Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Długie kolejki tirów na wschodniej granicy

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 16 grudnia 2012 r. o 12:22
co za nieuki piszą te artykuły?! Tir to nie samochód! TIR ( skrót od fr. Transport International Routier – Międzynarodowy Transport Drogowy) - międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca przewozu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym , pozwalająca uprościć procedury na przejściach granicznych i w urzędach celnych , celem większej skuteczności przewozów drogowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zapytaj 5 przypadkowych kobiet czym różni się TIR od ciągnika siodłowego z naczepą. Zapewne (niestety) odpowiedź w wielu przypadkach będzie taka, że TIR to TIR, a ciągnik to na pole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Bralczyk zamiast pitolić to co każdy z nas wie wyjaśnij czemu nie jemy gorących psów tylko hot-dogi,a jeździmy pekaesem a nie autokarem podmiejskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może służby wzięłyby się łaskawie za pilnowanie porządku w kolejce do Koroszczyna, tak aby nie dochodziło tam do blokowania drogi przez kierowców ciężarówek??? Zdarzają się geniusze którzy próbują ominąć kolejkę, są zatrzymywani na środku przez innych, w efekcie tiry stoją w 2 rzędach i na odcinku kilku km na drodze międzynarodowej jest jeden przejezdny pas ruchu. Widocznie panowie cieżarowcy nie potrafią sami nad tym zapanować, może jakieś mandaty pomogą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierowcą osobówki i w sobotę stałem 2 godziny w tym korku od strony Terespola bo od Białej na dwóch pasach stały tiry do przejścia i trzecim pasem się pchały tiry i osobówki w efekcie po 2 godzinach udało mi się przejechać objazdem przez Dobryń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...