Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gówno prawda z tą szkołą od 6 lat - że to lepiej. PO po prostu podpiera się przykładami z innych krajów bo potrzebuje jeleni do roboty gdziekolwiek, aby było więcej z podatków do budżetu (ich kieszeni).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa, zabiera się dzieciństwo - to nadopiekuńczy rodzice tak mówią tylko! dzieci sie dostosują momentalnie i większośc chce isć do szkoły, poznac nowych kolegów, uczyc się itd. To jest problem gł. rodziców, którzy robia krzywdę własnym dzieciom i celowo je oóniają w rozwoju. Potem taki 25 - 30 latek dalej bedzie synciem/córeczką mamusi i bedzie siedział im na głowie kolejne 10 lat...żenada! A mói się że idzie postęp, wszystko do przodu
  pier***isz. My chodziliśmy później do szkoły i nie czuję się opóźniony w rozwoju. Znamy języki, jest OK. Pomysł PO jest tylko stąd że potrzebują jak najwcześniej jak najwięcej jeleni do płacenia podatków. Szybciej pójdzie do szkoły to i szybciej "narodzi" się nowy podatnik... (albo bezrobotny).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sześciolatek może iść do szkoły - dlaczego nie? Tylko czy ta szkoła gotowa na niego? pani w świetlicy wita nowoprzybyłego małego ucznia z kamienną twarzą i wzrokiem pytającym "czego?"
    Otóż to. 6-latki nie raz mieszają się z uczniami starszymi w przejściach, na korytarzach, są przepychane we wspólnym wejściu, zaczepiane, wyśmiewane, tym samym przestraszone. Wszystko pięknię na projektach wygląda, a w rzeczywistości mało która szkoła jest gotowa na to... Małe dzieci wsadzać do jednego worka ze starszymi, pewniejszymi siebie i wyżywającymi się na młodszych..... dupa nie pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilkaset złotych i "poradnia" wydaje opinię jaką się chce. kolejny kant. a tak w ogóle to wszystkie te opinie stwierdzające dysortodrafię, dysleksję, dysgrafię, dyskalkulię, adhd i inne "choroby" wymyślone przez "psychologów" i "pedagogów" powinny do końca życia "chorego" znajdować się w jego dokumentacji. no i np. ktoś z dyskalkulią nie mógłby pracować w pracy wymagającej liczenia itp itd. od razu ilość "chorych" spadła by o 95%. a z drugiej strony aż miło popatrzeć jak rodzice robią z dzieciaka matołka tylko po to żeby dostał się do jakiejkolwiek szkoły. jak chodziłem do LO to miałem w klasie 3 kolegów którzy nie zdawali egzaminów do LO tylko dostali się jak to się wtedy mówiło "z poradni".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja wnuczka w czerwcu skończyła 7 lat i pierwszą klasę. Gdy rok temu, oczywiście za pełną aprobatą rodziców, rozpoczynała naukę ja byłam przerażona. Wydawało mi się, że traci beztroskie dzieciństwo a zaczyna się pełen obowiązków okres niekończącej się nauki. Byłam w błędzie. Przez ten rok moja wnuczka bardzo się rozwinęła, nauczyła pisać, czytać, liczyć, poznała nowe zespołowe gry, zabawy, nowe piosenki. Chętnie chodzi do szkoły i chwali się nowymi rzeczami. A po południu ma czas na inne zajęcia i zabawy - tak też było gdy chodziła do przedszkola (to też był obowiązek). Pierwsza klasa dla sześciolatka - a wiem to już z doświadczenia - nie jest dla naszych pociech horrorem. Myślę jednakże, że pytanie "czy 6-cio latki powinni pójść do szkoły" powinno być skierowane do Rodziców (to Rodzice powinni zadecydować czy zmiana systemu nauczania im odpowiada czy nie) a nie my dziadkowie, pradziadkowie czy osoby nie posiadające dzieci w ogóle bądź posiadające dzieci starsze, których ta zmiana nie dotyczy (a więc nie całe społeczeństwo). Jeżeli takie pytanie będzie na referendum - nie będę na nie odpowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja wnuczka w czerwcu skończyła 7 lat i pierwszą klasę. Gdy rok temu, oczywiście za pełną aprobatą rodziców, rozpoczynała naukę ja byłam przerażona. Wydawało mi się, że traci beztroskie dzieciństwo a zaczyna się pełen obowiązków okres niekończącej się nauki. Byłam w błędzie. Przez ten rok moja wnuczka bardzo się rozwinęła, nauczyła pisać, czytać, liczyć, poznała nowe zespołowe gry, zabawy, nowe piosenki. Chętnie chodzi do szkoły i chwali się nowymi rzeczami. A po południu ma czas na inne zajęcia i zabawy - tak też było gdy chodziła do przedszkola (to też był obowiązek). Pierwsza klasa dla sześciolatka - a wiem to już z doświadczenia - nie jest dla naszych pociech horrorem. Myślę jednakże, że pytanie "czy 6-cio latki powinni pójść do szkoły" powinno być skierowane do Rodziców (to Rodzice powinni zadecydować czy zmiana systemu nauczania im odpowiada czy nie) a nie my dziadkowie, pradziadkowie czy osoby nie posiadające dzieci w ogóle bądź posiadające dzieci starsze, których ta zmiana nie dotyczy (a więc nie całe społeczeństwo). Jeżeli takie pytanie będzie na referendum - nie będę na nie odpowiadać.
