Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy porusze Polakow?

Utworzony przez marekkopala, 19 kwietnia 2011 r. o 18:33
Dla Was prosto jest traktowac wlasna bezmyslnosc, i latwiej przejmowac sie bez kreski jak fonetykom . Domena NAROD byla zatrzymana przez rosjan do sprzedazy. Gdybym napisal wpieriodnarod to w nieodpowiednim Kraju. Bledow w ksiazce jest wiecej i ich nie poprawiam aby mi nie zarzucano poprawy strony. Ale Was nie interesuja tresci interesuje Was pisownia. A takie myslenie nie wzmocni i nie zmieni na silna gospodarczo Ojczyzne. Myslalem ze gazeta wraz z dziennikarzami i Naczelnym tej gazety jest czasopismem dbajacym o wlasne i calego polskiego spoleczenstwa zycie w silnym i dobrze rozwinietym gospodarczo Kraju. Ze chwyca sie kazdego promyka i prognostyka na zycie w lepiej gospodarzonym Kraju. Okazuje sie ze redaktorow dziennikarzy z naczelnymi wlacznie nie interesuja zmiany w Kraju. Usatysfakcjonowani stolkami nie mysla o przyszlosci swoich dzieci i wnukow w Ojczyznie. Myslalem ze praca na panstwowej posadzie jak i w gazecie jest zaszczytem, duma i chluba, jak i obowiazkiem dbania o Ojczyzne. A tu chroni sie nieudacznych rzadowcow z nieudacznymi pociagnieciami gospodarczymi, za ktore placi cale spoleczenstwo z dziennikarzami i ich dziecmi wlacznie. Czyzby to bylo narodowe bezmozgowie i slepota. Tonacy brzytwy sie chwyta. A dziennikarze i redaktorzy nie moga sie chwycic tematow z ksiazeczki. Zycia w silnej i mocnej Ojczyznie chca Wszyscy, tylko nic z siebie nie dajac. Wiec JA jako jednostka moge sie przebic jak do niewielu osob dociera to co pisze. Ja pisze, bo chce silna, mocna gospodarczo Ojczyzne zostawic swoim i WASZYM dzieciom i wnukom. A Wy nawet nad tym sie nie zastanawiacie, wiec gdzie bedzie dzialanie zmiany gospodarki Ojczyzny. Wybory juz za 6 miesiecy. Wiec jesli dobrze w tegorocznych wyborach nie wybierzemy z bagna sie nie wydzwigniemy. Niemcy o niecale DDR sa obszarowo wieksze od Polski, ludnosci maja ponad 80 milionow i poszukuja w Polsce rak do pracy. A unas Polacy szukaja pracy i bezrobocie rosnie. OBLED. Marek Kopala autor wlasnego programu wyborczego www.narud.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi ale gdybyś brał pod uwagę pisownię, to byłoby można Cię zrozumieć. W takiej formie - bez polskich liter i interpunkcji jest to tylko bełkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwie sie Wam ze nie przetwazacie tych tematow na Wasz jezyk. Mnie latwiej jest pisac /nawet z belkotem/ o problemach Ojczyzny, jak Wam moj belkot przelozyc na wlasny sposob myslenia nad problemami Ojczyzny /Kraju+Narodu/. Kazdy inaczej czyta, wiec mnie nie uda sie trafic do kazdego forumowicza indywidualnie z moim pisaniem. Pisze to abyscie zaczeli szukac w swoim okregu wyborczym kandydata piszacego, na ktorego zaglosujecie w tegorocznych wyborach i ktorego bedziecie mogli z pracy rozliczyc na bazie tego co napisala. marek kopala autor wlasnego programu wyborczego na kandydata Ziemi Swietokrzyskiej www.narud.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się dziwię Tobie. O ile narud.pl brzmi nieco przewrotnie i kontrowersyjnie, na swój sposób zachęcająco nawet do odwiedzin strony, o tyle bełkot jaki tu tworzysz odrzuca totalnie. Nie wiem w jaki sposób chcesz kogokolwiek "poruszyć" w tym pozytywnym znaczeniu pisząc w taki sposób. Może i chcesz trafić do "każdego" pisząc tak jak "on", ale na Boga... chcesz szerzyć totalną ignorancję i śmiecić w ten sposób zasoby Internetu? Już dawno napisano "Polacy nie gęsi" - PISZ PO POLSKU!!! Za ideał się nie mam, czasem strzelę byka, że aż oczy łzawią, czasem zabraknie przecinka, a czasem będzie go za wiele. Literówką niezauważoną lub brakiem "ogonka" również nie pogardzę, ale pisać tak jak Ty sobie nie pozwalam. Napisz tak jak Cię uczyli w szkole. Polski nie być trudna język!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...