Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

DOSC TEGO PROTESTU!

Utworzony przez parafianka czerniejowa, 17 września 2009 o 20:53
CYTAT Też byłem w kościele i wszystko co powyżej to 100% prawdy, ale ja naliczyłem 17 osób wychodzących, i byli to głównie organizatorzy pikniku, np słynne siostry z Głuszczyzny, a na tacy to chyba jeszcze tak dużo to w histori tej parafi nie było jak na tej mszy:) a organista jak by miał honor to by się do dymisji podał, bo przeciez on i jego rodzina to główni organizatorzy buntu, ale kasa rządzi Jestem za tym ze organista powinien sie jak najszybciej podac do dymisji,jak mu nie wstyd patrzec w oczy ks.krzysztofowi za to jak go przyjal razem z rodzina do parafi.tak sie zachowuje tylko swinia !!!! taki byl przeciwny nowemu ksiedzu to po co zostal dalej organista,niechcemy go by dalej sprawowal ta funkcje w naszej parafii. a co do słynnych siostr z głuszczyzny Pań MŁYNARSKICH mamy wyrobione zdanie po tym co zaszlo pod naszym kosciolem,wykazaly sie jak dobrze sa wychowane ... wstyd przed nowym proboszczem za nie.kompletnie nie wychowane zarozumiale i nie rozumne baby.szczegolnie pani ANNA pokazujaca swoim wychowankom w szkole jak wielka jest msciwosc,zlosliwosc i brak wyrozumialosci,powinna zrezygnowac z bycia nauczyciela bo tak sie nie zachowuje osoba wyksztalcona.patrzac na jej zachowanie mozna stwierdzic jak bezczelna jest taka kobieta bez serca. wszyscy protestujacy powinni publicznie przeprosic ks.krzysztofa i zycinskiego za to oszczerstwo za te wyzwiska i wywieszanie kartek z napisami o zycinskim.a sprawcami tego byl pan JUSZKA I KUCA.kolejni glupcy bezwstydni. ale kara dosiegnie kazdego,co niektorzy sie juz o tym przekonali ze zle robili.pozdrawiam wszystkich tych ktorzy juz zostali pokarani za protest.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Świnte słowa! Te ludzi co tam w tym namiocie siedzioły to banda zdewociałych i ograniczonych umysłowo wieśniaków!!! Syćkie pindy tam były mondre! Tyko wścikoć sie potrofio! I syćko musi być tak jak łone chco i kunic! Coż za wieśniary łobesrane! Wstyd i hańba!! Pieruny jedne!!!! A ja dodam tyko, że i tak bedom sie smażyć w PIKLE! I smole i w zjełczałym maśle!!!! Skurwesyny jedne!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: