Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czytelnicy: "Nie możemy wydostać się z domu!" (zdjęcia)

Utworzony przez Paweł, 30 stycznia 2014 r. o 15:09 Powrót do artykułu
Sorry, taki mamy klimat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co pisze pan Szczepaniak z Żyrzyna nie jest prawdą. Dojazd do ulicy Plebańskiej w Żyrzynie jest systematycznie odśnieżany. W dniu dzisiejszym nastąpiło opóźnienie odśnieżania spowodowane pilną interwencją odśnieżarki w celu umożliwienia przejazdu karetki pogotowia na innej drodze na terenie gminy. A może by tak pan Szczepaniak sam się wziął za odśnieżanie chociażby przy swojej posesji?. Ponadto na terenie gminy doskonale funkcjonuje transport publiczny puławskiego ZKM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁEM DZISIAJ W LUBLINIE CO WY TU WIECIE O ZIMIE ZAPRASZAM NA ROZTOCZE , OKOLICE TOMASZOWA LUBELSKIEGO TUNELE 2- METROWE NA WYSOKOŚĆ AUTOBUSU PRZEJEZDNE TYLKO DROGI WOJEWÓDZKIE I TO NIE WSZYSTKIE PŁUGI W ZASPACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapier .... z buta buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czekamy na kolejne sygnały i zdjęcia" - haha, ludzie zdjęcia prześlą, opiszą sytuację i taki dziennikarzyna nawet nie musi wystawiać nosa za drzwi redakcji. Może sam przejechałby się na miejsce, ocenił sytuację i zrobił zdjęcia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy w okolice Zamościa. Zobaczycie co to jest zima... Skręcicie w pierwszą boczną ulice na wieś i po kilka samochodów zakopanych po dachy, no ale co zrobić... taki klimat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale fajnie jchalem dzisiaj 4 godziny i zadnego patrolu nie bylo ani radaru ani alkomatu   co się stalo już wszystko jest OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Zamościa - wydaje mi się, że był co najmniej jeden pług wirnikowy na stanie jednostki. Nie ma opcji aby w ramach dbania o sąsiadów pomogli trochę mieszkańcom? Jeśli Ktoś ma prawdziwie ciężki sprzęt to właśnie ONI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj świadkiem kiedy podjechała słynna "dmuchawa" kierowca wysiadł i powiedział "Przecież to trzeba tydzień odkopywać". Dzisiaj w tym miejscu jest tyle śniegu że nawet znaków drogowych nie widać już...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak, trzeba było pomysleć przed decyzją o budowie domu w byle pipidówce.   A teraz "wielkie panstwo" ma pretensje, że do Koziej Wólki pług nie dojechał.   Jestem pewien, ze te wszystkie narzekania nie wychodzą od normalnych mieszkańców wsi tyllko od "nowobogackich" co im się zamarzył "dworek" na wsi.   żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak, trzeba było pomysleć przed decyzją o budowie domu w byle pipidówce.   A teraz "wielkie panstwo" ma pretensje, że do Koziej Wólki pług nie dojechał.   Jestem pewien, ze te wszystkie narzekania nie wychodzą od normalnych mieszkańców wsi tyllko od "nowobogackich" co im się zamarzył "dworek" na wsi.   żenada
  Święta prawda! My żyjący na wsi z dziada - pradziada zdążyliśmy się przyzwyczaić i do śnieżyc i do upałów. Ale nie martwcie się "miastowe":  za dwa - góra trzy - pokolenia też będziecie tutejsi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od zawsze mieszkam na wsi, niestety do pracy muszę dojechać, a dziś było to niewykonalne. Ludzie ze wsi też potrzebują karetek, jedzenia itp. Nie pisz głupio jak nie masz pojęcia jak wygląda życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nocowałem w m. Kąty gm. Wysokie o 18.13 dzwoniłem po pomoc na 112, 997, 998, 118913, nie odpowiadał *72188913 jak wyżej, bo stałem w otwartym polu (policja podała nr 815660290). Odśniezali Urszulin (2km dalej) dalej droga była przejezdna, o 22.00 telefon przestał odpowiadać - a ja ciągle czekałem na pomoc (przemoknięty, zmarznięty w aucie z unieruchomionym silnikiem) - osoba spod 112 poradziła, żebym czekał w samochodzie (rzucił palenie) albo przynajmniej go jakoś oznaczył (w śnierzycy mijało się z celem), żeby pługiem go nie zachaczył. Na szczęście gospodarz z najbliższych zabudowań udzielił schronienia - wcześniej poczęstował kolacją - kiedy czekałem w samochodzie na odkopanie przyszedł i zaproponował nocleg.  (100 krotne dzięki!!!). Pomoc dotarła około 7.oo. Gdyby nie Ci ludzie pewnie nie pisałbym swoich wrażeń  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Krzczonów- Żółkiewka, zero przejazdu, zero dmuchawy... Busów też bark, czuję się uziemiona.. Można zapomnieć o dojeździe i jeszcze dodatkowo ciągły wiatr nie przyja warunkom na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Krzczonów- Żółkiewka, zero przejazdu, zero dmuchawy... Busów też bark, czuję się uziemiona.. Można zapomnieć o dojeździe i jeszcze dodatkowo ciągły wiatr nie przyja warunkom na drogach.
    i nie dotarłaś na randkę a mogło byc tak fajnie   :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję panu staroście krasnostawskiemu doskonałego samopoczucia. Drogi w powiecie to porażka. Przejezdne są w większości tylko dlatego, że gminne służby jakoś muszą odśnieżyć drogi lokalne, więc żeby tam dotrzeć, trzeba sie przebić przez drogi powiatowe. Na wszystkich drogach powiatowych jest gołoledź. Nic z tym nikt nie robi, bo przecież "droga jest przejezdna". Życzę władzom, zeby przechodząc przez taką drogę, mieli przyjemnośc z hamujacym autem. Jak przeżyją, to zmienią zdanie. Droga na Skierbieszów od 3 dni jest nieprzejezdna całkowicie. Po co odśniezać, przeciez tam "nikt nie jeździ" !!!. Idą wybory, będziemy o was pamiętali - na kogo NIE głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję panu staroście krasnostawskiemu doskonałego samopoczucia. Drogi w powiecie to porażka. Przejezdne są w większości tylko dlatego, że gminne służby jakoś muszą odśnieżyć drogi lokalne, więc żeby tam dotrzeć, trzeba sie przebić przez drogi powiatowe. Na wszystkich drogach powiatowych jest gołoledź. Nic z tym nikt nie robi, bo przecież "droga jest przejezdna". Życzę władzom, zeby przechodząc przez taką drogę, mieli przyjemnośc z hamujacym autem. Jak przeżyją, to zmienią zdanie. Droga na Skierbieszów od 3 dni jest nieprzejezdna całkowicie. Po co odśniezać, przeciez tam "nikt nie jeździ" !!!. Idą wybory, będziemy o was pamiętali - na kogo NIE głosować.
Tak to jest jak zatrudnia się kolesi do odśnieżania, tymi przetargami na odśnieżanie w starostwie Krasnostawski powinien zająć się prokurator.ta firma co odśnieża drogi w Starostwie nie jest logistycznie przygotowana do takich zadań (zamało sprzętu)Po drugie Starostwo Krasnostawskie nie chce płacić gminom za odśnieżenie druk Powiatowych to nie dziwota że Wójt Fajsławic nie chce odwalać czarnej roboty za darmo za Starostwo.Dzięki Gminie Fajsławice jeszcze parę wsi nie jest odciętych od świata.Poczekamy do wyborów i podziękujemy temu szemranemu towarzystwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wezcie ludzie szufle i poodsniezajcie a nie siedzicie w domach i marudzicie jak maja nadazych jak ciagle wieje zastanowcie sie zanim cos napiszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwońcie do Wojewody Lubelskiego - i tak wam nie pomoże.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas na Górnym Śląsku plus 5 stopni i świeci słońce :D   Pozdrowienia dla Ściany Wschodniej :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...