Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dom weselny Skowronek ze Snopkowa zamknięty przez sanepid

Utworzony przez 100 g., 9 sierpnia 2010 r. o 16:24 Powrót do artykułu
500 zł. za 20 lat oszustwa to dopiero biznes. Nie warto być uczciwym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u Kazia przy Włostowickiej w Pulawach ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest własnie prymitywne polskie cwaniactwo i bezczynnośc skorumpowanej władzy.Ile takich mordowni istnieje i tylko dowiemy sie wtedy gdy ktoś zachoruje.Ktos zainwestuje setki tysięcy zł.zatrudni ludzi,a taka męda pod płotem założy niezgłoszony biznes i w oczy mu się śmieje bo nie płaci podatków i wszystko szara strefa.Powinni z tego terenu wywalić większośc skorumpowanych urzędników co ślepi są przez 20 lat..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ze starego oleju zrobimy .... hmmm .. o juz wiem usmazymy ponownie pyszne paszteciki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie wystarczyłoby zawiadomienie Urzędu Skarbowego ? Od 1990 r. nazbierało się, oj ! nazbierało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem w tym lokalu na weselu w czerwcu.Klimatyzacja,smaczne jedzenie,czysto.Nie zagladalem na zaplecze ale dlaczego nie robil tego od lat sanepid? Nie bylo donosu czy konkurencja ma lepsze uklady. Jak to polityka polaczona jest z biznesem weselnym,pieniadze bierze ktos inny,wodke pije ktos inny,a jedno i drugie robi ktos inny.Zgadnijcie kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miesiąc temu byłam tam na weselu. Pewnie jadłam ten stary tłuszcz i inne rewelacje, ale co zrobić. Zapłacą 500zł kary i dalej będą serwować specjały swojej kuchni:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam wszystkie lokale lubelszczyzny. Gram wesela od kilkunastu lat. Wiem, jak to bywa na kuchni, ale też wiem, że tu na wschodzie jest taka bieda.........nie ma pracy, przemysłu itp. A ci na stołkach, którym "czy się stoi czy się leży to kasa się należy" mordują lubelskie lokale. Wiadomo 500 zł to nie kara, ale widzę teraz strach w oczach ludzi, którzy mają mieć w najbliższą sobotę tam wesele. A może sanepid zaproponuje swoją stołówkę jako lokal zastępczy na wesele. A swoją drogą ciekawi mnie, gdzie ci z sanepidu bawią się na imprezach integracyjnych....a tak naprawdę wcale mnie to nie ciekawi, bo wie gdzie. Nie dość, że bawią się za darmo, a o czystości na kuchni nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AKurat znam ten lokal i znam właścieli i powiem wam że ciężko znaleźć uczciwszych ludzi. "Nie wiadomo też, w jaki sposób pozbywano ..." to wcale nie znaczy że robili coś złego, a z drugiej strony sam dostałem to co zostało po weselu (czy to znaczy ze jestem smieciarzem ??). Zdjęcie też nie pokazuje starych potraw. Artukuł wydaje mi się wyssany z palca a jak nie to pewnie mocno przesadzony (ot taka urzędnicza propaganda w której zdjęcie nie pasuje do opisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego pracownicy sanepidu nie skontrolują lokali na starym mieście przecież tam co drugi lokal nie powinien serwować nawet frytek a już nie wspomnę o produkcji potraw a o personelu bez badań i takich tam nie wspomnę. Czyżby jakiś układ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tfu napisał:
Miesiąc temu byłam tam na weselu. Pewnie jadłam ten stary tłuszcz i inne rewelacje, ale co zrobić. Zapłacą 500zł kary i dalej będą serwować specjały swojej kuchni:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Ty pusta jesteś!!!! Podaj mi adres lokalu który jest idealny??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam wesele w tym lokalu - CZYSTO ŁADNIE SMACZNIE Sala jest super - jedyne co mogę powiedzieć na "NIE" to tyle, że sala jest maksymalnie na 160 osób a nie na 170. Ale poza tym - jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła, właściciel bardzo sympatyczny. Sala jest klimatyzowana. Ogród jest bardzo ładny - posesja zamykana - bardzo dobre rozwiązanie jeśli na weselu jest dużo dzieci. Świetnym rozwiązaniem jest podział sali - na dole do jedzenia na górze do zabawy. A te wszystkie bzdury z tym tłuszczem i umywalkami - żenada!!!!!!!!! Nie mieli się do kogo przyczepić to sobie znaleźli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bawiłem się tam juz na czwartym weselu i spokojnie moge polecić ten lokal za dobre jedzenie i miłą obsługę. Okolice też mają ciekawą taki mini park z altanką Byłem nawet z ciekawosci na zapleczu i niczego co można zarzucić nie widziałem. Jak ktoś chce zrobic wesele to warto do nich pojechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...