Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale macie zapłon, ja już o tym wiedziałam w niedzielę o 12
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Garbów to piękna gmina. Idealne miejsce na wycieczki rowerem, bo są wspaniałe widoki i dobre drogi co jest rzadkością na wschodzie kraju. Podziwiam że tyle udało im się zrobić w ostatnim czasie i trzymam kciuki za doprowadzenie tego młyna przy krajowce do porządku. I weźcie się za park, bo to jest cudowne miejsce. Pozdrawiam mieszkańców!
0
To teraz niech ci od wieńców policzą ile stracili na tegorocznych cenach zbóż, ile mają do zapłacenia kredytu który wzięli licząc na dore ceny, i niech robią następny wieniec i śmigają podziękować PSL-owi. 
0
a ja w sobote o 17   
0
A nikt nie pisze że znowu jajami dostał.
0
Garbów górą!!
0
Fajne dożynki to można zobaczyć wpisując na YouTube Pokaz laserów, dożynki w Głuchowie Tak się teraz bawi wieś!!! Cz1 Harvest Festival To są dopiero dożynki deluxe
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: