Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
na wyzynnej jest sklep co sprzedaje malolatot piwo i papierosy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kościelnej w Lublinie, ten za przystankiem ile razy tym małolatom papierosy i alkohol sprzedawał, jak raz zwróciłem uwagę, bo sie ubożyła Szanowna Pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknac zaklady tytoniowe - zakazac importu papierosow - spoleczenstwo bedzie zdrowsze i logicznie zacznie myslec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Zamknac zaklady tytoniowe - zakazac importu papierosow - spoleczenstwo bedzie zdrowsze i logicznie zacznie myslec.
wiesz jak wtedy rozwinie się czarny rynek i przemyt papierosów i tytoniu. pomyśl zanim coś napiszesz tak głupiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzcie sklep na Chodźki 3, tam małolaci wszystko mogą kupić, a sklep jest tak blisko uczelni. I przydałaby się kontrola z Inspekcji Handlowej ceny inne na produktach inne przy kasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Skarpie pod Aldikiem sprzedaja ruskie fajki i nie tylko a szkola niedaleko wiec na przerwie sobie wyskocza po fajeczki haha. Panowie z 7 wiedza ale nic nie mowia, widocznie maja uklad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1-go Maja po drugiej stronie szkoły "Świętej Teresy"! Sprzedaje małolatom jak przychodzą grupą i papierosy i alkohol, że aż echo idzie! A jak człowiek pełnoletni idzie to bierze od niego dowód i jeszcze potrafi się kłócić, że sfałszowany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HINDUS napisał:
Sprawdzcie sklep na Chodźki 3, tam małolaci wszystko mogą kupić, a sklep jest tak blisko uczelni. I przydałaby się kontrola z Inspekcji Handlowej ceny inne na produktach inne przy kasie.
Hindus ma rację. Też to dawno zauważyłem, że wałki robią. Ceny produktów się różnią (inna na produkcie, inna przy kasie), ponadto na wielu artykułach wcale nie ma cen. Zapytałem kiedyś o to właściciela, to mi odpowiedział, że nie mają na to czasu. Małolaty zaopatrują się tam regularnie. Potem walą browar i jarają fajki przed klatkami schodowymi bloku przy Chodźki 5. Gdzie straż miejska i policja ???.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczylaby metoda amerykanska: za sprzedaz nieletnim papierosow i alkoholu wysoka grzywna dla sprzedawcy, a dla wlasciciela utrata licencji na sprzedaz uzywek. Metoda ta sprawdza sie dosyc dobrze, bo w USA legitymowane sa osoby, ktore wygladaja na mniej niz 30 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy codziennie przyjść pod Żabkę przy ul. Jana Sawy 1A,gdzie w godzinach wieczornych, a Żabka jest czynna do 24.00, kłębią się tłumy małolatów, palących i pijących piwo przy samym sklepie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, co nie przeszkadza paniom ekspedientkom z tegoż sklepu. Sam niejednokrotnie byłem świadkiem sprzedaży papierosów i alkoholu dzieciom-na pytanie dlaczego pani sprzedaję papierosy i alkohol, przecież widać gołym okiem, że to dziecko, Pani robiła głupią minę. Przecież Policja, zwłaszcza w letnie wieczory niemal codziennie jest wzywana do burd i bijatyk w tej okolicy (dodatkowo na przeciwko całodobowy sklep monopolowa-najlepsze trunki w mieści, czynny nawet w Wielkanoc oraz na przeciwko najsłynniejsza mordownia w mieście czyli Bar Sawa również czynny w Wielkanoc i Wigilię, gdzie całymi nocami odbywają się pijackie burdy małolatów i wszelkiego marginesu społecznego, wszystko to urozmaica barwny klimat tej okolicy. A wydawałoby się, że to drugie centrum Lublina, chluba miasta, same biurowce i centra handlowe. Co tak naprawdę robi straż miejska,policja, inspekcja handlowa i inne służby odpowiedzialne za przestrzeganie prawa???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, dajcie innym decydować za siebie. To jest państwo demokratyczne, a nie hodowla bydła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Wystarczy codziennie przyjść pod Żabkę przy ul. Jana Sawy 1A,gdzie w godzinach wieczornych, a Żabka jest czynna do 24.00, kłębią się tłumy małolatów, palących i pijących piwo przy samym sklepie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, co nie przeszkadza paniom ekspedientkom z tegoż sklepu. Sam niejednokrotnie byłem świadkiem sprzedaży papierosów i alkoholu dzieciom-na pytanie dlaczego pani sprzedaję papierosy i alkohol, przecież widać gołym okiem, że to dziecko, Pani robiła głupią minę. Przecież Policja, zwłaszcza w letnie wieczory niemal codziennie jest wzywana do burd i bijatyk w tej okolicy (dodatkowo na przeciwko całodobowy sklep monopolowa-najlepsze trunki w mieści, czynny nawet w Wielkanoc oraz na przeciwko najsłynniejsza mordownia w mieście czyli Bar Sawa również czynny w Wielkanoc i Wigilię, gdzie całymi nocami odbywają się pijackie burdy małolatów i wszelkiego marginesu społecznego, wszystko to urozmaica barwny klimat tej okolicy. A wydawałoby się, że to drugie centrum Lublina, chluba miasta, same biurowce i centra handlowe. Co tak naprawdę robi straż miejska,policja, inspekcja handlowa i inne służby odpowiedzialne za przestrzeganie prawa??????? [/quote] [quote]
chory jakis jestes? mordownia? pijackie burdy małolatów? Byles tam kiedys? Zastanow sie a potem cos napisz... do Sawy przychodza z pewnoscia ludzie bardziej ogarnieci niz Ty i naprawde wysoko postawieni. Ach, jak latwo kogos/cos oczernic bez podstaw..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łukasz napisał:
chory jakis jestes? mordownia? pijackie burdy małolatów? Byles tam kiedys? Zastanow sie a potem cos napisz... do Sawy przychodza z pewnoscia ludzie bardziej ogarnieci niz Ty i naprawde wysoko postawieni. Ach, jak latwo kogos/cos oczernic bez podstaw..
