Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobrze schowaj quada i kosiarkę. Złodzieje grasują

Utworzony przez watson, 16 czerwca 2013 o 19:26 Powrót do artykułu
Mundurowi to potrafią dziś złapać pijanego rowerzystę i ogłosić, że złapali pijanego kierowcę, żenada.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba wystawić policyjne patrole na kosiarkach.
0
Mundurowi to potrafią dziś złapać pijanego rowerzystę i ogłosić, że złapali pijanego kierowcę, żenada.
i jeszcze powiedzą, że złapali przestępcę na gorącym uczynku, a to się liczy w statystykach bardziej, niż złodziej
0
---------------------------------OBCIĄŻYĆ   POLICJE   KOSZTAMI   KRADZIEŻY !-------------------------------------  To  jest  złodziejskie  nabijanie  się  z  Policji !.    Jak  można  ukraść  kosiarkę ? .  Życzę  wam  Gliniarzom aby  znikały  wasze  radiowozy !.  To  nie  żarty , jeżeli  już  beztrosko  kradną  kosiarki  i  Policja  nie  rea guje to  należy  Policje  obciążać  kosztami  kradzieży !.    Kosiarka  to  nie  'igła" ! .   Dwie  Akcje  Policji  i zagrabiony  sprzęt  wraca  do  właścicieli !.   Jeżeli  Gliniarze  mają  problemy (?) to niech  Poszkodowani przyjadą  do  Lublina  na  ul.Lubartowską  i  uzgodnią  z  Chłopakami  "spod  bramy"  koszt  za  odnalezie nie  sprzętu  skradzionego .   Gwarancja, że  po  2  tygodniach  przywiozą  Wam  te  kosiarki  i  quady .  Bierzcie  od  Chłopaków  rachunki  zapłaty  i  rachunki  przekażcie  Policji  do  zwrotu  Wam pieniędzy ! .
0
na pewno nikt nie słyszał jak odjeżdżali....:) hahahahahah
0
Jak z Bełżyc Panowie się za łapanie się zabrali to .....złodzieje będą grasowac dalej
0
---------------------------------OBCIĄŻYĆ   POLICJE   KOSZTAMI   KRADZIEŻY !-------------------------------------  To  jest  złodziejskie  nabijanie  się  z  Policji !.    Jak  można  ukraść  kosiarkę ? .  Życzę  wam  Gliniarzom aby  znikały  wasze  radiowozy !.  To  nie  żarty , jeżeli  już  beztrosko  kradną  kosiarki  i  Policja  nie  rea guje to  należy  Policje  obciążać  kosztami  kradzieży !.    Kosiarka  to  nie  'igła" ! .   Dwie  Akcje  Policji  i zagrabiony  sprzęt  wraca  do  właścicieli !.   Jeżeli  Gliniarze  mają  problemy (?) to niech  Poszkodowani przyjadą  do  Lublina  na  ul.Lubartowską  i  uzgodnią  z  Chłopakami  "spod  bramy"  koszt  za  odnalezie nie  sprzętu  skradzionego .   Gwarancja, że  po  2  tygodniach  przywiozą  Wam  te  kosiarki  i  quady .  Bierzcie  od  Chłopaków  rachunki  zapłaty  i  rachunki  przekażcie  Policji  do  zwrotu  Wam pieniędzy ! .
Uśmiałem się... Rozumiem że ty poszkodowanym też podasz swoje dane żeby jak Policja nie odda im pieniędzy to poszkodowany przyszedł do ciebie po ich zwrot za tak doskonałą poradę... Myślę też że powinieneś przyjąć się do tej formacji to nie będą kładów i kosiarek kraść z obawy przed Tobą...Buhahahahah
0
ponoć gliniarze z bełżyc współpracują z szajką i co lepsze kosiarki odkupują, to jak ma się cokolwiek wyjaśnić!!!
0
Mojej koleżance(żona policjanta)  zginął kiedyś rower i znaleźli go bardzo szybko. Chcieć a móc to dwie różne rzeczy.    
0
Kominek - Tak, a mnie córce policjanta ukradli i rower i telefon i jakos sie nie odnalazły;/ dziwne nie?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: