Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cyfrowa telewizja już wkrótce i za darmo

Utworzony przez tofik, 5 marca 2011 r. o 12:58 Powrót do artykułu
Podpowiadam. Program TVP będzie można oglądać mniej więcej wtedy, kiedy cukier będzie kosztował 10 zł a benzyna 15zł, żeby polskim wyrobnikom z obszaru kondominium nie było smutno i żeby ich czymś zająć. Chleba nie będzie to chociaż igrzyska, żeby wegetujące za 250 Euro masy nie myślały o rewolucjach i wieszaniu złodziei i zdrajców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nowina. Już dawno obiecali mux 1 i dotąd nic. Teraz lubelskie przenieśli na lipiec. Dziwi fakt, że stacje komercyjne mają pierwszeństwo!? W 2013 wyłączą sygnał analogowy a w lubelskim mux 3 to jedna wielka niewiadoma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z kablowymi sieciami?Jak to będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Co z kablowymi sieciami?Jak to będzie?
A co ma być, przecież nie powyciąga nikt, tych kabli. Może chodzi o pakiety bezpłatne dla niezaintersowanych ofertą kablówek? Tak jak było, trzeba się postawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEDE WSZYSTKIM TO NADAJNIKI W WYMIENIONYCH MIEJSCOWOŚCIACH JUŻ DAWNO STOJĄ !! NIKT NIE BĘDZIE STAWIAŁ ŻADNYCH NOWYCH NADAJNIKÓW, CO NAJWYŻEJ ZAMONTOWANE ZOSTANĄ DODATKOWE ANTENY...PISZCIE Z SENSEM TE ARTYKUŁY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czym wy się ludzie podniecacie jak to różnica czy telewizja jest cyfrowa czy analogowa czy cholera wie jaka ważne jest to co jest nadawane a nadawana jest szmira i powtórki więc jaka to różnica no może jak ktoś lubi oglądać sport a reszta nie warta jest nawet opłat abonamentowych których od paru lat nie płacę !i dopuki sie to nie zmieni to grosza nie zapłacę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyt napisał:
A co ma być, przecież nie powyciąga nikt, tych kabli. Może chodzi o pakiety bezpłatne dla niezaintersowanych ofertą kablówek? Tak jak było, trzeba się postawić.
Źle zadałem pytanie -chodzi mi o to czy sygnał będzie ,,przerobiony,, czy też będzie wymagany dekoder .Operatorzy sieci milczą .Kto wie coś więcej?Dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam telewizję w Multimedia Polska i albo moj nadawca mnie pompuje albo ta cyfrowa jakość jest mocno przereklamowana. Obraz tylko trochę lepszy a dźwięk akurat o wiele słabszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyfrową TV to ja już dawno odbieram w Lublinie i okolicach przez swoją Nokie N96, która ma odbiornik DVB-T więc ten artykuł jakiś opóźniony jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Źle zadałem pytanie -chodzi mi o to czy sygnał będzie ,,przerobiony,, czy też będzie wymagany dekoder .Operatorzy sieci milczą .Kto wie coś więcej?Dzięki.
