Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Donald Tusk przyjedzie w weekend do Włodawy

Utworzony przez ook, 12 listopada 2010 r. o 21:21 Powrót do artykułu
a po h** on tam? nikt nie chce jego zakazanej geby ogladac!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co marzy się Ci mordka Jarka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obwiesiu pokaż swój ryj ...pewno masz taki że mógłbyś dzieci straszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest we Włodawie ulica Senatorska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowny pan TUsk, to niech lepiej wywiąże sie z poprzednich obiecanek-cacanek., Miała byc Irlandia itp, cuda na kiju. jest takie przysłowie "cygan idzie przez wieś tylko jeden raz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
szanowny pan TUsk, to niech lepiej wywiąże sie z poprzednich obiecanek-cacanek., Miała byc Irlandia itp, cuda na kiju. jest takie przysłowie "cygan idzie przez wieś tylko jeden raz"
Tę bankrutującą właśnie Irlandię to mamy jak w banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwiedzi co??? Stare Miasto??? no proszę nawet nie wiedziałam, że Włodawa ma Stare Miasto, ciekawa jestem gdzie, może ktoś mi podpowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trybunał stanu dla tuska i jego kumpli a później stryczek sprzedają wszystko w naszej ojczyżnie jak polska szeroka i długa, kopalnie, zakłady, sieci energetyczne itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=AkAd1titSBY polecam też film Nocna Zmiana, przewija się tam nasz obecny guru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TAM SĄ W OGÓLE JACYŚ DZIENNIKARZE??? CHYBA ŻE Z NIM PRZYJADĄ...;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujmy na PIS - jedyną partię prawdziwych Polaków, rozliczmy ludzi odpowiedzialnych za zbrodnię Smoleńską. Ludzie czytajcie tylko Polskie gazety i słuchajcie tylko Polskiego radia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry żart PiS niby lepszy ? gdzie nie można mieć własnego zdania bo Cię zaraz wywalają no niezły joke uśmiałem się po pachy . Tak naprawdę nie ma dobrej alternatywy dla Nas młodych ludzi, bo gdzie nie spojrzysz, ktokolwiek by był u władzy to nie robi nic by młodym ludziom, którzy zaraz pokończą studia żyło się lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Premier dokonał mądrego wyboru,źe przyjeźdza do Włodawy i dobrze zrobił,źe szpadla nie wbił w ziemię na rozpoczęcie robót budowlanych na lotnisku w Świdniku.Nie śmiejcie się z Włodawy i jej mieszkańców,uczcie się szacunku dla małych ojczyzn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiscie ze lepszy!!! dla mnie tusk wyglada jak zwykly wiejski zlodziej koni!!!taki koniokrad!!! nie wiem po co on tam sie wybiera??? zeby tylko poopowiadac frazesy i bajki???zeby omamic ludzi??? jak ktos jest madry to i tak wybierze PIS bo to jedyna prawa i madra partia w naszym kraju ale niestety ciagle jest szkalowana i osmieszana w mediach przez co niewielu ludzi moze poznac jej polityke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujmy na PIS, głosujmy na Lecha Sprawkę,kandydata prawdziwych Polaków i Jarosława Kaczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadz się Premierem powinien być Jarosław Kaczyński, nie mogę się już doczekać kiedy to nastąpi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...