Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A młodzież w dzisiejszych czasach to w większości przypadków bezmózgi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy miała kartę rowerową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze do tych którzy źle piszą o Patrycji jesteście najgorszą znieczulicą i to wszystko w wielkim skrócie co chce wam powiedzieć!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy miała kartę rowerową
Hmmmmmmm, faktycznie, interesujące. Ciekawe czy miała kartę rowerową??? Z całym szacunkiem,ale w dzisiejszych czasach nie tylko młodzież, to bezmózgi ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze do tych którzy źle piszą o Patrycji jesteście najgorszą znieczulicą i to wszystko w wielkim skrócie co chce wam powiedzieć!!!!!!!!
Proszę, nie brać do serca tych komentarzy. ( A najlepiej w ogóle nie wchodzić na to forum)  Ludzie, którzy piszą w ten sposób, to zwykli frustraci, życie jeszcze nie nauczyło ich pokory, ale proszę mi wierzyć, że na wszystko przychodzi czas... Łączę się w bólu i smutku. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo że przejazd strzeżony to i tak jak masz oczy to się rozglądnij człowieku bo dróżnik może (zasłabnąć) i tyle w tym temacie ograniczcie zaufanie a bedzie bez wypadków
Ale nie zasłabł!!!!  Wypadków nie da się uniknąć, były są i będą.... Co żeście się tak uczepili tej dziewczyny?  Wina leży po środku i jestem zdziwiona że tego nie widzicie! Myślę, że łatwiej osądzić Wam nieżyjące już dziecko, niż dorosłego mężczyznę, który niestety też nie jest bez winy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie zasłabł!!!!  Wypadków nie da się uniknąć, były są i będą.... Co żeście się tak uczepili tej dziewczyny?  Wina leży po środku i jestem zdziwiona że tego nie widzicie! Myślę, że łatwiej osądzić Wam nieżyjące już dziecko, niż dorosłego mężczyznę, który niestety też nie jest bez winy!!!
Wina nie leży pośrodku. To ewidentna wina dróżnika. Przejazd był strzeżony, więc dziewczyna nie spodziewała się pociągu. I dość tego chrzanienia, że mogła się rozejrzeć. Jeśli masz zielone światło, to zwalniasz przed skrzyżowaniem i rozglądasz się na boki, jeden z drugim? Nie? Więc nie obwiniajcie tego kto nie zawinił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wjeżdżając na przejazd kolejowy powinniśmy zachować szczególną ostrożność, od tego - obowiązku dbania o własne bezpieczeństwo - nie zwalnia nas obecność dróżnika na przejeździe. Praca na przejeździe to ogromna odpowiedzialność i osobiście współczuję osobom tam pracującym. Ten 47 letni mężczyzna już poniósł ogromną karę z którą niewyobrażalnie trudno przyjdzie mu żyć. Oczywiście szkoda dziewczyny, bo każde życie jest bezcennym darem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinienem się wypowiadać, ale na lokomotywie wisiał rozerwany sweter i słuchawki, a telefon był w co najmniej trzech częściach pod trzecim wagonem. Raczej wskazuje to na to, że chyba słuchawki jednak miała założone na uszy. Niesamowicie jest mi żal dziewczyny, to zdarzenie do końca życia mi zostanie w pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina nie leży pośrodku. To ewidentna wina dróżnika. Przejazd był strzeżony, więc dziewczyna nie spodziewała się pociągu. I dość tego chrzanienia, że mogła się rozejrzeć. Jeśli masz zielone światło, to zwalniasz przed skrzyżowaniem i rozglądasz się na boki, jeden z drugim? Nie? Więc nie obwiniajcie tego kto nie zawinił.
A właśnie, że ZAWSZE zwalniam i rozglądam się, bo co z tego, że ja mam pierwszeństwo, jak to może być moje ostatnie pierwszeństwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od15 lat jeżdzę przez ten przejazd 2 razy dziennie .Różnie bywało na tym przejezdzi , wielokrotnie trzeba było budzić drużnika aby otworzył rogatki, albo czekać i to długo aby pan dróżnik mógł wypić herbatę a bywało i tak że byłem zamkniety między rogatkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slepa ta rowerzystka była? Rozumiem w samochodzie radio, rozmowa, komórka ale na rowierz ? Chyba że dzida włożła sobei słuchawki, kaptur i wio na tory. Teraz niewinny człowiek dostanie 8 lat za taką tępą pałę.
Nikt nie nauczył Cię szacunku do osób zmarłych? Tak miała słuchawki i się nie rozejrzała - to jej błąd, ale dróżnik chyba też powinien słyszeć nadjeżdżający pociąg i nie otwierać rogatek. Nie szukajmy już winnych, stała się tragedia i niestety czasu cofnąć nie można. Najwidoczniej tak miało być...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...