Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobry auto skup?

Utworzony przez eautoskup.pl, 7 marca 2013 r. o 11:03
ja polecam jeśli ktoś ma auto uszkodzone  to polecam ***skupaut-autozlom-komis.pl działają na terenie małopolski , Śląska i opolszczyzny. kupią każde auto. ***skupaut-autozlom-komis.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam s-car, o którym tu pisano. Wycena po wysyłce zdjeć na maila, jak sam prosił -wyszło mniej, niż połowa ceny najtańszego modelu z tego samego rocznika mojego auta. Po długiej rozmowie, a właściciel to gaduła jakich mało, powiedział, ze może podniesie o 100 -200 zł cenę za auto o wartości rynkowej kilka tys. zł Sam obniżyłem cenę o 1500 zł i sprzedałem w dwa dni, a ten gość proponował mi kwotę sporo niższą. Nieuczciwe trochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam tutaj , cena  dobra ,przynajmniej nie musiałem długo czekać na klienta.   skup aut : ***skupieauto.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe podejście. Czasami warto zastanowić się głębiej nad rzeczami, które nas otaczają. Można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski, a jednocześnie odnaleźć drugie dno sprawy. Deb0308 - To jest to:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***aletutego.net.pl/ogloszenia/kategoria/215/skup-aut]skup aut ogłoszenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skup aut w krakowie [link=skup aut krakÓw]******skup-aut-krakow.eu/kontakt/[/link]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skup aut wrocław ******skupautek.pl , gotówka za każde auto! 791-791-690
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja korzystałem z firmy ***market-auto.pl z wrocławia. transakcja bardzo udana, otrzymałem zadowalającą kwotę, a wszystko trwało mniej niż pół godzinki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedałem wczoraj mój samochód, mój pierwszy z resztą o który tak dbałem u Pan Roberta i aż dziwnie się czyta, że może być on  nie miły. Bardzo symaptyczny facet. Jeden gościu przez telefon powiedział mi pewną kwotę za auto a jak przyjechał to zaczął mi wymyślać, że tu do poprawki, tam do poprawki jakieś inne cuda, a ja mówię, że mówiłem jaki stan jest przez telefon. Wkurzyłem się zadzowniłem dalej i trafiłem na s-car. Przyjechał Pan, chwilę pogadaliśmy i bez żadnego ale kupił ode mnie. Ja polecam jak coś to daje adres. www-s-car.pl 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam firmę ***bacar24.pl przyjechali szybko, ze wszystkimi dokumentami do spredaży. zapłacili gotówką i zabrali mojego starego citroena. polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LECAR skup aut proponujemy najlepsze ceny za auta w wieku 5-7 lat. Kupujemy takze auta luksusowe od reki. Strona lecar-skupaut.pl . Szybka i bezplatna wycena auta na stronie w 5 min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma s-car.pl godna polecenia, szybka, fachowa i miła obsługa. Zaproponowali najwyższą cenę za kupienie mojego auta, sprzedaż oczywiście za gotówkę. Transakcja odbyła się bardzo błyskawicznie i bez żadnych problemów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam firmę skup aut s-car do każdej transakcji podchodzi profesjonalnie kierując się zdobytym przez lata doświadczeniem. sprzedając u nas samochód gwarantujemy że będziesz naszym zadowolonym klientem  ***s-car.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdan napisał:
Pewnego dnia Rozmawialem z kolega na kopalni o zamiarze sprzedania zony volvo. Powiedział że sprzedał ostatnio swojego Peugeota dwie godziny po telefonie do skupu aut s-car.pl. Zadzwoniłem pod nr tel 502-600-336 po ok trzech godzinach przyjechało dwóch młodych kulturalnych panów przy kawie w ciągu 15min odkupili ode mnie samochód. Polecam pewna i profesjonalna firma maja konto na Facebooku .
 Bzdura umawiał  się że oddzwoni od środy czekam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajmujemy się skupowaniem samochodów w warszawie. s-car to bardzo doświadczona firma która pomorze szybko i sprawnie sprzedać twój samochód za atrakcyjne pieniądze. ***s-car.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiesz o czym mówisz? Warszawski cwaniak nie przyjedzie do Lublina po stary samochód wybierają tylko rodzynki. Dzwoniłam już wszędzie a po moją świnkę przyjechali chłopcy z s-car.pl zresztą bardzo mili i sympatyczni. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim osobom jajpowinnok Ty powinno się wyłączać internet, osobiście sprawdziłam sprzedając swoje auto w firmie s-car.pl że wszystko co piszesz to wierutne kłamstwa . Ludzie poczytajcie komentarze na facebook firmy s-car.pl . Facebook//autoskup.fm nie ma tam żadnego spamu. A ile fajnych konkursów i akcji charytatywnnych. Jeśli to prawda co piszesz i masz odwagę to wyraź swoją opinię na facebook tam nie będziesz anonimowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Elżbieta ma rację przenieśmy tą dyskusję na facebook/autoskup.fm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam ***s://***skupowanieaut.pl/ dali dobre pieniądze i szybko przyjechali. spisali umowę i wszystko. ten skup jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam ***skupowanieaut.pl/ dali dobre pieniądze i szybko przyjechali. spisali umowę i wszystko. ten skup jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...