Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w Czerniejowie analfabeci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś analfabetą zejć z nocnika to zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwestionujecie decyzję księcia Kościoła - arcybiskupa Życińskiego, waszego arcypasterza, który czyta Horacego w oryginale? Grozi wam, i słusznie infamia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli pan redaktor nie wie dlaczego ludzie w Czerniejowie nie chcą wpuścić nowego proboszcza ja mogę udzielić informacji. Ksiądz Marek wyremontował zabytkowy kościół wewnątrz i na zewnątrz, wymienił w nim wszystkie okna, przeprowadził renowację zabytkowej monstrancji i ołtarza, zrobił wiernym parking, naprawił ogrodzenie kościoła, które też jest zabytkowe, poprawił ogrodzenie cmentarza, generalny remont organów i wiele wiele innych rzeczy, których nie widać na pierwszy rzut oka. Nigdy nie wołał z ambony, że mamy więcej dawać na tacę bo są potrzeby. z tego co mówi się we wsi, Ksiądz Arcybiskup idzie niedługo do Watykanu i po prostu upycha po parafiach, w których nie trzeba nic już robić przez najbliższe lata, swoich pupilków. Księże Arcybiskupie, zostaw nam naszego Księdza, bo takiego co chciał tylko pieniędzy mieliśmy już a i księdzu Markowi należy się godna parafia. Niech ksiądz Podstawka wykaże się jako gospodarz a nie pasożyt żerujący na ciężkiej pracy innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak możecie się swiątobliwości przeciwstawić, na kolana i do Częstochowy prosić o wybaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prozelita napisał:
Kwestionujecie decyzję księcia Kościoła - arcybiskupa Życińskiego, waszego arcypasterza, który czyta Horacego w oryginale? Grozi wam, i słusznie infamia!
zaiste słuszna to kara - tylko czy dla "nas" - my prosty, czy raczej "ciemy" lud
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hub napisał:
w Czerniejowie analfabeci...
nie więcej i nie mniej ich niż gdzie indziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbuntowana parafia... a skoro bez ksiedza to i bez sakramentów... i świeckie pogrzeby... i chrzty sie nie odbędą... ani śluby... ale to wszak wasz wybór z własnej woli tak zdecydowaliście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak napisał:
zbuntowana parafia... a skoro bez ksiedza to i bez sakramentów... i świeckie pogrzeby... i chrzty sie nie odbędą... ani śluby... ale to wszak wasz wybór z własnej woli tak zdecydowaliście
czy aby napewno z własnej - wola to możliwość wyboru, my nie mamy wyboru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
czy aby napewno z własnej - wola to możliwość wyboru, my nie mamy wyboru
doprawdy? szkoda mi i was... ale skoro jak mówisz wyboru nie macie uczcie się życ poza kosciołem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prozelita napisał:
Kwestionujecie decyzję księcia Kościoła - arcybiskupa Życińskiego, waszego arcypasterza, który czyta Horacego w oryginale? Grozi wam, i słusznie infamia!
Ten bunt pokazuje, że nie taki ciemny jednak ten lud jak dawnymi czasy bywało. Co prawda pewnie wszystko się rozejdzie po kościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Jeżeli pan redaktor nie wie dlaczego ludzie w Czerniejowie nie chcą wpuścić nowego proboszcza ja mogę udzielić informacji. Ksiądz Marek wyremontował zabytkowy kościół wewnątrz i na zewnątrz, wymienił w nim wszystkie okna, przeprowadził renowację zabytkowej monstrancji i ołtarza, zrobił wiernym parking, naprawił ogrodzenie kościoła, które też jest zabytkowe, poprawił ogrodzenie cmentarza, generalny remont organów i wiele wiele innych rzeczy, których nie widać na pierwszy rzut oka. Nigdy nie wołał z ambony, że mamy więcej dawać na tacę bo są potrzeby. z tego co mówi się we wsi, Ksiądz Arcybiskup idzie niedługo do Watykanu i po prostu upycha po parafiach, w których nie trzeba nic już robić przez najbliższe lata, swoich pupilków. Księże Arcybiskupie, zostaw nam naszego Księdza, bo takiego co chciał tylko pieniędzy mieliśmy już a i księdzu Markowi należy się godna parafia. Niech ksiądz Podstawka wykaże się jako gospodarz a nie pasożyt żerujący na ciężkiej pracy innych.
A jak się ma wykazać jak go nie wpuścicie? A okna akurat nie wszystkie wymienił. Kilka zostało....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Podstawka jak taki dobry to może zacząć wykazywać się w Podgórzu k/Chełma - tam potrzeba młodych i ambitnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0la napisał:
Ks. Podstawka jak taki dobry to może zacząć wykazywać się w Podgórzu k/Chełma - tam potrzeba młodych i ambitnych!
a przypadkiem nie ma tam innego księdza? czyzby ks. Marek z wami został? ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0la napisał:
Ks. Podstawka jak taki dobry to może zacząć wykazywać się w Podgórzu k/Chełma - tam potrzeba młodych i ambitnych!
No co Ty... W kościele jest podobnie jak w "cywilu". Jeśli jesteś pupilem szefa szefów to nie skazują cie na zesłanie na jakieś z... za przeproszeniem wszystkich mieszkańców pięknych miejscowości położonych na peryferiach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
usmiechajcie sie za chwilę pokaże was TV Lublin... no na media narzekac nie mozecie słyszeliście Puzewicza? cóz to już mój ostatni wpis na ten temat i damwam w nim taka radę: skontaktujcie się z ks. Markiem powie wam co powinniście robić...
Ostatnio edytowany 30 lipca 2009 r. o 17:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spam/ --->>> Szukaj na świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymajcie się ludzie. TO jest wasza parafia i należy wam się proboszcz godny was. Głowy do góry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
Trzymajcie się ludzie. TO jest wasza parafia i należy wam się proboszcz godny was. Głowy do góry!
Ja też trzymam za was kciuki! Nie dajcie się to WASZA PARAFIA a ten " jaśnie pan " ab Lubelski to od lat na dobrych parafiach swoich obstawia, kto mu włazi w d..e ten siedzi gdzie chce. W Chodlu proboszcz siedzi już prawie 30 lat i nic go nie ruszy bo płaci haracz do kurii w Lublinie. To jedna wielka mafia, prawdziwych księży którym zależy na parafianach już niewielu. Ks. Marek zrobił bardzo dużo w Czerniejowie , nawet jego rodzina pomagała. Walczcie o swojego proboszcza dość robienia ludziom wody z mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak możecie się swiątobliwości przeciwstawić, na kolana i do Częstochowy prosić o wybaczenie.
Bardzo dobrze że się odważyli walczyć o swoje, Ci " sutankowi generałowie" powinni wiedzieć że to już nie średniowiecze, ludzie widzą co się dzieje i maja prawo do własnego zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 23

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...