Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale macie zapłon, ja już o tym wiedziałam w niedzielę o 12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garbów to piękna gmina. Idealne miejsce na wycieczki rowerem, bo są wspaniałe widoki i dobre drogi co jest rzadkością na wschodzie kraju. Podziwiam że tyle udało im się zrobić w ostatnim czasie i trzymam kciuki za doprowadzenie tego młyna przy krajowce do porządku. I weźcie się za park, bo to jest cudowne miejsce. Pozdrawiam mieszkańców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz niech ci od wieńców policzą ile stracili na tegorocznych cenach zbóż, ile mają do zapłacenia kredytu który wzięli licząc na dore ceny, i niech robią następny wieniec i śmigają podziękować PSL-owi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja w sobote o 17   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nikt nie pisze że znowu jajami dostał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garbów górą!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne dożynki to można zobaczyć wpisując na YouTube Pokaz laserów, dożynki w Głuchowie Tak się teraz bawi wieś!!! Cz1 Harvest Festival To są dopiero dożynki deluxe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...