Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cyfrowa telewizja już wkrótce i za darmo

Utworzony przez tofik, 5 marca 2011 r. o 12:58 Powrót do artykułu
Tak, grunt to wiedzieć, o czym się pisze... Z abonamentu to utrzymuje się TVP, a nie stacje prywatne, które będą za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
mnie bardzo dobry sygnał analogowy - w zupełności wystarcza, podejrzewam, że większości widzów - też. ale producenci sprzętu wymuszają te zamiany, potrzebne dla ich kieszeni. nadmierna ostrość, którą się tak zachwycasz - może być wadą. fotografowie i filmowcy używali kiedyś tzw.miękkich obiektywów przy min. portretowaniu. dziś 15 megapikselowe fotki modelek, na których widać każdy por skóry czy meszek zachwycają. cóż , to skutek totalnego upadku kultury, tej tzw. pop - całkowitego upadku. dla niektórym ta 300 kanałowa , super ostra , tv sieczka przypadnie do gustu
Powiem tak, jak ktoś jest ślepy albo ograniczony to istotnie może tak pisać. Nie każdy też ogląda modelki. Ale są tez tacy, i pewnie jest ich dość sporo, co oglądają sport. I tu tv analogowa jest totalną porażką. "Miękki" obraz, smużenia, szumy to było w latach 60. czy 80. zeszłego wieku. Popatrz na ostry obraz tv 46-50" w jakości HD, a obok podłącz swój miękki tv i puść to samo. I zobaczysz przepaść. A jeszcze podłącz 5-kanałowy dźwięk i tego sobie posłuchaj. Nie wypisuj, że to upadek kultury - to jest zwyczajny postęp, to dążenie do lepszego oddania wydarzenia sportowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jus odbieram telewizje cyfrową ale od paru dni filmy zaczynają sie zawiesac przerywa obraz no i jak oglondac mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram u mnie terz obraz się zawiesza,przerywa i obraz rozmarzany czy jest za to winna antena
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...