Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czerniejów: Zderzenie motocykla z mercedesem

Utworzony przez Pawlo, 14 września 2010 r. o 17:12 Powrót do artykułu
nikt nie ma pretensji do motocyklisty o samo bycie motocyklistą i nikt nie oskarża, że wszyscy łącznie z np fanatykami starych wuesek jeżdżą źle, ale raczej nikt nie widział motocyklisty jadącego ścigaczem zgodnie z przepisami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mylisz sie... ja mam pretensje do pseudomotocyklistow bo jeden z nich zabil kolezanke, i teraz siedzi w wiezieniu zostal skazany na 12 lat wiezienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a samochod ktos widzial jadacy zgodnie z przepisami? a ciebie ktos widzial jadacego zgodnie z przepisami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorki!Może ktoś wie czy gdzieś można znaleźć zdjęcia z tego wypadku, albo ewentualne informacje dotyczące uczestników wypadku i jego świadków. Jeśli tak, to proszę o kontakt na : r.maja12@gmail.com Z góry wielkie dzięki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieki kolego właśnie wyszłem ze szpitala do wiosny mam z bani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to moze teraz powiesz wszystkim jak było naprawde. sprostuj wszystko. moze autorzy deb***nych komentarzy sie ogarną,i przestawac udawac takich wszechwiedzących . nie wierze,ze to Polacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...