĆWIERĆMÓZG" 130km/h I SIĘ ZABIŁ, WIĘC, ŻEBY PÓŹNIEJ PRZY WYPADKU NIE SZUKAĆ WINNYCH POSTAWIONO ZNAK DO 30 km/h. KIEROWCY ŁAMIĄ PRZEPISY PRZEDE WSZYSTKIM Z DWÓCH POWODÓW: 1, TO, ŻE JEST ZBYT DUŻO OZNAKOWANIA PIONOWEGO (każdy, kto jeździ autem ma do wyboru patrzeć na znaki lub na drogę... Taki stan rzeczy dekoncentruje kierowcę). 2, TAK JAK PISAŁEM, ŻE JEST DUŻE NIEDODTOSOWANIA OZNAKOWANIA DO BIEŻĄCYCH POTRZEB.
0
Najłatwiejszy sposób, żeby łupić Polaków!! Po co Samorząd ma się wysilać, lepiej postawić skrzyneczkę i kaska sama przyjdzie! W żadnym kraju nie ma na coś takiego przyzwolenia!!!!
0
Chore państwo.
0
Czy chodzi o nowe słupy ze skrzynką, czy o zawartość skrzynki? Bo to jest różnica.
0
Bydle bez honoru: http://www.fakt.pl/Tomasz-Polec-chwali-sie-zamilowaniem-do-sportowej-jazdy-samochodem,artykuly,201870,1.html http://www.fakt.pl/Szef-GITD-radzi-jak-uniknac-mandatu,artykuly,202179,1.html
0
Premier łamie przepisy A Ty: "Pieprz radary"
0
haha... ale POsłuszne media trąbią że "policja zweryfikuje ilość radarów i zaleci likwidację niektórych"... haha... pranie umysłów...
0
Roman45 napisał:
OK. NIECH ŁAPIĄ, LECZ NAJPIERW GDDKiA NIECH ZROBI PRZEGLĄD OZNAKOWANIA PIONOWEGO I DOSTOSUJE JE DO RZECZYWISTYCH WARUNKÓW DROGOWYCH. ŻEBY NIE BYŁO SYTUACJI TAKICH JAK TO, ŻE NP. KIEDYŚ NA ZAKRĘCIE JECHAŁ "ĆWIERĆMÓZG" 130km/h I SIĘ ZABIŁ, WIĘC, ŻEBY PÓŹNIEJ PRZY WYPADKU NIE SZUKAĆ WINNYCH POSTAWIONO ZNAK DO 30 km/h. KIEROWCY ŁAMIĄ PRZEPISY PRZEDE WSZYSTKIM Z DWÓCH POWODÓW: 1, TO, ŻE JEST ZBYT DUŻO OZNAKOWANIA PIONOWEGO (każdy, kto jeździ autem ma do wyboru patrzeć na znaki lub na drogę... Taki stan rzeczy dekoncentruje kierowcę). 2, TAK JAK PISAŁEM, ŻE JEST DUŻE NIEDODTOSOWANIA OZNAKOWANIA DO BIEŻĄCYCH POTRZEB.
Fotoradarów musi być dwa,a nawet trzy razy więcej jak jest do tej pory. Obecna ich ilość nie spełnia oczekiwań [ kierowcy trochę już odpuścili ] z tego powodu brakuje na wielomilionowe nagrody i premie dla marszałków sejmu,senatu i innych czerwonych świń przy korycie,kasy jest nadal stanowczo za mało i nadal trzeba dymać i dymać co się da i gdzie się da.
0
fajne spreye widziałem w markecie i tanie.
0
A ja nadal jestem zdania że te dwa Fordy są nielegalne. W prawie nie ma definicji fotoradaru mobilnego i sposobu wykonywania za jego pomocą zdjęć.
0
A może na temat: co macie preciwko fotoradarowi w Turce?
0
Przyłączam się do akcji "Pieprz radary".
0
właśnie rusza antyradarowa akcja strajk włoski , przyłączmy się aby złodzieje naszych pieniędzy nie oglądali,maszynka do nabijania pieniedzy dla budżetu nie ma nic współnego z bezpieczeństwem na drogach służy tylko do drenowania naszych kieszeni na premie rzadowych cwaniaków
0
Stop Fotoradarom Stacjonarnym i Mobilnym- poprzyj na facebooku
0
Gość napisał:
właśnie rusza antyradarowa akcja strajk włoski , przyłączmy się aby złodzieje naszych pieniędzy nie oglądali,maszynka do nabijania pieniedzy dla budżetu nie ma nic współnego z bezpieczeństwem na drogach służy tylko do drenowania naszych kieszeni na premie rzadowych cwaniaków
Co to CZERWONE BYDŁO robi z tym naszym narodem.Wieczne upodlenie przez RYŻEGO i jego czerwoną bandę.
0
stefan napisał:
Co to CZERWONE BYDŁO robi z tym naszym narodem.Wieczne upodlenie przez RYŻEGO i jego czerwoną bandę.
Tylko prawdziwa lustracja i dekomunizacja zahamuje tą ekspansję czerwonego bydła na władzę.
0
" Mam propozycję. Zamiast pisać cokolwiek wklejajmy na wszystkich możliwych forach internetowych poniższy tekst: Szanowni Politycy Przedstawcie nam plan spłaty polskiego zadłużenia. Kiedy i czym planujecie spłacić WASZ dług. Na nasze dzieci i wnuki nałożyliście kontrybucję na całe ich życie. Urodzą ... i umrą - niewolnikami. Co naszego chcecie sprzedać, aby dochód wystarczył na te długi? Przemysł stoczniowy - sprywatyzowany - nie produkuje. Przemysł samochodowy - sprywatyzowany - nie przynosi zysku. Przemysł wydobywczy - ledwie zipie - sprowadzacie energię i surowce. Hodowla bydła i trzody - spada. Co NASZEGO chcecie sprzedać, aby spłacić WASZE długi? Chcecie sprzedać Śląsk?... Pomorze? - na pewno wystarczy? Jesteś Polakiem - nie dyskutuj o małej Madzi. Wklejaj to przynajmniej 10x dziennie na wszystkich forach, jakie są ci dostępne."
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: