Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Długi weekend w okolicach Lublina: Gdzie się wybrać?

Utworzony przez Aneta, 26 kwietnia 2011 r. o 11:31 Powrót do artykułu
Mówcie co chcecie - Kazimierz w okolicy jest najlepszym miejscem. To co, że jest zatłoczony? To właśnie pokazuje jak bardzo jest popularny. A jak ktoś chce spokoju to zawsze może udać się do lasu KAZIMIERZ DOLNY --> http://wakacjomaniak.pl/kazimierz-dolny-nad-wisla-odpowiednie-miejsce-na-weekend-majowy/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że autor artykułu napisze właśnie o atrakcjach w miejscach innych niż Kazimierz i Nałęczów. Te miejsca są ogólnie znane i wiadomo, że tam pół W-wy zjedzie. Dlaczego autor nie napisał NIC na temat Roztocza, Zamościa, spływach Bugiem z Horodła, trasach rowerowych w okolicach Krasnegostawu czy Skierbieszowa, czy choćby samym Lublinie gdzie zapewne też będą jakieś atrakcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te miejsca rzeczywiście są ciekawe.Jednak dla wielu byłby to już któryś -dziesiąty- pobyt w nich.Szkoda,ze nie przybywa tam nowych atrakcji, by zachęcić do ponownych odwiedzin.Ale ta przypadłóść dotyczy niemal całego terenu pomiędzy Bugiem i Odrą!!!Podobnie -gdy nad morzem jest pochmurno to pozostają tylku pub-y......;-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szynobusem do Bełżca z rowerem, zwiedzanie Hrebennego, Siedlisk-skamieniały las, Horyniec Zdrój i okolice, linia Mołotowa,Narol oraz Susiec. Kwatery niedrogie, dość pusto, okolice piękne.Dobra baza hotelowo-gastronomiczna.Powrót szynobusem do Lublina.Z Tomaszowa wypad do Lwowa czy Zółkwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych, którzy postanowili odwiedzić Roztocze z rowerami mamy dobrą wiadomość. Spółka kolejowa Przewozy Regionalne uruchomi połączenie z Lublina do Bełżca. Od piątku 29 kwietnia – przez pięć weekendowych dni, rano i po południu kursować na tej trasie będą szynobusy. Pierwszy wyruszy z Lublina o 9.53 a drugi o 16.36. Z Bełżca szynobusy wyruszą o 8.17 i 15.45. Na trasie pociągu znajdują się najpopularniejsze turystyczne miejscowości regionu takie jak Szczebrzeszyn, Zwierzyniec i Susiec. Wysiadając w którejś z nich rowerzyści od razu znajdą się na roztoczańskich szlakach. Rozkład jazdy szynobusu można znaleźć na stronie www.przewozyregionalne.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile bilet będzie do tego Bełżca kosztował jestem ciekaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obawiam się że do szynobusu za dużo rowerów nie wejdzie, chyba że doczepią jeszcze bonanzę albo rowerówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
Szynobusem do Bełżca z rowerem, zwiedzanie Hrebennego, Siedlisk-skamieniały las, Horyniec Zdrój i okolice, linia Mołotowa,Narol oraz Susiec. Kwatery niedrogie, dość pusto, okolice piękne.Dobra baza hotelowo-gastronomiczna.Powrót szynobusem do Lublina.Z Tomaszowa wypad do Lwowa czy Zółkwi.
Jestem z Narola,ale mieszkam w Lublinie. Mądry tekst-faktycznie,że okolica ciekawa i kwatery wolne & niedrogie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOT Roztocze napisał:
Dla tych, którzy postanowili odwiedzić Roztocze z rowerami mamy dobrą wiadomość. Spółka kolejowa Przewozy Regionalne uruchomi połączenie z Lublina do Bełżca. Od piątku 29 kwietnia – przez pięć weekendowych dni, rano i po południu kursować na tej trasie będą szynobusy. Pierwszy wyruszy z Lublina o 9.53 a drugi o 16.36. Z Bełżca szynobusy wyruszą o 8.17 i 15.45. Na trasie pociągu znajdują się najpopularniejsze turystyczne miejscowości regionu takie jak Szczebrzeszyn, Zwierzyniec i Susiec. Wysiadając w którejś z nich rowerzyści od razu znajdą się na roztoczańskich szlakach. Rozkład jazdy szynobusu można znaleźć na stronie www.przewozyregionalne.pl
Tutaj macie szynobus z Lublina do Bełżca po 1.50 minucie filmu: http://www.youtube.com/user/bambo7532#p/search/29/iDcZT9Wupd4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambo75 napisał:
Tutaj macie szynobus z Lublina do Bełżca po 1.50 minucie filmu: http://www.youtube.com/user/bambo7532#p/search/29/iDcZT9Wupd4
Nie jestem z Lubelszczyzny. Napisałem teksty o wiosennym podróżowaniu po Polsce. O samej Lubelszczyźnie jeszcze nie zdążyłem, ale jest kilka fotograficznych impresji z Roztocza. Może kogoś zainspiruje. http://pprzewodnik.blogspot.com/2011/03/wiosna-w-polsce-czyli-gdzie-jechac-na.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto się wybrać trochę dalej, gdzieś w okolice Bieszczad ;-) Jedziemy na weekend majowy do Zielonej Polany, standard na miejscu super, oczywiście jak na te ceny. Zabieramy za darmo córkę. Lubimy Zieloną Polanę za to, że zapewnia więcej rozrywek niż hotel w Egipcie, w zasadzie nie ma prawa do nudy, jedzenie smaczne, a wszystko za naprawdę małe pieniądze ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm, może Zamość. Fajne, klimatyczne miasto z  nie tylko zamkiem do zwiedzenia. Plus smaczne pierogi w Zamojskiej.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję zaszaleć i na weekend wybrać się za granicę. Ależ można w tym lubelskim siedzieć :D Do Londynu można lecieć za grosze https://www.fru.pl/tanie-loty/do-Londyn-LON/ To zdecydowanie znacznie ciekawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożyczka na Dowód dla Każdego kredytyk.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, chwilówki na dowód Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie! kredytyk. pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli na rowery to moim zdaniem najlepszym punktem jest Janów Lubelski. Mnóstwo tras rowerowych, oczywiście nie oznaczonych, trzeba znać teren ale kto ma dobra mapę da rade. Trasy na każdy rodzaj roweru jednak polecam te asfaltowe, może się zdziwicie ale niektóre zmarszczki mają po 12%  a krajobraz na Roztoczu jak w Bieszczadach. Polecam okolice, Godziszów, Zdziłowice, Batorz, Zakrzówek Chrzanów,Otrocz. Potem okolice Frampola , Kondraty, Chłopków, do Szczebrzeszyna.  Naprawdę tras multum Pozdrawiam.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam z synem w ośrodku wypoczynkowym Uśmiech. Pensjonat działa w Wiśle. Żadnych zmartwień. Bardzo spodobał mi się fakt, że nocleg można połączyć z wyżywieniem (śniadanie oraz duża obiadokolacja). Górski klimat czuć od razu, blisko do wyciągów narciarskich. Pozytywnie zaskakuje szybki internet w kompleksie i duży taras widokowy z grillem. Mogłam bez problemu sprawdzić wiadomości, czy maile z pracy. Wybrałam pensjonat usmiech.com.pl ze względu na cenę, ale na jakości się absolutnie nie zawiodłam :) Pozdrawiam i gorąco polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej zaplanujcie sobie zwiedzanie całej okolicy, w sensie ustalcie sobie listę miejsc do zaliczenia i w ten sposób zobaczycie to, co najważniejsze. Moim zdaniem optymalnie po prostu załatwiać to taksówką. W iTaxi zapłacisz najmniej - 1,6 zł za kg, a mają porządne auta. Tak będziecie się najszybciej przemieszczać i zwyczajnie najłatwiej zaliczycie najważniejsze miejscówki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjemną atmosferę mają w ośrodku Aparthotel Delta. Dbają tutaj o prywatność gości, nie ma takiej natarczywej obsługi, która wszędzie nos wsadza. Niby mogłoby się wydawać, że w tej klasy obiektach się takie rzeczy nie zdarzają, ale to się tylko tak wydaje. W Zakopanem swego czasu jak tam jeździłem na urlop to raz musiałem zmieniać nocleg właśnie ze względu na namolnych ludzi z personelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i was there and loved it. the hotel we stayed in also had very good polish food and comfortable beds, highly recommended ******kamienicamuzykow.pl/en. polish women are beautiful :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdyby nie było czasu i kasy na przejazdy poza lublin to warto wybrac sie nad morze w mieście czyli do spa juda na czechowie...inhalacje solne-cwiczenia-masaże ***spajuda.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...