Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy musiał tak cierpieć?

Utworzony przez maria p, 17 września 2007 r. o 09:07 Powrót do artykułu
Jasne, najlepiej winna opieka. Zona, córka ok., a opieka be??? Czego ludzie oczekujecie? Zeby wszystkich ubezwłasnowolnić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic gorszego niż miłość od bliźniego.Od tej miłości miliony, jak nie więcej, zostały wysłane do lepszego świata w trybiepospiesznym.I czy dziwi, że gość wzbraniał się przed "pomocą" bliźnich w białych sutannach?Mieli ubogo ale spokojnie a teraz zaczęły się policyjne dochodzeniai prześladowania na różne, mało wyrafinowane, sposoby, z przypisywaniem winybiedakom włącznie. Nawet wysokie krzaki na posesji biednych nie zostały oszczędzone.Okoliczni mieszkańcy dobrze wiedzieli ale tylko coś niedobrego bliżej nieokreślonego.Raz starszy rowerzysta zapytał mnie, czy się dobrze czuję widząc mnie leżącego na ławce.Odpoczywałem w trakcie wycieczki rowerowej w gorące lato. Zapytał z troski o człowieka.Drugim razem "inaczej troskliwi" wysłali mi na kark policję, gdy zauważyli, że drzemię w auciena publicznym parkingu koło szosy. Przystanąłem na trasie aby chwilę odpocząć podczasdługiej podróży. Poza kontrolą dokumentów nic się więcej nie stało.W USA, kraju rozumiejącym wolność indywidualnego człowieka, ma się prawo do takiegożycia, jakie się uznaje za szczęśliwe.W Polsce tak zwane "dobro człowieka" jest, na wzór tradycyjnego ratowania dusz od piekła(a majątków "ratowanych" od "zmarnowania"), cynicznie używane przeciwko komuś, kogo sięnie lubi.Może tak mało jest prawdziwej pomocy, że nikt już nie wie jak ona ma wyglądać i każdydokłada nieświadomie swoje trzy grosze do prześladowania ofiar?Cenzura, strach, szantaż, religie zabiły w ludziach wyobraźnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie sie podziała solidarność międzyludzka, wspólnota sąsiedzka? Ludzie ! Istnienie instytucji pomocowych nie zwalnia nas z posiadania sumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...