hmm.. wysoko postawieni, chyba wstawieni. Żabki znane są wszędzie z tego, że handlują wódą i piwskiem. Na Skłodowskiej leje się piwo szczególnie w dniach gdy są dyskoteki. Na osiedlu widok taki sam małoletni wiszą na barierkach przy żabce. Takie centrum rozrywki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Żabek to się zgodzę... Przy kunickiego przy domu kolejarza też podlotki wiecznie baluja. ponapijaja się a potem biegają bez koszulek kurczaki.... Również w delikatesach na narutowicza (LSS?) te przemiłe panie sprzedają alkohol nieletnim i tez spotkałem się z taka sytuacją, że poprosiły kogoś o dowód a ta osoba powiedziała poprostu, że nie ma przy sobie a i tak mu sprzedali, więc skoro się juz pytało o dowód to powinno byc się konsekwentnym. Ale są również strasznie przewrażliwieni. Np w Słoneczku przy Narutowicza, W Deilkatesach Maryna Całodobowych, również w tym nowym 24h na Kunickiego bodajże pod małpką prawie za każdym razem sprawdzają mi dowód. Ja wiem, że to ich obowiązek, ale mam 24 lat i napewno na gnoja nie wyglądam i czasem to irytuje. Także taki mój mały apel do sprzedawców. nie każdy kto nie ma siwych włosów jest niepełnolwtni. troche obiektywizmu. Faktem jest że między 16 a 20 latkami jest mała różnica ale pózniej te różnice są widoczne i z powodzeniem mozna rozpoznać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=Y0Z-XrkyxCw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Wystarczy codziennie przyjść pod Żabkę przy ul. Jana Sawy 1A,gdzie w godzinach wieczornych, a Żabka jest czynna do 24.00, kłębią się tłumy małolatów, palących i pijących piwo przy samym sklepie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, co nie przeszkadza paniom ekspedientkom z tegoż sklepu. Sam niejednokrotnie byłem świadkiem sprzedaży papierosów i alkoholu dzieciom-na pytanie dlaczego pani sprzedaję papierosy i alkohol, przecież widać gołym okiem, że to dziecko, Pani robiła głupią minę. Przecież Policja, zwłaszcza w letnie wieczory niemal codziennie jest wzywana do burd i bijatyk w tej okolicy (dodatkowo na przeciwko całodobowy sklep monopolowa-najlepsze trunki w mieści, czynny nawet w Wielkanoc oraz na przeciwko najsłynniejsza mordownia w mieście czyli Bar Sawa również czynny w Wielkanoc i Wigilię, gdzie całymi nocami odbywają się pijackie burdy małolatów i wszelkiego marginesu społecznego, wszystko to urozmaica barwny klimat tej okolicy. A wydawałoby się, że to drugie centrum Lublina, chluba miasta, same biurowce i centra handlowe. Co tak naprawdę robi straż miejska,policja, inspekcja handlowa i inne służby odpowiedzialne za przestrzeganie prawa???????
Jakaś stara dewota to pisała? W Sawie nie ma żadnych burd to spokojny lokal ,może kiedyś to była mordownia ale teraz jest kulturka i wcale dużo małolatów nie ma,przychodzą także starsi stali i kulturalni klijenci-wiem bo widziałem - sam tam chodzę i nie uważam się za margines społeczny, jestem po studiach a ciekawe jakie jest wykrztałcenie osoby piszącej powyżej?, A pod żabką faktycznie głośno,ludzie którzy nad nią mieszkają mają przerąbane. Ja wolałbym by moje dzieci w przyszłości chodziły sobie do takiej Sawy nią stały pod sklepem i tam darły r...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...