Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drogowe zegary śmierci stanęły przy drogach

Utworzony przez Gość, 9 listopada 2010 r. o 20:37 Powrót do artykułu
Może by Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wreszcie przeprowadziła akcję "naprawiamy drogi", zajęła sie tym, do czego została stworzona, a nie wszystkim innym oprócz tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały świat buduje nowe drogi a GDDiA "zegary śmierci" przy najgorszych w UE drogach stawia.
Ciekawe, która to firma na te "zegary śmierci" dostała zlecenie - ta od bilbordów PO, PSL, PiS, SLD czy może jakiego kandydata "niezależnego"?

Na budoiwę 17-ki i obwodnicy Lublina to już naleźli czy wszystko "przebilbordowali"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam nie wiem czy śmiać się czy płakać , zamiast wziąść sie za robotę oni bilbordy montuja . PANOWIE K....WA ZACZNIJCIE NA POWAŻNIE BUDOWAĆ AUTOSTRADY DROGI I SZYBKIEGO RUCHU. tutaj nie pomoze ani bilbord ani fotoradar ani nieoznakowana policja. drogi drogi i jeszcze raz drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopisuję się do stwierdzeń przedmówców odnośnie budowy dróg, dodam jeszcze tylko, że przez te zegary skupiające na sobie uwagę kierowców te liczby zabitych tylko się powiększą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że te DE..LE zbudują autostrady skoro zaraz trzeba będzie za nie płacić jak to jest na A2 z Łodzi do Poznania. Jechałem pół roku temu do Wrześni i była jedna bramka od Łodzi-zapłaciłem 13 zł a jechałem wczoraj tym samym odcinkiem i już stoją 3 bramki. Jeśli ktoś ma płacić takie pieniądze to woli pojechać normalną krajówką i znów będą korki korki i korki., Chory kraj i chore prawo. Pozdro dla kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu zegary smierci, a BMW właśnie wyprzedza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popatrzcie na tę drogę, jak na niej się nie zabić??? a co do autostrad to się dopisuję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł napisał:
dopisuję się do stwierdzeń przedmówców odnośnie budowy dróg, dodam jeszcze tylko, że przez te zegary skupiające na sobie uwagę kierowców te liczby zabitych tylko się powiększą
Właśnie ! Dobrze, gdyby sami użytkownicy dróg, a także psycholodzy wypowiedzieli się, czy kierowca, "atakowany" informacjami wpędzającymi w niepewność, lęk, jedzie bezpieczniej i rozważniej, czy też nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te zegary zostały ustawione na fragmencie drogi, gdzie bardzo żadko dochodzi do jakiś zdarzeń drogowych, a juz napewno nie zdarzen gdzie sa zabici....ostatnie było chyba tu rok temu .... te zegary tylko odwracaja uwage kierowców od tego co sie dzieje na drodze...za gęsto są ustawione i napewno zaden kierowca nie był w stanie przeczytac komunikatów ze wszystkich banerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody napisał:
popatrzcie na tę drogę, jak na niej się nie zabić??? a co do autostrad to się dopisuję!!!
Słuszne spostrzeżenie. Może jeszcze jeden banner z ofiarami dróg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW jedzie pod prąd, na przeciwnej stronie zapierdziela i zaraz wypadek z BMW czesto tak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie,że Pan Nalewajko jeden z tych czarnych worków ma założony na głowę i nie widzi w czym tkwi problem. Przez nasz region przetacza się 57% taboru kołowego z zachodu na wschód i odwrotnie.Rozwalają nasze drogi a na inwestycje drogowe otrzymujemy ochłapy bo Rząd stawia na igrzyska.Czym byliście zajęci samorządowcy ?.Uczestnictwem w przedstawieniach Palikota i oklaskiwaniem wdzięków Muchy???? Akcyza w cenie paliwa i ta w Lublinie i ta w Poznaniu jest jednakowa dlaczego zatem nakłady na te inwestycje są tak różne ? A może przekalkulowaliście,że można nic nie robić i dobrze zarobić ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może by Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wreszcie przeprowadziła akcję "naprawiamy drogi", zajęła sie tym, do czego została stworzona, a nie wszystkim innym oprócz tego?
Lepiej tych dróg nie remontować - będzie więcej wypadków. Więcej wypadków więcej banerów - nawet nie ma gdzie chodnika pobudować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Mam 25 lat. Wykształcenie itd... Za rok startuje do wyborów. Moje postulaty będa jasne i rzeczowe. Jak np: BUDOWA DRÓG!! NON STOP 24h, na 3 zmiany dorogowcy mają lać asfalt. Żadnych przetargów, tylko z kasy miasta! Jeden rok budowy dróg non stop i Lublin jest w czolówce miast polskich pod względem bezpieczeństwa! Priorytet: OBWODNICA LUZBLINA oraz AUTOSTRADA! do Wawki. Nie da sie, bo stara gwardia trzyma kase, to sie inaczej bedziemy bawić. Są ludzie, społeczęnstwo , które chce tego, chce tej "kurde" drogi. A transparenty będa stały... "Jedzeisz przez Lublin, uśmiechnij się" A nie...zabici...ranni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na to zdjęcie to aż się prosi by tą drogę pełną łat zedrzeć i położyć na jej miejscu nowy asfalt, na jednym i na drugim pasie ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja& napisał:
tu zegary smierci, a BMW właśnie wyprzedza
Przecież jest tam przerywana...To co że wyprzedza, jak się ktoś wlecze 40/h to krew zalewa za takim jechać. Ja też mam dobry samochód, a nie pędzę na złamanie karku...Marka o niczym tu nie świadczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marciniu napisał:
Witam. Mam 25 lat. Wykształcenie itd... Za rok startuje do wyborów. Moje postulaty będa jasne i rzeczowe. Jak np: BUDOWA DRÓG!! NON STOP 24h, na 3 zmiany dorogowcy mają lać asfalt. Żadnych przetargów, tylko z kasy miasta! Jeden rok budowy dróg non stop i Lublin jest w czolówce miast polskich pod względem bezpieczeństwa! Priorytet: OBWODNICA LUZBLINA oraz AUTOSTRADA! do Wawki. Nie da sie, bo stara gwardia trzyma kase, to sie inaczej bedziemy bawić. Są ludzie, społeczęnstwo , które chce tego, chce tej "kurde" drogi. A transparenty będa stały... "Jedzeisz przez Lublin, uśmiechnij się" A nie...zabici...ranni
oj kolego... dużo jeszcze przed Tobą nauki... Może odpuść sobie przyszłe wybory i uzupełnij wiedzę bo głupoty wypisujesz. "Żadnych przetargów, tylko z kasy miasta!" - widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Wogóle to do jakich wyborów startujesz w przyszłym roku skoro chcesz wydawać pieniądze z kasy miasta? Czyba nie masz na myśli parlamentarnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sobą reprezentują lubelscy "drogowcy" to najlepiej obrazuje to droga z Lublina do Mełgwi.Jak po każdej zimie potworzyły się wyłomy,więc zamiast je połatać to okropkowali dziury białą farbą.Ten stan rzeczy utrzymywał się od wiosny gdzieś do lipca.Następnie poustawiali znaki ogranicząjace prędkość do 30 km/h.(jest tego około 8-szt). Rozsądny człowiek połatałby te 3 km dziurawej drogi(w sumie 20-30 dziur) i byłoby po sprawie. Natomiast te gamonie,bo inaczej tego nie nazwać wywalili kasę na "malarza",następnie na dokumentację lokującą ograniczenia no i na same znaki. Pieniądze poszły w gwizdek a my jak łamaliśmy podwozia tak łamiemy........to jest k rwa nasz samorząd.Zamiast dróg stawia nam banery i w postaci trumiennych worków przedkłada nam przed oczy perspektywę,gdzie skończymy jak będziemy na nich głosować oraz płacić im pobory.W Afryce mają szarańczę,my naszych samorządowców -zastanawiam się,która z plag wyrządza większe szkody ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
Mam wrażenie,że Pan Nalewajko jeden z tych czarnych worków ma założony na głowę i nie widzi w czym tkwi problem. Przez nasz region przetacza się 57% taboru kołowego z zachodu na wschód i odwrotnie.Rozwalają nasze drogi a na inwestycje drogowe otrzymujemy ochłapy bo Rząd stawia na igrzyska.Czym byliście zajęci samorządowcy ?.Uczestnictwem w przedstawieniach Palikota i oklaskiwaniem wdzięków Muchy???? Akcyza w cenie paliwa i ta w Lublinie i ta w Poznaniu jest jednakowa dlaczego zatem nakłady na te inwestycje są tak różne ? A może przekalkulowaliście,że można nic nie robić i dobrze zarobić ???
POPIERAM!!! NIC DODAC NIC UJĄĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 % POPARCIA dla tej akcji, powinni jeszcze stawiac przy tych bilbordach i workach na zwłoki rozbite samochody z wypadków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...