Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dominikanie odkrywają i czekają na datki

Utworzony przez Pog Anka, 17 października 2010 o 14:33 Powrót do artykułu
"Z RĄK KAPŁAŃSKICH PRZYJMIJ PANIE...": KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Nie raz media pokazywały metody pracy Kościoła – identyczne jak PZPR-u do roku 1980-tego, które tak krytykował nawet Kościół, a co robią księŻULE pchające się rękami i nogami do władzy? To samo, co robiło PZPR w PRL-u: np. słynna afera wydawnictwa Stella Maris w Gdańsku; ostatnia afera gruntowa z odzyskiwaniem ziem utraconych przez Kościół.. oraz Afera z XXX Lecia SOLIDARNOŚCI – też w Gdańsku – gdzie Dyrektor EUROPEJSKIEGO CENTRUM SOLIDARNOŚCI Dominikanin Ojciec Maciej ZIĘBA pier... dyknął grubą kasę (dostał 9.000.000,- zł.; słownie: Dziewięć Milionów ) i pokazał kopię „Koncertu z XXV Lecia SOLIDARNOŚCI, a kopia ta okazała się wyjątkowo chałowata już na samym początku! Nie jest wykluczone, że pier ...dyknięta kasa trafi do Lublina! „Nie-boskiej Komedii” ciąg dalszy, bo Prezydent Gdańska zwolnił Ojca Macieja Ziębę ze stanowiska Dyrektora Europejskiego Centrum Solidarności, a sam Ojczulek postawił jeszcze warunki na jakichodejdzie – oznacza to, że dalej rządzi jako Dyrektor ECS bo jeszcze wysztkiego nie po (d) pier ...niczył! Jak z tego widać nawet Ojciec MACIEJ ZIĘBA nie ma czystych rąk – choć święcone(!), bo jak całe Duchowieństwo JEDNĄ RĘKĄ BŁOGOSŁAWIŁ SOLIDARNOŚĆ i tą samą ręką ROZGRAMIAŁ KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW oraz robił wiele innych rzeczy... Artykuł zaś oddaje sedno sprawy, bo Dominikanom mogą wpłynąć Datki... Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW (koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Z powodzeniem też może powstać na Niebieskiej Kanwie KUL-ejnych parę Odcinków "Ojca Mateusza"! Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pobierajcie przynajmniej po kilka złotych za zwiedzanie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dominikanie odkrywają i czekają na datki ta, odkrywajcie odkrywajcie, popatrzymy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja napisał:
pobierajcie przynajmniej po kilka złotych za zwiedzanie
no niekoniecznie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lepiej niech pobieraja ci co chca to zapłaca wtedy
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: