Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oczywiscie winna szkoła. Ostatnio takiemu zwróciłam uwagę by nie niszczył drzewka to postraszył mnie mamusią ! Bezstresowe chowanie , wszystkiemu winna szkoła ! Agdzie rodzice ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo przykre zdarzenie dla rodziców i rodziny, nade wszystko dla samego ucznia, ale proszę nie wydawać pośpiesznych ocen szkoły i rodziny, a ponadto gimnazja należy zlikwidować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dacie im jeszcze po 500 zł to przynajmniej będą mieć za co rządzić, bo co lekko przyjdzie  to się lekko wydaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia ze o ja pierdole - byłby uczeń tego gimnazjum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, żeby ta mam sprecyzowała wyraz "jakoś", określający działanie szkoły. Jakoś czyli jak? Szkoła jest placówka edukacyjną, wychowują rodzice, a szkoła co najwyżej może wspierać. Od walki z przestępczością jest Policja, a z narkomanią - MONAR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypał straszny, jeszcze rok temu waliliśmy w nocha w szkolej ubikacji w tym gimnazjum a teraz o dopalacze sie prują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak teraz będa dawać za darmo tyle forsy na dzieci, to będzie patologi w h**, na wódę dla starych i dzieci oraz dopalacze starczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wszystkiemu winna szkoła; to dyrektor dał mu forsę na dopalacz,nie pilnował w drodze do szkoły,nie sprawdzłł okolicznych pustostanów it. najlepiej obciążyć szkołe i nauczycieli a najlepiej odrazu rozwiązać. Tylko gdzie są rodzice to oni dziecko wychowują i niechby tak Pani /Pan odwarzył się sprawdzić z czym to niuniuś przyszedł do szkoły --- to byłby przestępcą poniżającym dziecka honor,zaraz by się gromada obrońców znalazła i pewnie takiego nauczyciela by zaszczuto i zmuszono do zmiany pracy.LUDZIE TRZEBA SIĘ OPAMIĘTAĆ DBAĆ O DZIECKO [PRZEZ CAŁĄ DOBĘ A NIE TYLKO WYPŁACAĆ KIESZONKOWE KTÓRE CZĘSTO JEST NIEWIEL MNIEJSZE NIŻ NAUCZYCIELSKA PENSJA!!!i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta szkola to patologia? Najwieksza patologia ja juz oposcila :-D ale co poradzić jak rodzice dzieciom na wszystko pozwalaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie pytam......gdzie ten sklep??????????.....................poproszę adres
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani matko oburzona- nauczyciele mają uczyć. to wy, rodzice, nie macie kontroli nad własnymi dziećmi. to wy pozwalacie, żeby nastolatki paliły, piły, ćpały, uprawiały seks i zachodziły w ciążę. Te nieszczesne dzieciaki uciekają w dopalacze, w alkohol, bo szukają akceptacji rówieśników, bo mają kasę- od was- byle wam w domu głowy nie zawracali. Nauczyciel nie wychowa. Może pomoc, może przeprowadzić pogadankę, może wstawić ocenę z zachowania. Tyle może. A wy i tak przyjdziecie na wywiadowkę i powiecie: niemożliwe, to nie mój Brajanek, nie moja Andżela, to oni, ci inni koledzy niewinne dziecię namowiły do złego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech się wytruwaja jak głupie i to biorą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, żeby ta mam sprecyzowała wyraz "jakoś", określający działanie szkoły. Jakoś czyli jak? Szkoła jest placówka edukacyjną, wychowują rodzice, a szkoła co najwyżej może wspierać. Od walki z przestępczością jest Policja, a z narkomanią - MONAR.
Dziwnym trafem w "placówkach edukacyjnych" każda klasa ma WYCHOWAWCĘ, pani mądra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż to za młodzież niedzisiejsza w dzisiejszych czasach... za moich czasów nie było żadnych dopalaczy i młodzież potrafiła się bawić...!!!! Były kleje do wąchania, randap się czasem poniuchało, całe opakowanie leku na kaszel popijało się kawą... a nie teraz takie wymysły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał wiejski fryz i spodnie obcisłe sprzed 10 lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor szkoły jest tak zorientowany że nie wie nawet gdzie oni się znajdowali... Całe zdarzenie zaszło na placu za piekarnią w Niemcach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo temat dopalaczy się skończy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może trzeba w tej szkole coś zmienić, bo tam wielu zajmuje się wiejskimi plotkami,a nie sprawami młodzieży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Do szpitala w Lublinie trafił gimnazjalista (...)
  Wielka szkoda, że do szpitala a nie do kostnicy - bo tam jest miejsce dla tej parszywej patologii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda, że do szpitala a nie do kostnicy - bo tam jest miejsce dla tej parszywej patologii!
Najłatwiej wszystkich wrzucać do jednego worka, i trudnić się krytykowaniem wszystkiego i wszystkich. Czy każdy z nas jest idealny i nie ma sobie nic do zarzucenia?A czy wy już jesteście szczęśliwymi rodzicami i dziadkami i nie przeżyliście jakiejś trudnej sytuacji wychowawczej?Jeżeli nie macie dzieci to nie macie prawa głosu, bo nie wiecie co jeszcze przed wami, tak więc lepiej ugryźć się w język zanim wyda się jakiś osąd Jeżeli macie to jesteście w stanie chodzić z dorastającym dzieciakiem za rękę 24h na dobę i dopilnować tego, żeby nie popełniło jakiejś głupoty? Znacie sytuację? Czy jesteście pewni, że dzieciak to degenerat a w rodzinie jest patologia i rodzice nie dokładają jakichkolwiek starań aby takich sytuacji uniknąć? Nie zawsze i nie wszystko jest takie łatwe, jak się to niektórym mędrcom komentującym tą sytuację wydaje. Czytając wasze komentarze można by się również doszukiwać zachowań antyspołecznych . Zróbcie sobie rachunek sumienia i zmieńcie lekturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...