Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drogi na EURO 2012 (zobacz prezentację GDDKiA)

Utworzony przez jan, 4 lutego 2008 r. o 14:12 Powrót do artykułu
LUDZIE kto w europie przy drogach kopie takie głębokie rowy ,nietrzeba wypagku wystarczy złapać gumę i jak wsadzi nas do rowu porozbijamy samochód i każdego kto w nim jedzie,rozmawiałem z drogowcami mówią żeto nieodnich zależy ,co projęktanci otym sądzą-niemówcie że to odwodnienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaktus mi wyrośnie jak te plany zostaną zrealizowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
LUDZIE kto w europie przy drogach kopie takie głębokie rowy ,nietrzeba wypagku wystarczy złapać gumę i jak wsadzi nas do rowu porozbijamy samochód i każdego kto w nim jedzie,rozmawiałem z drogowcami mówią żeto nieodnich zależy ,co projęktanci otym sądzą-niemówcie że to odwodnienie
Tzw modernizacja dróg to dramat.Jest jak powyżej. Dramatycznie głębokie strome wykopy,jezdnie nadal bardzo wąskie,brak segregacji ruchu wolnego i szybkiego,brak lewoskrętów,dodatkowego pasa pod górę.,zatok postojowych. Taka modernizacja to pieniądze wyrzucone w błotu.Stan trasy 835 Lublin , Biłgoraj,Sieniawa katastrofalny-wąsko,niebezpiecznie . Straciliśmy nadzieję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna być takimi deb***ami zeby z Krasnika do Zamościa zrobić drogę krajową, gdy Lublin-Biłgoraj-Przemyśl, na której jest kilkanaście razy większy ruch, jest wojewódzką. Lepiej by poprawili tą drogę bo jest w opłakanym stanie i zagraza bezpieczeństwu. A po co robić obwodnicę Frampola na tej pozal się krajówce? Czy nie lepiej zro bić ją na trasie Lublin - Biłgoraj, czyli tam gdzie jest naprawde potrzebna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że sie nie wyrobimy. Dlaczego mielibyśmy się wyrobić, skoro za dwa miliony złotych postawiono w Lublinie nie działający jeszcze wyciąg narciarski a wplanach jest ambitny aquapark? Nie wiem, ale mam wrażenie, że władzom pomyliły się miasta. Hej, panie Wasilewski! Tu jest Lublin a nie Zakopane! No chyba, że ja o czymś nie wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
LUDZIE kto w europie przy drogach kopie takie głębokie rowy ,nietrzeba wypagku wystarczy złapać gumę i jak wsadzi nas do rowu porozbijamy samochód i każdego kto w nim jedzie,rozmawiałem z drogowcami mówią żeto nieodnich zależy ,co projęktanci otym sądzą-niemówcie że to odwodnienie
Masz rację, z tymi rowami to jakaś paranoja. Wycina się tysiące "niebezpiecznych" drzew, a w to miejsce funduje się nam dwumetrowe rowy. Poprawa bezpieczeństwa - nie ma co mówić. Chyba chodzi wyłącznie o podniesienie nakładów na inwestycje drogowe. Piszmy o tych idiotyzmach jak najwięcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 33 lata chcialbym dozyc tej obwodnicy ;-)))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...