Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tanie są mieszkania w stolicy - 3,5 tys za mkw. To taniej niż w Lublinie. Kolejna "uczciwa" po Piterze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dlatego olewam wszelkie głosowania w tym kraju do czasu aż zmienią ordynację wyborczą , ale politykierzy bronią ja własna piersia przed jakąkolwiek zmianą
0
powiedzcie ile trzeba zarabiać aby mieć 17 tys zł rocznej emerytury?
0
To ja z ogromną chęcią odkupię to mieszkanie od Bobińskiej. ba, nawet dorzucę jeszcze 20.000!!!
0
pytek napisał:
A czy 1.416 zł/miesięcznie to wysoka emerytura?
0
pytek napisał:
Wyjaśnij czy uważasz to za astronomicznie wysoką kwotę czy raczej odwrotnie???
0
dociekliwy napisał:
Tanie są mieszkania w stolicy - 3,5 tys za mkw. To taniej niż w Lublinie. Kolejna "uczciwa" po Piterze.
PO tej cenie to zaPOwne chodzi o mieszkanie w Białej POdlaskiej. Jeszcze niedawno PO tyle chodziły.
0
yyyy napisał:
A czy 1.416 zł/miesięcznie to wysoka emerytura?
Błąd: chodzi o oświadczenia majątkowe za 2009 rok. tak więc 17 tys. emertytury za I półrocze daje 2833 zł. a to juz chyba dużo, nie?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: