Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

dobry skup aut kasacja pojazdów

Utworzony przez Danuta, 3 marca 2015 r. o 09:07
Gdzie  w okolicy Lublina najdę firmę zajmującą się skupem aut lub kasacją pojazdów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza profesjonalna firma zajmująca się skupem pojazdów za gotówkę oraz kasacją i złomowaniem na terenie woj. Lubelskiego to S-Car.pl. Wszystkie informację można zdobyć na www.s-car.pl lub pod nr telefonu 502-600-336.   materiał filmowy YouTube ; http://youtu.be/SQ6LknzBZ10   Od lat odkupują auta za gotówkę bez względu na stan techniczny, markę czy rocznik. Zarówno auta drogie i nowe jak i stare z przeznaczeniem na złom i do kasacji. Dysponują lawetami zawsze można na nich liczyć płacą najwyższe stawki w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę dalej jest Condor - skup aut Leszno ale warto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny jest ten skup aut mają dobre podejście do sprawy kiedyś zadzwoniłam i wszystko tak dokładnie mi wyjaśnili przez telefon bardzo mi pomogli, naprawdę bezinteresownie, mają ode mnie dużego pozytywa .    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza profesjonalna firma zajmująca się skupem pojazdów za gotówkę oraz kasacją i złomowaniem na terenie woj. Lubelskiego to S-Car.pl. Wszystkie informację można zdobyć na www.s-car.pl lub pod nr telefonu 502-600-336.   materiał filmowy YouTube ; http://youtu.be/SQ6LknzBZ10   Od lat odkupują auta za gotówkę bez względu na stan techniczny, markę czy rocznik. Zarówno auta drogie i nowe jak i stare z przeznaczeniem na złom i do kasacji. Dysponują lawetami zawsze można na nich liczyć płacą najwyższe stawki w Polsce
Tylko s-car.pl polecam tą tą firmę, Pan który do mnie przyjechał po auto był bardzo miły wszystko mi dokładnie wytłumaczył odkupił pojazd w mgnieniu oka jestem bardzo zadowolona Facet trochę roztargniony non stop męczyły go telefony ale o gołębim sercu. polecam uczciwa firma to S-car.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pozytywnie nastawiony do tej firmy ,Pan z obsługi udzielił mi wyczerpującej informacji na temat mojego samochodu i doradził dobrego mechanika w mojej okolicy.Rozmowa przebiegła rzeczowo i bez owijania w bawełnę ,także polecam S-Car.pl 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak z okolicy Lublina to polecam http://skupowanie-aut.com.pl/ :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytaj ten artykuł zanim zostaniesz oszukany.   http://www.s-car.pl/wazne-informacje-skup-samochodow/118-uwaga-na-oszustow-podszywajacych-sie-po-skup-aut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdź sobie stronę http://skup-aut-we-wroclawiu.pl/ korzystne warunki i przejrzysty regulamin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam firme ***skupautlublin.com , szybko sprzedany samochód, cena ok :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedałem swoje auto, jestem z katowic , sprzedałem auto tu : ***katowice.skupsamochodow.org.pl cena ok,  potrzebowałem gotówki w kilka godzin i dostałem ją od razu. jestem zadowolony. polecam skup samochodów katowice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s-car.pl poszukujemy samochodów sprawnych z instalacją lpg za te auta w chwili obecnej płacimy najwięcej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry skup i kasacja w lublinie jest na ul władysława kunickiego 57. korzytsałam z ich usług i wszystko było ok :) pozdrawiam: sandra 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam tego pana - ***s://***facebook.com/skup-aut-%c5%9awidnik-1469883236621756/ bardzo uprzejmy, lawetą pod blok i odjechała fabia :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tatarakowej 2 mają dobry skupaut, uczciwie dają cenę :) moge ich polecić. _______ zapraszma na mój blog: ***obliczpodatki.pl/do-kiedy-rozliczenie-pit/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupimy auto po wypadku kupimy każde auto, także powypadkowe. marka, rok produkcji i stan techniczny bez znaczenia. oferujemy atrakcyjne warunki i szybką, legalną transakcję. tel. 570 801 222 ***skupaut-autozlom-komis.pl skup aut powypadkowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam "olimpus" cudów. Żetelna wycena gotówka od ręki   skupaut.lubelskie ***skupautlubelskie.wixsite.com/skupaut-lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj spokój. Możesz to sprzedać za znacznie więcej - daj sobie jeszcze czas. Auto wystaw na Ogis. Najlepiej loguj się przez FB, to wtedy Twoje ogłoszenie zobaczą znajomi z FB, ale również ich znajomi, czyli tak naprawdę mnóstwo ludzi. Bardzo łatwy sposób na to, aby dotrzeć do ludzi, którzy mieszkają w twojej okolicy. A stare i tanie samochody najczęściej kupuje młodzież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam strone ***skup-aut-polska.pl tel; 501399591
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******skupaut.katowice.slaskie-ogloszenia.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...