Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czekają na szlachetną paczkę

Utworzony przez gosc, 27 listopada 2011 r. o 11:27 Powrót do artykułu
Gdyby zrobiła aborcje to tyle by się nie męczyła, ja bym sie nie wachała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne podejście do życia ma pan Jarek: chory, nie pracuje, ale żonie narobi dzieci i niech się ludzie martwią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne podejście do życia ma pan Jarek: chory, nie pracuje, ale żonie narobi dzieci i niech się ludzie martwią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz na jakiś czas obcinam konto poniżej setnych części na różne cele tego typu. Tak też zrobiłem. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel napisał:
Fajne podejście do życia ma pan Jarek: chory, nie pracuje, ale żonie narobi dzieci i niech się ludzie martwią.
Ludzie nie muszą się martwić tylko co najwyżej mogą pomóc, ot normalny ludzki odruch. Zwierzęta twojego pokroju i wiejskiej krowy od aborcji z komentarza poniżej i tak nie pomogą więc po co w ogóle się udzielacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEZELI CHODZI O PANIA KATARZYNE TO ONA WCALE NIEJEST BIEDNA TYLKO MA PROBLEM Z ALKOHOLEM BO PIJE CODZENNIE A NA TO JA STAC POMAGAJCIE TYM CO NAPRAWDE POTRZEBUJA A NIE PIJACZKOM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czteroosobowa rodzina żyje skromnie, w małym mieszkaniu w jednej z uboższych dzielnic miasta" ... jeśli w Lublinie są dzielnice "uboższe" to pewnie i są dzielnice "bogatsze". Macie jakieś typy tych "bogatszych" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BASKA napisał:
JEZELI CHODZI O PANIA KATARZYNE TO ONA WCALE NIEJEST BIEDNA TYLKO MA PROBLEM Z ALKOHOLEM BO PIJE CODZENNIE A NA TO JA STAC POMAGAJCIE TYM CO NAPRAWDE POTRZEBUJA A NIE PIJACZKOM
No i co w związku z tym? Czujesz się już lepiej po takiej wypowiedzi? Współczuje pani Katarzynie że ma takich sąsiadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi bardzo z powodu tego "komentarza" tzw BASKA to oczywiscie pewnie zadna bASKA tylko ktos z kim pewnie nie jestem w dobrych stosunkach..bo niestety ludzka zawisc nie zna granic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BAŚKA! Jak to łatwo komuś wytykać. A może ty chętnie chciałabyś się znaleźć na miejscu kobiety z takimi problemami.Ciekawe jak byś sobie poradziła? Ja nigdy nie spotkałam, żeby te dzieci nie miały co jeść, albo były nieszczęśliwe. A pomijając to, uważasz, że jak człowiek ma tak chore dziecko to nie jest człowiekiem jak każdy inny...A może nie należy jej się jakieś odreagowanie. Mama chorego dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to co pisze Baśka to prawda a więc jak ma się na alkohol to i powinno się miec na życie. Więc może dajmy tą paczkę komuś kto jej potrzebuje. MAM nadzieje że to z tym piciem to nie prawda jest Mając dziecko tak chore i pić ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze do -m- Mając chore dziecko wydaje mi się że alkohol powinien odejść w zapomnienie Owszem każdy jest człowiekiem z takimi problemami lub innymi ale to nie znaczy że należy pić A co by było gdyby Kaśka była tak pijana a któreś z jej dzieci potrzebowało by Pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy komuś przypadkiem się coś nie pomyliło. Wydaje mi się, że ta paczka do dla dzieci, a nie dla ich mamy. Zachowania rodziców nie powinny być kryterium do dyskryminacji i karania to za dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem czemu się unosisz, ta paczka jest dla całej rodziny a nie tylko dla dzieci tak mi się wydaje. Dla dzieci mogą być ewentualnie zabawki a nie środki czystości tak jak prosi pani Katarzyna Masz racje rodziców się nie wybiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...