Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czołowe zderzenie fiata i peugeota. Zginął kierowca

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lipca 2016 o 10:55 Powrót do artykułu
Piękny kanciak 125p, szkoda kierowcy i auta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jednak osoby w podeszłym wieku powinny przechodzić badania czy nadal mogą kierować samochodem.
0
takie "ałta" nie mogą być dopuszczane do ruchu !
0
a kierowca 407 pewnie odpiol pasy i wyszedl?
0
Świeć Panie nad jego duszą ...[']
0
Kolejny sprawca wypadku po 70-tce. Coraz więcej takich w ostatnim czasie
0
Mój tata miał 73 lata (i pierwszą skluczke) kiedy przekonalam go do odłożenia prawa jazdy na półkę z pamiątkami i sprzedaży auta. Całe życie był taksówkarzem (pracować przestał mając lat 70), miał ogromne doświadczenie ale widzialam jak z roku na rok jazda sprawia mu coraz większą trudność. Dziś jako 80latek czasem pomrukuje, że przydałoby mu się gdzieś przejechać i pewnie ma do mnie trochę żal, ale nie wyobrażam sobie żeby jeździł dalej. Uważam że tak powinna się zachowywać odpowiedzialna rodzina....
0
gdzie byli jego rodzice jak on wymuszal pierwszeństwo !?
0
Skoro tak wszyscy postulujecie o zabieranie prawa jazdy i zakaz prowadznie auta osobom staszym bo powodują dużo wypadków to proponuję również nie dawać prawa jazdy osoom poniżej 30 roku życia bo porównując dane to osoby po 70ce to 5% a przed 30 80% Jak być sprawiedliwym to takie są fakty.
0
ładny kredenbs był z fiata
0
og napisał:
Skoro tak wszyscy postulujecie o zabieranie prawa jazdy i zakaz prowadznie auta osobom staszym bo powodują dużo wypadków to proponuję również nie dawać prawa jazdy osoom poniżej 30 roku życia bo porównując dane to osoby po 70ce to 5% a przed 30 80% Jak być sprawiedliwym to takie są fakty.............Masz abolutną rację , ale pamiętaj ,że naród polski to obecnie w większości ludzie prości , którzy łatwo dają się zwieść ...!!!!! A tak swoja dropga za tego fiata dałbym tenu seniorowi DOWOLNEGO SUV-a ...!!! I on zapewne by żył, a ja miałbym ładne cacko w kolekcji...!!!
0
mistrz , który miał zawsze pierszeństwo,na starym ruplu,kontra inny sypiący się rzęch,remis !! mistrz w prosektorium,już nie uszkodzi żadnego starego rupla i to jest świetna wiadomość !! oba ruple rozbebeszone!!   zrobiło się bezpieczniej!!
0
pytam się napisał:
gdzie byli jego rodzice jak on wymuszal pierwszeństwo !?
na drzewo ty sfrustrowany dymany w odbyt frajerze
0
Strefa zgniotu zadziałała prawidłowo..
0
2 kredensy padły tak jak trzeba :) oba stały się martwe ;)
0
Ty typie masz chyba coś nie tak z głową. Pod kążdym artykułem o wypadku piszesz podobne komentarze. Myślę, że powinny się tobą zająć odpowiednie służby bo twoje miejsce jest chyba w psychiatryku, a nie wśród osób normalnych , w społeczeństwie. Co, wymagania psychofizyczne do bani, nie możesz zrobić prawa jazdy czy zdać egzaminu, że masz kompleks prawa jazdy i ludzi, którzy jeżdżą bo wszystkich obrażasz. Czy nie stać cię nawet na 20 letniego rzęcha. A może jedno i drugie......A może straciłeś kiedyś kogoś z bliskich w wypadku samochodowym???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: