Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jakby doren był wykonawcą to jeżdzilbyśmy dalej starą 747
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH PROKURATOR SPRAWDZI ILE TEN ZŁODZIEJ GWOZDA POBRAŁ OD PSEUDO-WYKONAWCY POD STOŁEM - LUDZIE PRZY TAKICH ZŁODZIEJSKICH DYREKTORACH CIESZMY SIĘ, ŻE NIE MIESZKAMY W GÓRACH, TYLKO NA WYŻYNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH PROKURATOR SPRAWDZI ILE TEN ZŁODZIEJ GWOZDA POBRAŁ OD PSEUDO-WYKONAWCY POD STOŁEM - LUDZIE PRZY TAKICH ZŁODZIEJSKICH DYREKTORACH CIESZMY SIĘ, ŻE NIE MIESZKAMY W GÓRACH, TYLKO NA WYŻYNIE.
  Masz dowody? Jeśli tak, idź z tym, gdzie trzeba, jeśli nie - należy ci się paragraf za publiczne znieważenie. Nie myśl, że jesteś anonimowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIękna droga a pomyłki zdażają się zawsze. Najwarzniejsze że wkońcu normalnie można dojechać do opola i niebawem dalej za wisłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich. Nie rozumiem pseudo redaktorów tego sztandaru ludu. To woda rozmyła drogę czy nasyp drogi? Byłem, widziałem. Przecież to jest napuszczanie jednych na drugich i to w tak katolickim kraju. Myślę, że błędem w tym miejscu drogi jest nietrafne usytuowanie kratki ściekowej, która zamontowana jest tuż obok zerwanego nasypu. Ktoś spieprzył projekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się ,że doren miał ta drogę budować i został z budowy wyrzucony tak jak z remontu drogi Frampol, -Wysokie więc chyba tutaj nabardziej skompromitował się redaktor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na całej długości tej trasy są te mankamenty niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...