Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobry auto skup?

Utworzony przez eautoskup.pl, 7 marca 2013 r. o 11:03
Skupujemy samochody używane, osobowe i ciężarowe w każdym stanie technicznym. Dzięki doświadczeniu, które nabyliśmy podczas wieloletniej pracy, potrafimy szybko i bezproblemowo wycenić Państwa auto. Działamy nie tylko na terenie Lublina ale całego województwa Lubelskiego i Mazowieckiego. Zadzwoń i przekonaj się co znaczy najatrakcyjniejsza cena. http://www.eautoskup.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś korzystał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewidzialny napisał:
ktoś korzystał?
ja korzystałem ze skup samochodów http://www.serafinservice.pl odkupili ode nie rozbity problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z dobrych polecam selcar, jak ma się kilku letnie auto to dojeżdzają za darmo, dobrze wyceniają i załatwiają formalności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,ja jestem bardzo zadowolona z usługi S-Car.pl sprzedałam swoją wysłużoną corsinę tego samego dnia miły grzeczny pan przyjechał po trzech godzinach autolawetą sprawnie zapakował auto wypisał dokumenty i wypłacił gotówkę. Zdecydowanie mogę polecić tą firmę mnie do skorzystania z ich usług przekonało to że są na FACEBOOKU i każdy tam może wyrazić opinię na ich temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnego dnia Rozmawialem z kolega na kopalni o zamiarze sprzedania zony volvo. Powiedział że sprzedał ostatnio swojego Peugeota dwie godziny po telefonie do skupu aut s-car.pl. Zadzwoniłem pod nr tel 502-600-336 po ok trzech godzinach przyjechało dwóch młodych kulturalnych panów przy kawie w ciągu 15min odkupili ode mnie samochód. Polecam pewna i profesjonalna firma maja konto na Facebooku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe rozumiem tego zachwytu firmą s-car ze Świdnika. Jasne, że są mili, ale za samochód wartości 5000 z ubezpieczenia (wiadomo, ubezpieczyciel też zaniża jak może) zaproponowali mi 1500zł, bo muszą zarobić co najmniej 2 tysia. Jasne, że braliśmy pod uwagę fakt, że nie dostaniemy ceny rynkowej, a zależało nam na szybkiej sprzedaży, ale to upokażające jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej wybrać coś ogólnopolskiego, zguglajcie selcar.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ją sprzedalem tu 505-960-598. Dzwonilem do wielu słupów ale oni dali największą cenę i bardzo szybko załatwili sprawę. Nikt nie zaproponował mi tyle co o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
firma Selcar.pl z Warszawy dobrze wycenia auta i załatwia formalności, w czerwcu sprzedałem im swoje BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 mój samochód był dosyć bardzo zniszczony ponieważ miał już swoje lata dlatego też sprzedałem go firmie która zajmuje się skupem uzywanych samochodów zaoferowali mi bardzo dobrą cene nie były to jakieś kokosy ale zawsze coś . Z tego co się orientuję to ta firma działa na terenie woj kujawsko-pomorskiego oraz częściowo wielkopolskiego. Wystarczy wejsc tutaj i zapoznac się z ich ofertą .kapral-car.pl . Od siebie jeszcze dodam że jest to firma która zajmuje wysokie miesjce w polsce  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to niedawno sprzedawałem auto i bardzo mi pomógł skup Auto Auto ze strony autoauto.pl. Oni szybko ogarniają całą transakcję, mają w tym doświadczenie, już wiele lat na rynku, także są ogólnie znani. Wiarygodna firma, mogę ich doradzić jeśli chodzi o sprzedaż i zakup. Pozdrawiam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego dwa miesiące temu chciałem im sprzedać sprowadzone BMW za 28tyś w s-car.pl proponowali mi 24tyś gotówką i od ręki. po dwóch miesiącach sprzedałem za 24tyś jakiemuś handlarzowi. Dziś przyprowadziłem z Niemiec suzuki grand vitara mój klient się rozmyślił więc zadzwoniłem do s-car.pl odkupili bez łaski auto o 1000zł taniej niż chciałem, ja tam się jakoś z nimi dobrze dogaduję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam miałem ten sam problem. Znajomy polecił mi stronę holuje.pl . Byłem na prawdę zadowolony. Na stronie mają podane wszystkie dane. Wszystko poszło szybko i sprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego dwa miesiące temu chciałem im sprzedać sprowadzone BMW za 28tyś w s-car.pl proponowali mi 24tyś gotówką i od ręki. po dwóch miesiącach sprzedałem za 24tyś jakiemuś handlarzowi. Dziś przyprowadziłem z Niemiec suzuki grand vitara mój klient się rozmyślił więc zadzwoniłem do s-car.pl odkupili bez łaski auto o 1000zł taniej niż chciałem, ja tam się jakoś z nimi dobrze dogaduję.
