Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ktoś namawiał? A kto? Czyżby sąsiedzi, którzy się teraz użalają i w niedziele poleca całymi, pełnymi hipokryzji rodzinkami na mszę? Wiemy jak jest w takich małych społecznościach...   PS Co za beznadziejna capcha...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja nie chciałabym za żadne pieniądze wychowywać dzieci w rodzinie zastępczej.Człowiek wyobraził sobie tvn na miejscu,osąd komentarze,nagonkę.Wspomagać rodzinę,a nie tworzyć rodziny zastępcze.Pracownik mopru ma nie komentować ;jak można żyć w takich warunkach bez kanalizacji.Można i ludzie żyją ,a należy zrobić wszystko ,aby te warunki poprawić .Jeżeli nie ma skrajnej patologii,pijaństwa to rodzie pomagać.
0
Niejedna jeszcze taka tragedia będzie pod rządami tych POjebów,perspektyw na życie żadnych. Tusk musi odejść i to natychmiast !!!!
0
Niejedna jeszcze taka tragedia będzie pod rządami tych POjebów,perspektyw na życie żadnych. Tusk musi odejść i to natychmiast !!!!
Tyle samobójstw,tyle noworodków po śmietnikach,takie czasy nam TUSK zafundował, niestety musimy z tym żyć !!!
0
pracowałem z tą rodziną. rzeczywiście żadnych zastrzeżeń, wina jest po stronie pani dyrektor PCPR w Lublinie bo nie dopilnowała tej sytuacji. tam  musiało dziać się coś złego skoro mąż się powiesił
0
Ktoś zaniedbał swoje obowiązki czy to PCPR nie chcemy domysłów, dlaczego psycholog po śmierci Dawida nie przybył do rodziny ? też nie wiadomo, nie wiem po jakiej stronie leży wina ale tragedia się stała i dopiero się oczy ludziom otworzyły porządna rodzina ? podobno tak wszyscy tak mówią nie wiem nie znałem ich ale z tego co czytam to coś poszło nie tak, ktoś zawalił , nie można tu nikogo osądzać wina Tuska ? uzasadnijcie.
0
Ktoś zaniedbał swoje obowiązki czy to PCPR nie chcemy domysłów, dlaczego psycholog po śmierci Dawida nie przybył do rodziny ? też nie wiadomo, nie wiem po jakiej stronie leży wina ale tragedia się stała i dopiero się oczy ludziom otworzyły porządna rodzina ? podobno tak wszyscy tak mówią nie wiem nie znałem ich ale z tego co czytam to coś poszło nie tak, ktoś zawalił , nie można tu nikogo osądzać wina Tuska ? uzasadnijcie.
Uważam że to jak najbardziej wina Tuska,ma bat w ręce i z niego nie korzysta,daje ciche przyzwolenie na to sQrwysństwo co teraz w tym kraju się dzieje i to w każdej dziedzinie tego życia. Ja się pytam? dlaczego z tego powodu żadne ŁBY nie lecą ? możesz to wytłumaczyć ?  Im dużej zostanie przy władzy tym jeszcze większy postępujący burdel i degrengolada,musi odejść,bez dwóch zdań,albo MAJDAN.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: