Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej wiernych w kościołach

Utworzony przez Apollo, 7 stycznia 2008 r. o 22:48 Powrót do artykułu
...dwie trzecie wszystkich uczestników mszy stanowiły kobiety... Czy to znaczy, że mężczyźni są mądrzejsi od kobiet? Jozef Stali powiedział, że od liczonych ważniejszy jest ten, kto ich liczy. I jak tu ślepo wierzyć w cyfry księży? Ilu jest “prawdziwych” chrześcijan wśród tych policzonych bestii, otwartych wrogów jedna dla drugiej? One już dawno wygryzły z kościoła i wiary dobrych ludzi. Pozostały tylko pasożyty w sukienkach i kolaborujące z nimi najzajadlejsze hieny. Kościół stał się wentylem piekła, jak krater wulkanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apollo jesteś KRETYNEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Apollo, widać są jeszcze ludzie myślący. Z pokolenia na pokolenie będzie nas coraz więcej. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księża już miesiąc wcześniej "trąbili" na mszach że 28 Pazdziernika będzie liczenie wiernych, i żeby licznie wierni przybyli tego dnia. To wierni się "zmobilzowali"!! Według mnie, powinno być liczenie wiernych "z zaskoczenia", a nie apelować o liczne przybycie w tym dniu. To nie uczciwe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to się stało że zostałem policzony ? Przecież nie byłem w kościele???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...