Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Człowiek, który nawleka koraliki

Utworzony przez Skory, 16 stycznia 2011 r. o 12:12 Powrót do artykułu
Super! Podziwiam ludzi takich jak ten "gość". Szkoda, że sam nie mam takiej wytrwałości w dążeniu do celu :-( Do tego jeszcze ta pasja... Robić coś co lubisz i mieć z tego dochody. To chyba każdy dąży do tego w życiu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja gratuluje fajnego, pozytywnego artykułu. Oby więcej takich w naszej prasie! Nie marudzenie a przykład tego że można wszystkim. Bohatera serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo pozytywny człowiek, poznałam go kiedyś na jednym z bluesowych festiwali w Ostrowie Wlkp, wtedy był jeszcze bezdomny, miło przeczytać że kupił mieszkanie i dalej robi to co kocha. A robi naprawdę piękne rzeczy z tych koralików ! Oby tak dalej, tacy ludzie jak Darek udowadniają, że jak się chce to można dążyć do celu i marzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poznałem go kiedyś w Węgorzewie. Niesamowity człowiek. Siedziałem z kumplem i piłem piwo, on nawlekał koraliki przy stoliku obok. Zagadnął nas skąd jesteśmy. Odpowiedzieliśmy, że z Warszawy. On na to "a gdzie to jest?". Nie wiedzieliśmy co odpowiedzieć. Przysiedliśmy się do niego i gadaliśmy później z 2 godziny. Miał rację, położenie takiej np Warszawy jest dla nas tak oczywiste, że nie potrafimy zrozumieć, że ktoś mógłby nie wiedzieć i nie wiemy jak to komuś wytłumaczyć... Facet naprawdę zrobił na mnie duże wrażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo tak to jest, że najlepsze efekty osiąga się ciężką pracą. Ja lubię dużo rzeczy także tworzyć bransoletki, naszyjniki, czasem coś uszyje ręcznie... , najbardziej lubię pisać po <>. Raz wysłałam do znanego pisma to redaktor była zachwycona lecz później stwierdziła że np. afirmacje czy pozytywne myślenie(o których miedzy innymi pisałam) nie mają wpływu na nasze samopoczucie bo nie jest to udowodnione.I odpuściłam. Podziwiam tego człowieka za upór i wiarę mimo przeciwności.A waszym zdaniem? angeleka7@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super,widzialam pana Darka w expresie reporterow,wiekszosc ludzi w naszym kraju narzeka,ze niema pracy itp,a on udowodnil wszystkim ,ze trzeba tylko chciec,podziwiam i zazdroszcze wytrwalosci,oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...