Jak sieci milczą? Wysil się nieco - tylko nieco - i dowiedz się co to jest naziemna tv cyfrowa. Podpowiem - zwróć uwagę na słowo "naziemna". A odnośnie sieci kablowych - przecież tv cyfrowa jest w nich od lat. Chyba nieco przespałeś. Ciebie nie interesuje skąd operator bierze sygnał, a bardziej to, jaki dostarcza. Podpisałeś z operatorem tv kablowej umowę więc ją przeczytaj. Jeśli podpisałeś na tv analogową to dekodera nie potrzebujesz i tak pozostanie na lata. Tu się nic nie zmieni. Jeśli na cyfrową - to dekoder masz i też nic sie nie zmieni. Zacznij odróżniać tv naziemną od innych form nadawania i przeczytaj ze zrozumieniem ten artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dan napisał:
Cyfrową TV to ja już dawno odbieram w Lublinie i okolicach przez swoją Nokie N96, która ma odbiornik DVB-T więc ten artykuł jakiś opóźniony jest
Nie pisz bzdur, po pierwsze N96 NIE MA PRAWA odbierać sygnału DVB-T, jak żaden inny telefon. Po drugie w Lublinie jak do tej pory NIE MA transmisji DVB-T i tego oglądać nie możesz. Natomiast możliwe jest że odbierasz sygnał DVB-H specjalnie stworzony do urządzeń mobilnych. Na malutkin 2,8" ekranie swojej nokii możesz sądzić że jest wspaniały, ale powiększ go do 50" tv i zobaczysz piksele wielkości paczki papierosów. Odróżniaj odmiany DVB i zanim coś napiszesz to sprawdź czy jest to prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie jaka jest różnica między telewizją analogową a cyfrową? Będzie więcej nowych filmów? Lepsze reportaże? Bo chyba nie o jakość obrazu chodzi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sygnał telewizji cyfrowej nie daje się porównać do analogowego. Obraz jest o wiele ostrzejszy, a dźwięk bardzo dobry. Jakie kanały będziemy mogli oglądać ? 1. Polsat 2. TVN 3. TVN 7 4. TV Puls 5. TV 4 Kolejne 3 kanały będziemy znali w ciągu najbliższych kilku miesięcy" Mam nadzieję, że kablówki choć trochę dostaną po tyłku. Jeśli ktoś ma pakiet podstawowy w kablowce (kosztuje 6 - 8,50 zł) i w miarę nowy TV LCD/Plazma + antena pokojowa, to będzie miał za friko te 5 kanałów. Nie trzeba dawać zarabiać kablówkom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.krrit.gov.pl/bip/Wiadomo%C5%9Bci/Radiofoniaitelewizjacyfrowa/tabid/246/Default.aspx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzenie DVB-T to dla niektórych platform cyfrowych zmniejszenie zysku więc nie będą tak ochoczo się pakować w to.Niektórzy obywatele po prostu nie potrzebują oglądać więcej,a mają sat z braku alternatywy dobrego sygnału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami nie mogę dojrzeć za tych trójkącików znaczków i pasków co leci właściwie w programie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za dzarmoche dobre i to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzio napisał:
Czasami nie mogę dojrzeć za tych trójkącików znaczków i pasków co leci właściwie w programie.
mnie też doprowadza to do szewskiej pasji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Sygnał telewizji cyfrowej nie daje się porównać do analogowego. Obraz jest o wiele ostrzejszy, a dźwięk bardzo dobry. Jakie kanały będziemy mogli oglądać ? 1. Polsat 2. TVN 3. TVN 7 4. TV Puls 5. TV 4 Kolejne 3 kanały będziemy znali w ciągu najbliższych kilku miesięcy" Mam nadzieję, że kablówki choć trochę dostaną po tyłku. Jeśli ktoś ma pakiet podstawowy w kablowce (kosztuje 6 - 8,50 zł) i w miarę nowy TV LCD/Plazma + antena pokojowa, to będzie miał za friko te 5 kanałów. Nie trzeba dawać zarabiać kablówkom.
mnie bardzo dobry sygnał analogowy - w zupełności wystarcza, podejrzewam, że większości widzów - też. ale producenci sprzętu wymuszają te zamiany, potrzebne dla ich kieszeni. nadmierna ostrość, którą się tak zachwycasz - może być wadą. fotografowie i filmowcy używali kiedyś tzw.miękkich obiektywów przy min. portretowaniu. dziś 15 megapikselowe fotki modelek, na których widać każdy por skóry czy meszek zachwycają. cóż , to skutek totalnego upadku kultury, tej tzw. pop - całkowitego upadku. dla niektórym ta 300 kanałowa , super ostra , tv sieczka przypadnie do gustu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sygnał nie dotrze do Biłgoraja i Hrubieszowa"... Czyżby opłacający abonament z tych miast i ich okolic byli obywatelami gorszej kategorii? Jeśli dla wszystkich, to dla wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...