Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
alt napisał:
Działania policji w odpowiedzi na takie sygnały wołają o pomstę do nieba! Około miesiąc temu jechałem za pijanym kierowcą w dostawczym mercedesie, pierwszy telefon - facet był w Chodlu - wykonałem do dyżurnego KPP Opole Lub. Drugi i trzeci telefon wykonałem przy wjeździe i wyjeździe do Bełżyc (zgłosił się dyżurny komisariatu w Bełżycach) Czwarty telefon wykonałem na wyjeździe z Konopnicy (znó dyżurny z Bełżyc, który opier...lił mnie, że on teraz już nic nie zrobi, ale przekaże telefonogram (czy jak to się tam u nich nazywa) do Lublina (tu pragnę naznaczyć, że jeszcze przed Konopnicą mijaliśmy się z radiowozem ).... ...w efekcie facet wykonał rajd około 45km, na skrzyżowaniu Związkowej i Sp. Pracy odechciało mi się już obywatelskich postaw i pojechałem do domu. W zasadzie mógłbym pajaca wywlec z auta, ale potem sam miałbym problemy.... Szkoda tylko,że nie doszło do żadnego zdarzenia z udziałem wyżej opisanego kierowcy, wtedy ktoś musiałby się tłumaczyć... ... zresztą i tak będzie musiał, bo do KWP wpłynęła piękna skarga traktująca o bezradności policji polskiej
Brawo skarga by się przydała nie tylko w Bełżycach ale i innych miastach powiatowych tego województwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trabanciarz napisał:
Widzę starcze,że masz problemy ze zrozumieniet tego,na co patrzysz.A to trzeba czytać a nie patrzeć przekrwionymi oczami.Nie podoba ci się-ni czytaj
powinienes dostac bana. Ty też kiedyś się zestarzejesz głupolu.Twoi rodzice tez sie zestarzeją - współczuję im takiego syna. Podpisz sie imieniem i nazwiskiem gnido i jak sie wypowiadasz na publicznym forum to będziesz tępa kreaturo oceniany . załóż sobie bloga i tam wylewaj te swoje " mądrości"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisz sie imieniem i nazwiskiem gnido i jak sie wypowiadasz na publicznym forum A ty się podpisałeś imieniem i nazwiskiem?Podpisałeś się tylko gnida,a gdzie imię oszołomku?To nie ja rozpocząłem inwektywy i wyzwiska pryku jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN dominik mój boże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
Zwykły frajer:D
To wiemy, nie musisz się przedstawiać Zwykły Frajerze Mariuszu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci przyjechali za pół godziny i przejęli pijaka.
30min :| Cóż za zdecydowana reakcja Policji na zagrożenie życia obywateli! Ktoś chyba powinien stracić stołek !! a funkcjonariusze zadysponowani do tego zgłoszenia NAGANY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 lat i już pracuje jako rat med. musi mieć dobre silne plecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh. Już go widzę w tańcu z gwiazdami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
21 lat i już pracuje jako rat med. musi mieć dobre silne plecy
Skończ za przeproszeniem pier***ić i weź się za siebie! Robisz maturę w wieku 18 lat idziesz do szkoły medycznej po 2 latach czyli w wieku 20lat masz uprawnienia ratownika medycznego i możesz podjąć pracę w pogotowi ratunkowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policja podkreśla, że postawa pana Dominika zasługuje na najwyższą pochwałę." - to fakt niezaprzeczalny, ale na co zasługuje postawa policji ? Bo na pewno nie na pochwałę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się,że postawa policji nie była taka najgorsza.. problem był z komunikacją ponieważ dzwoniąc za pierwszym razem dodzwoniłem się do Lublina. Dzwoniąc za drugim razem antena przekierowała mnie na Policje w bełżycach i tamtejszy dyżurny musiał raz jeszcze przyjąć zgłoszenie i wysłuchać od nowa jak wygląda sytuacja i dokąd się przemieszczamy. Wierze,że Policja przyjechała najszybciej jak mogła. Wbrew odczuciom 30 minut bardzo szybko minęło od pierwszego telefonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RatownikMed napisał:
Skończ za przeproszeniem pier***ić i weź się za siebie! Robisz maturę w wieku 18 lat idziesz do szkoły medycznej po 2 latach czyli w wieku 20lat masz uprawnienia ratownika medycznego i możesz podjąć pracę w pogotowi ratunkowym.
od kiedy mature konczy sie w wieku 18lat? chyba dopiero ukonczyles gimnazjum a juz wszystko wiesz !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się kłócić! Wystarczy nie wsiadać za kierownic po kielichu lub będęąc wczorajszym. Mamy wakacje, ja mam dużo okazji do świętowania i właśnie robię prawo jazdy. Dwa dni przed kursem nie wypijam ani kielicha ani jednego piwka! Nic alkoholu! I mam tak zamiar robić również po zdaniu prawka! A mam syna, WIĘC MAM DLA KOGO: NIE PIĆ, NIE JEŹDŹIĆ ZA SZYBKO, PRZESTRZEGAĆ PRZEPISÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Knur napisał:
od kiedy mature konczy sie w wieku 18lat? chyba dopiero ukonczyles gimnazjum a juz wszystko wiesz !!
hmm że Ty miałeś roczek albo dwa w plecy w czasie swojej edukacji rozpoczętej później o rok od mojej osoby to w tej sprawie musisz kochanieńki porozmawiać z rodzicami a nie płakać na necie Buziaczki hejterku :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dominik berwertz napisał:
Wydaje mi się,że postawa policji nie była taka najgorsza.. problem był z komunikacją ponieważ dzwoniąc za pierwszym razem dodzwoniłem się do Lublina. Dzwoniąc za drugim razem antena przekierowała mnie na Policje w bełżycach i tamtejszy dyżurny musiał raz jeszcze przyjąć zgłoszenie i wysłuchać od nowa jak wygląda sytuacja i dokąd się przemieszczamy. Wierze,że Policja przyjechała najszybciej jak mogła. Wbrew odczuciom 30 minut bardzo szybko minęło od pierwszego telefonu.
W momencie zgłoszenia dyspozytor powinien przekierować połączenie tak ab nie blokować numeru alarmowego i pozostać z Tobą w ciągłym kontakcie abyś na bieżąco przekazywał mu położenie pojazdu z prostego powodu auto skręciło by gdzieś w leśną drogę i po kilkuset metrach jak byś podał że gdzie skręciłeś ? gdzie mieli by was szukać ? Taki pościg to sytuacja dynamiczna i wymaga ciągłej wymiany informacji. Nie Twoim problemem jest że dodzwoniłeś się do sąsiedniej jednostki Policji oni maja swoje wewnętrzne możliwości i powinni się ze sobą komunikować! Wszystkie okoliczne partole Policji powinny wiedzieć o tej sytuacji już po pierwszym Twoim zgłoszeniu. Policja zachowała się nie profesjonalnie i odpowiedzialność za to powinna zostać wyciągnięta. a tutaj taki filmik z Naszej A4.. [media]http://www.youtube.com/watch?v=6jZZCGNbwFY[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hmm że Ty miałeś roczek albo dwa w plecy w czasie swojej edukacji rozpoczętej później o rok od mojej osoby to w tej sprawie musisz kochanieńki porozmawiać z rodzicami a nie płakać na necie Buziaczki hejterku :*
kolego policz sobie lepiej - jezeli jestes urodzony w drugiej dekadzie roku to rzeczywiscie konczysz w wieku 18 lat ale rocznikowo jest to dalej 19!! Przyklad jestes rocznikiem 1980 to szkole konczysz w roku 1999
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministrant z Parafii św. Józefa ONMP w Lublinie, który z ołtarza podrywa małolaty Pozdro Dominiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być ministrantem to zaszczyt , być byłym ministrantem to wspaniała przeszłość ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie dostanie mandat za rozmowe przez telefon w czasie jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...