Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dostawczak wylądował na drzewie

Utworzony przez Gość, 4 października 2009 o 20:39 Powrót do artykułu
Wypadek był co prawda na trasie Piaski -Chełm ale w miejscowośc Kolonia Struża, droga jak do tej pory jest nieprzejezdna (jest objazd).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niestety jedna osoba nie zyje:( [*] R.I.P Tukan
0
Damian będzie wszystkim Ciebie brakowało. Za krótko byłeś z nami. wiecie co bylo przyczyna wypadku? kto kierowal?
0
tigerS napisał:
Damian będzie wszystkim Ciebie brakowało. Za krótko byłeś z nami. wiecie co było przyczyna wypadku? kto kierował?
święte słowa... wszyscy będziemy Cię zawsze pamiętać... tak szybko odszedłeś od nas... za szybko
0
jechało czterech a samochód był dwuosobowy , wiem bo jechałem chwile przed tym wypadkiem , najprawdopodobniej guma przy wyprzedzaniu
0
nie czterech a siedmiu jechało tym samochodem i nie złapali gumy tylko kolejny pijany idiota za kierownicą stracił panowanie nad pojazdem w trakcie wyprzedzania. I efekty widać. Jeden zginął na miejscu a dwaj kolejni walczą o życie w szpitalu. Dopóki będzie społeczne przyzwolenie na jazdę po pijaku to będą gineli ludzie.
0
dla kierowcy dozywocie ~!
0
podobno tam byly dwa wypadki- wiecie cos?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: