Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drogowcy wydali już 13 mln zł na odśnieżanie dróg krajowych w naszym regionie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lutego 2017 r. o 12:58 Powrót do artykułu
bardzo dobrze, kradna ciagle z zus i wyplat to niech teraz bula za odniesanie nieroby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydali, tylko wzięli. Wydał ten, kto płaci za usługę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydali 13 milionów naszych pieniędzy złodzieje korony polskiej paszojady z wiejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na drogach w powiecie jest dramat. Piaskarki jak już po 5 telefonach przyjadą, to sypią tylko na zakrętach, a i to w ilościach śladowych. Co ciekawe jadąc, pług zawsze mają podniesiony. Może, żeby się nie zepsuł ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno mieli zaoszczędzone z poprzednich, łagodniejszych zim, więc płynność finansowa nie jest zagrożona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy obudzi się rozsądek w Gminach? Przestańcie zwalać winę na kierowców kiedy dopuszczacie do użytku OBLODZONE drogi?! Żeby jeszcze chodziło o dróżkę, gdzie auto pojawia się raz na kwadrans, ale wy bezczelnie w ogóle przestaliście czuć odpowiedzialność za życie i zdrowie kierowców! Jak można nazwać sytuację, gdy na trasie Chełm - Hrubieszów po godz. 14:00 zalega lód??? A pierwsze piaskarki pojawiły się na trasie po prawie... DWÓCH godzinach? To tak jakby starszą osobę winić, że połamała się na oblodzonym chodniku. Młody zrobi piruet, nawet wywali się, ale zamortyzuje upadek. Starsza osoba tego nie przetrwa. A w III RP o chodniki tak samo dba się jak o drogi. No i to wkurzające wmawianie kierowcom, żeby zwolnili... do tego chol... Hrubieszowa sznur aut jechał 30 km/h!!! Kto policzy straty kierowcom za strafony czas i horror podróży? A przecież to my na tę sól i piasek nie mało łożymy! Buta i beszczelność władz gmin nie ogranicza się do wmawiania za szyblkiej jazdy. Ale też braku opon zimowych. Kurna ja takich Latających Holendrów nie widziałem. Co ciekawsze, widziałem kolizję, która prawie w tragiczny wypadek się nie zamienił. Nie dlatego, że auto jechało za szybko, lecz ZA WOLNO?! Lata temu miałem przyjemność stłuczki, bo gmina "oszczędzała". Na łuku drogi spotkałem się z panią, która wcześniej wyleciała z trasy. Że wystawało jej auto postawiłem trójkąt ostrzegawczy na poboczu. Traf chciał, że zaraz potem bus z pracownikami jechał. Zwolnił przed trójkątem, odbił delikatnie w lewo na środek drogi i... nie mógł powrócić na prawy pas?! Chociaż koła skręcone na maksa w prawo i a opony piłowały lód. Nic dziwnego z przeciwka jechał obładowany TIR. Odbił w prawo, ale centymetr i leżałby w rowie. A bus? Pożegnał się z całą lewą stroną. Naczepa zdarła. Gdyby pokonał ten zakręt w 30-40 km/h to nic by się nie stało. A tak zwolnił i ześlizgnął się. Co ciekawsze, gdy chcieliśmy ten wrak zepchnąć na prawą stronę w pięciu chłopa, to po zwolnieniu ręcznego... my zostaliśmy zepchnięci przez owego busa. I jeszcze jedna rada... NIGDY nie przyjmować mandatu, gdy byliście na nieoznaczonej ślizgawce! Przyjętego mandatu nie anulujecie pomimo dowodów winy gminy. U mnie były dwa ślady. Co oznaczało, że nie jechałem z nadmierną szybkością na zakręcie i nie wyrzuciła mnie siła odśrodkowa (widoczne byłyby dwa ślady). No, ale takie mamy prawo. Koszt rozprawy większy jak korzyści. A teraz wiem, że każdy dowód jest ważny. Ślady na lodzie są widoczne robione pod Słońce. Żałuję, że nie załączyłem kamerki, by sfilmować kierowców zalczących z brakiem przyczepności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie jeździ się dramatycznie jakie kary zostały naliczone za złe odśnieżanie miasta??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj na ul.Popiełuszki w południe dosłownie co 25 minut widziałem jak jeżdżą i posypują solą po czarnym asfalcie!!!. Durnota jakaś by na przestrzeni 2 godzin przejechało soląc jezdnię jakieś 15 samochodów-piaskarek i traktorów z rozrzutnikiem soli. Pytam-kto to koordynuje i po co tyle soli???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst o drogach krajowych a komentarze o drogach wojewódzkich, powiatowych, miejskich i gminnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEJNY "WSPANIAŁY" ARTYKUŁ............................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-Halo, czy to "służby odśnieżania"? -Tak, słucham! -Piaskarki sypią piach z solą na drogi!!! A czym mają sypać?!? Sądząc po kosztach to ku..wa szmaragdami...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego. Urząd również wydał ok 900 tys na sterylizację psów i kotów którzy mają właścicieli i których stać na takie zabiegi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie oszczędności z poprzednich zim??? gdzie zimy praktycznie nie było?? gdzie te pieniądze się rozpłynęły???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po to sie płaci zeby kilka razy raz na pare lat sypneli a oni robia tragedie jak musza wysypac pare ton tego piachu, dobrze jak sie buli a oni maja lato w styczniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miała być kolejna lekka zima... A ja już zużyłem więcej opału, niż przez cały zeszły rok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mnie to boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym oni sypią te drogi? złotym piasniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wyliczył ile z tej kwoty wyniosły puste przeloty be posypki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od pewnego czasu są ogólnodostępne wszelkiego rodzaju maszyny, dzięki którym czynność ta nie sprawia już tak dużych problemów. są to tzw. "odśnieżarki" i są przeznaczone do usuwania śniegu z chodników (głównie). niestety nie każdy zdaje sobie sprawę z istnienia takiej maszyny, mając z tego powodu co roku spory problem z utrzymaniem odśnieżonych miejsc na swojej posesji. ja osobiście mogę polecić sprawdzoną markę jaką jest kaercher: ***s://***kaercher.com/pl/professional/odsniezarki.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...