Pisze pani jak mamusia której córuś uratowała etat. A tak poważnie - pani postulat ograniczenia pytania do ludzi zainteresowanych(mających lub mogących mieć dzieci w wieku 6 lat) jest bez sensu. Bo niby jak ich wyodrębnić, bez narażenia się na zarzut stronniczości? Proponuję zająć się wnuczką - efekty mogą być lepsze niż radcostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze wiedziałem, że na wschodzie mieszkają jacyś ułomni ludzie. Nawet ich dzieci też jakieś bardziej niedorozwinięte niż te na zachód od Wisły
  Małpa natomiast zastanawia się, z której strony kraty jest ZOO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy wy ludzie jesteście zacofanii żeby wyzywać dzieci ze wschodu..niedorozwinietymi!!so mądrzejsi od zachodnich mieszkających dzieci!!TA osoba która tak napisała sama jest zacofana i niedorozwinieta!! I Chamska!!Blue Blue dzieci sześcioletnich powinny iść normalnie swoim wieki do pierwszej klasy jako 7. Zacofanie to do te ksiozki darmowe nasz elementarz..i pisanie szlaków w nich!!beznadziejny Rzod Polski..analfabetów choć zrobić z naszych dzieci !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy wy ludzie jesteście zacofanii żeby wyzywać dzieci ze wschodu..niedorozwinietymi!!so mądrzejsi od zachodnich mieszkających dzieci!!TA osoba która tak napisała sama jest zacofana i niedorozwinieta!! I Chamska!!Blue Blue dzieci sześcioletnich powinny iść normalnie swoim wieki do pierwszej klasy jako 7. Zacofanie to do te ksiozki darmowe nasz elementarz..i pisanie szlaków w nich!!beznadziejny Rzod Polski..analfabetów choć zrobić z naszych dzieci !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy wy ludzie jesteście zacofanii żeby wyzywać dzieci ze wschodu..niedorozwinietymi!!so mądrzejsi od zachodnich mieszkających dzieci!!TA osoba która tak napisała sama jest zacofana i niedorozwinieta!! I Chamska!!Blue Blue dzieci sześcioletnich powinny iść normalnie swoim wieki do pierwszej klasy jako 7. Zacofanie to do te ksiozki darmowe nasz elementarz..i pisanie szlaków w nich!!beznadziejny Rzod Polski..analfabetów choć zrobić z naszych dzieci !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poradnie robią rodzicom wodę z mózgu i dlatego np prywatne przeczkola dostają o rok dłużej subwencje grosz do grosza i jest kasiora PiS ma większe wpływy na ludzi i robi z nas wschodnie zadupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rzadow Magdalenkowcow z PO naroslo tyle napiec spolecznych, ze wystarczyloby to na cale 100 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiorów w Magdalence nie było?To co PiS przewodnią rolę ma człowieku obudź się i głupot nie pisz młody jesteś i tych czasów nie pamiętasz PiS ci mózg wyprał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiorów w Magdalence nie było?To co PiS przewodnią rolę ma człowieku obudź się i głupot nie pisz młody jesteś i tych czasów nie pamiętasz PiS ci mózg wyprał
O czym ty piszesz komunistyczna,czerwona świnio,w Magdalence był tylko żyd,komuch i konfident,szprzedawczyki naszej ojczyzny,czerwone komunistyczne łajno ktore TRWA do dzisiaj,wyniszcza,okrada  i rujnuje Polske.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od powietrza, ognia, wojny i Pisu uchowaj nas, Panie. Nadchodzi ta zaraza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten przedostatni wpis świadczy o tym że niektórzy mają łajno zamiast mózgu założona karykatura Polaka patrioty jak brak argumentów to najlepiej wyzwać kogoś od czerwonych itp buractwo i tępota szkoda pisać bo z takimi burakami nie ma co dyskutować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten przedostatni wpis świadczy o tym że niektórzy mają łajno zamiast mózgu założona karykatura Polaka patrioty jak brak argumentów to najlepiej wyzwać kogoś od czerwonych itp buractwo i tępota szkoda pisać bo z takimi burakami nie ma co dyskutować
POjeb ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...