Cham jesteś Choinski i kłamca. Nie kupiłeś ode mnie tej Vitary, dlaczego kłamiesz ?? Sam sobie komentarze piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W s-car.pl sprzedalam juz 3 samochody i nie zmienie skupu w razie potrzeby. Auta byly w roznym stanie i roznym wieku, za kazdym razem z laweta ten sam przesympatyczny, kulturalny a co najwazniejsze LUDZKI czlowiek. Doradzil telefonicznie, zaproponowal rozsadna cene i od reki zalatwil sprawe. Jesli nie chcecie natknac sie na spaslych wszystkowiedzacych wyzyskiwaczy, to polecam s-car.pl
Właściciel s-car Pan Choinski Robert to bardzo niekulturalny człowiek. Miałem nieprzyjemność z nim dwukrotnie rozmawiać, bardzo niemiła rozmowa. I sam sobie pisze pozytywne komentarze na forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie wszystkich gości forum dobry auto skup, jestem właścicielem S-Car.pl. Od długiego czasu śledziłem posty na tym forum i szczerze powiedziawszy czekałem z niecierpliwością na okres kiedy konkurencja stanie się na tyle bezsilna i skupi się na kąsaniu zamiast ciężko popracować nad sobą. To prawda, przez ostatnie dwa lata włożyliśmy kawał serducha w to aby nasi klienci w końcu poczuli że można szybko, bezpiecznie, w ciepłych i serdecznych warunkach zbyć swoje auto i przede wszystkim żeby po raz kolejny nie poczuli że ktoś ich wykorzystał lub oszukał. Myślę że ostatnie negatywne nie koniecznie życzliwe obraźliwe posty w naszym kierunku nie mają większego wpływu na to co robimy a jedynie utwierdzają mnie w przekonaniu że zajęliśmy pozycję niebezpieczną dla konkurencji . Co prawda postawiliśmy na jakość i podnieśliśmy standardy w tej dziedzinie ale pozostało jeszcze wiele do zrobienia i mamy to w bliskich i dalekich planach. Z tego miejsca korzystając z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego życzę wszystkim naszym stałym i nowym Klientom zdrowych i radosnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych, wszystkich którzy zostali przez nas zranieni szczerze przepraszamy i błagamy o wybaczenie a tym którzy nas skrzywdzili wybaczamy całym sercem, pragnę również pozdrowić konkurencję niech w Nowym Roku przytrafią się Wam same super fury. Zapraszam wszystkich na nasz facebook   Robert Ch.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kółko wzajemnej adoracji i pozdrowień , oszczerstw  fałszywych i słów prawdziwych , co do skupów aut , zaniżają ceny , każdy chcę zarobić charytatywnie tego sie nie robi , W kręgu handlarzy aut znamy się , i nie wypowiadamy o innych auto skupach !!! tyczy sie to każdego z nas ze Świdnika i okolic , każdy orze jak może , również życzę w nowym roku samych super strzałów, 100 % wiarygodności , z korzyścią dla sprzedających i skupujących !!! SKUP AUT !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert Ch. - czyli jednak wstydzi się pan swojego nazwiska ? I pisze Pan posty pochwalne na swój temat mijając się z prawdą, jest pan megalomanem.   A spróbujcie zadzwonić do scar by kupić jakieś auto-już nie jest miło, pan Robert Ch. jak sam siebie nazywa już nie ma w sobie tej uprzejmości, jaką popisuje się na forum.   Obłuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja niestety nie znam tej firmy, słyszałem jedynie o http://otoskup.pl/oferta.html wiadomo, że w skupie dostaniemy za auto tyle na ile je wycenią, więc nie obrażajcie się jeśli będzie to mniej od waszych wyobrażeń. Moim zdaniem jest to lepsza opcja gdy naprawdę szybko musimy sprzedać auto. W kwestii zakupów to nie wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...