Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przypadek to czy norma... Znowu artykuł o przyznaniu jakiś środków, w którym nie widniej nazwa miasta Chełm... Znowu Biłgoraj, Poniatowa, Lublin. Znowu nasi mali sąsiedzi Ruda Huta i Wola Uhruska! Tam jest jakaś żyła wodna, czy co, że tam da radę? A cóż robi nasza dzielna pani prezydent? Może nadal stara się o mcdonalda? Może nadal PLANUJE inwestycje i remonty? Może ma jakiegoś asa w rękawie? A może była zajęta wydarzeniem pt dni chełma? hmmm no takie wydarzenie to mogło pochłonąć ze 3 lata starań.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyrzucanie w błoto funduszy to standart w tym regionie, bo bardzo jestem ciekaw osób co oceniały, wnioski, sądzać z tytułow projektów to napewno merytorycznej oceny pod względem technicznym dokonywał meliorant, prawnik , zootechnik,  polonista, o zielonej energii mający tyle wiedzy co na szkoleniach mu mówili . Oceniałem jeden z projektów z tego terenu do funduszu przyznającego takie środki  na dość duża kwotę były to wierudne brednie tak jak zwrot funduszy na kolektory słoneczne w okrsie 5-10 lat.
0
Wyrzucanie w błoto funduszy to standart w tym regionie, bo bardzo jestem ciekaw osób co oceniały, wnioski, sądzać z tytułow projektów to napewno merytorycznej oceny pod względem technicznym dokonywał meliorant, prawnik , zootechnik,  polonista, o zielonej energii mający tyle wiedzy co na szkoleniach mu mówili . Oceniałem jeden z projektów z tego terenu do funduszu przyznającego takie środki  na dość duża kwotę były to wierudne brednie tak jak zwrot funduszy na kolektory słoneczne w okrsie 5-10 lat.
Nie bardzo rozumiem do kogo w takim razie masz pretensje, jak sam to opiniujesz. Moim zdaniem, zasadność tej "zielonej" energii jest kompletnie pozbawiona sensu, jeśli nie jest dofinansowana i nikt napewno w to nie wejdzie, bo to najzwyczajniej w świecie nie opłaca się. UE ze względu na słabość gospodarczą w porównaniu z potęgai globalnymi musi swoją gospodarkę sztucznie napędzać, tworząc takie wydatki, tak je obwarowując, by środki wracały do niemieckich czy francuskich producentów, by pobudzać konsumpcję na unijnym rynku itd.  Co do tych konkretnych projektów nie wiem czemu czepiasz się nazw - bo to tylko nazwy na potrzebę dokumentu - faktycznie to: kolektory, elektrownie itd. Bardziej bym czepił się EFS - tam to dopiero fantazja ponosi nie tylko w tytułach, ale i w całym wydawaniu, uzasadnianiu itp. 
0
Fotowoltaika to jedno a solary drugie. Realny zwrot z inwestycji w przypadku średniego gospodarstwa to około 7 lat dla fotowoltaiki. Sprawa bardzo fajna po podpisaniu ustawy zmieniającej zasady wykupu przy gwarancji ceny na 15 lat.
0
'... oraz gmina Poniatowa z projektem "Eko-Energia w gminie Powiatowa”. Od 2015 roku wszystkie nowe i remontowane budynki będą musiały mieć kolektor słoneczny, wiatrak, pompę cieplną albo fotoogniwo....' Czy w Polsce zmieniło się prawo?    
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: